لانچیا دلتا فوتوریستا رونمایی شد

لانچیا دلتا فوتوریستا رونمایی شد

لانچیا دلتا فوتوریستا، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی هاچ‌بک افسانه‌ای دلتا اینتگراله است که تنها در ۲۰ دستگاه با قیمت پایه ۳۴۷ هزار دلار، عرضه خواهد شد.

پس از بازسازی مدل افسانه‌ای لانچیا استراتوس (Stratos) توسط شرکت مانیفاتورا اتومبیلی تورینو (Manifattura Automobili Torino) بر اساس فراری F430 در اوایل سال ۲۰۱۸، مدل دیگری از خانواده‌ی قهرمان ایتالیایی رالی احیاء شده است. متخصصان شرکت کوچ بیلدینگ اتومبیلی آموس (Automobili Amos) در اقدامی جالب، مدل جاودانه‌ی لانچیا دلتا اینتگراله محصول سال ۱۹۸۹ را به‌طور اختصاصی با تجهیزات مدرن تولید خواهند کرد.

Lancia Delta Futurista


مدل بازسازی و مدرن با نام لانچیا دلتا فوتوریستا (Delta Futurista) از شاسی دلتا اینتگراله اصلی استفاده می‌کند اما دیگر بخش‌های آن مانند بدنه‌ی عریض‌تر آلومینیومی و پنل‌های فیبرکربن کاپوت و بخش عقب با مهندسی امروز، طراحی شده است. سپرجلو، صندوق عقب، اسپویلر عقب و سپر عقب همه از متریال سبک وزن تولید شده‌اند تا وزن نهایی دلتا فوتوریستا در ۱۲۵۰ کیلوگرم، حدود ۹۰ کیلوگرم کمتر از دلتا اینتگراله، محدود شود. پیشرانه‌ی اینتگراله هم در کنار سیستم خنک‌کننده، ورودی‌های هوا، سیستم اگزوز، دیفرانسیل و گیربکس به‌طور کامل بازسازی شده است تا نهایت قدرت فوتوریستا به ۳۳۰ اسب بخار (BHP) برسد. فضای داخلی کاملاً پوشیده از متریال باکیفیت شده است؛ صندلی‌های اسپرت ریکارو، پدال‌های آلومینیومی، دسته‌ دنده با طرح کلاسیک و فرمان سفارشی با دکمه‌های کنترلی در کابین این هاچ‌بک قدرتمند جلب توجه می‌کنند.


Lancia Delta Futurista

تنها ۲۰ دستگاه دلتا فوتوریستا با قیمت پایه‌ی ۳۰۰ هزار یورو (حدود ۳۴۷ هزار دلار) عرضه خواهد شد؛ در حال حاضر یک دستگاه از این ۲۰ ظرفیت تولید، پیش فروش شده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1 autocar
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده