شرایط پیش فروش ایران خودرو برای ۴۰ هزار دستگاه، اعلام شد

شرایط پیش فروش ایران خودرو برای ۴۰ هزار دستگاه، اعلام شد

 نوع محصولات و زمان آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو، هنوز مشخص نیست؛ اما داشتن شرایط ویژه، مثل دارا بودن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام، ضروری خواهد بود.

بنا به اظهارات مدیران ایران خودرو، این شركت به دنبال فروش محصولات به مصرف كننده حقیقی است و لذا در فرایند ثبت نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام های لازم راستی آزمایی خواهد شد تا در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه، ودیعه عینا مسترد می‌گردد.

معاون مدیر عامل دربازاریابی و فروش ایران خودرو اعلام كرد:

طرح پیش فروش ویژه ۴۰ هزار دستگاهی برخی از محصولات این شركت پس از اخذ مجوزهای لازم به زودی اجرا خواهد شد. شركت ایران خودرو به عنوان پیشتاز در صنعت خودرو سازی كشور، در هر دوره ثبت نام با ابتكاری تازه سعی در توزیع عادلانه خودرو در میان مشتریان واقعی و هموطنان گرامی دارد.

ایران خودرو در این راستا محدود نمودن ثبت نام برای خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو با اعتماد به مشتریان و تكمیل فرم خود اظهاری را در برنامه قرار داده است. در این ثبت نام علاوه بر شرایط محدود كننده قبلی، لیست كد ملی مشتریانی كه در ثبت نام اخیر شركت سایپا موفق به ثبت نام شدهاند از شركت سایپا اخذ و امكان ثبت نام آنان وجود نخواهد داشت.

شركت ایران خودرو به دنبال فروش خودرو به مصرف كننده حقیقی است و لذا در فرایند ثبت نام اینترنتی مواردی مانند داشتن گواهینامه و عدم مالکیت خودرو در زمان ثبت نام بصورت خود اظهاری اخذ و در زمان تحویل خودرو بر اساس استعلام های لازم راستی آزمایی خواهد شد و در صورت اثبات خود اظهاری اشتباه ودیعه عینا مسترد می گردد.

 مصطفی خان كرمی

 مصطفی خان كرمی با بیان این مطلب گفت: 

از دیگر شرایط ویژه پیش فروش شركت ایران خودرو خروج فرآیند انتخاب نمایندگی از پروسه ثبت نام است،‌این فرآیند كه باعث كندی ثبت نام می شود پس از انتخاب خودرو و واریز وجه توسط مشتریان قابل اجرا خواهد بود.

انتخاب نمایندگی می تواند در روزهای آتی توسط مشتری انجام پذیرد. در هنگام ثبت نام زمان انتخاب نمایندگی به اطلاع مشتریان خواهد رسید. در راستای افزایش اعتماد مشتریان، گروه صنعتی ایران خودرو در وب سایت خود امكانی را ایجاد کرده است تا لیست مشتریانی كه موفق به ثبت نام شده اند جهت عموم قابل مشاهده باشد.

به جهت جلوگیری از ترافیك مشتریان بر روی سایت شركت ایران خودرو، شرایط پیش فروش مذكور طی ۵ روز و بر اساس كد ملی مشتریان فعال خواهد بود. گفتنی است، تعیین قیمت خودروها در پیش فروش ویژه شركت ایران خودرو در زمان تحویل خودرو مشخص خواهد شد.مطابق رویه جاری در ثبت نام های گذشته در صورتی كه مغایرتی در اطلاعات ارائه شده با مستندات مشاهده شود، قرارداد مشتریان فاقد اعتبار خواهد بود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید