نسخه ویژه خودروی فورد موستانگ مدل 2019 معرفی شد

نسخه ویژه خودروی فورد موستانگ مدل 2019 معرفی شد

خودروی فورد موستانگ مدل ۲۰۱۹ در نسخه ویژه کالیفرنیا برای عرضه در بازار ایالات متحده معرفی شد که با تغییراتی در پیشرانه و تزئینات فضای داخلی همراه است.

پس از انتخاب نام "بولیت" برای نسخه ویژه جدید، فورد همین کار را با نسخه "ویژه کالیفرنیا" انجام می‌دهد تا مدل سال ۲۰۱۹ را برای بازگشت به بازار عرضه کند. طرفداران خودروهای کلاس پانی آمریکایی می‌دانند که اولین موستانگ برای استفاده از این آرم در سال ۱۹۶۸ با طراحی منحصربفرد الهام گرفته از نمونه اولیه کوپه ناچ‌بک شلبی GT در سال ۱۹۶۷ معرفی شد. حالا امروز پس از گذشت‌ سال‌ها مدل جدیدی مجددا بر اساس مدل قدرتمند GT به نمایندگی‌های فروش راه می‌یابد.

2019 Ford Mustang / فورد موستانگ مدل 2019

نسخه ویژه کالیفرنیا از خودروی فورد موستانگ مدل ۲۰۱۹ نیز با احترام به نسل‌های گذشته خود، از همان جلو پنجره مشبک مشکی و گرافیک بدنه جانبی استفاده می‌کند؛ این موارد در ترکیب با آبنوس سیاه در پشت صندوق عقب و کلمات قرمز رنگ نسخه "ویژه کالیفرنیا" یادآور خاطرات گذشته خودروهای فورد موستانگ است. خودرو بر رینگ‌های پنج پره اختصاصی این مدل با طرح رنگ منحصربفرد سوار می‌شود که همراه با پک عملکردی اسپلیتر موستانگ بکار می‌رود، در حالی که گلگیرهای عقب نیز به طور انحصاری خاص همین مدل ویژه خواهد بود. 

با قدم گذاشتن در فضای داخلی خودروی فورد موستانگ مدل ۲۰۱۹ نسخه ویژه کالیفرنیا، روکش چرم جیر سیاه صندلی‌ها همراه با دوخت قرمز متضاد خودنمائی می‌کند. همچنین فورد روی داشبورد در سمت صندلی سرنشین و پادری‌ها از آرم GT/CS بهره می‌گیرد.

2019 Ford Mustang / فورد موستانگ مدل 2019

از جمله ویژگی‌هایی که در نسخه ویژه جدید کالیفرنیا اولین بار استفاده شده است، می‌توان به فناوری تطبیق دور و پیشرانه تنفس طبیعی ۵.۰ لیتری خورجینی هشت سیلندر با قدرت ۴۶۰ اسب بخار و ۵۷۰ نیوتن‌متر گشتاور اشاره کرد. 

همچنین سیستم اگزوز عملکردی سوپاپ فعال قابل کنترل توسط راننده که در مدل سال ۲۰۱۸ فورد موستانگ GT استفاده شده است، اکنون در سایر مدل‌های اکوبوست موستانگ نیز بکار برده می‌شود. صدای پیشرانه حالت رانندگی انتخابی یا با استفاده از تنظیمات MyMode از طریق پنل ابزار دیجیتال ۱۲ اینچی یا صفحه داشبورد استاندارد ۴.۲ اینچی تغییر می‌کند. 

سیستم صوتی بنگ اند اولافسن پلی (Bang & Olufsen Play) که هفته‌ی گذشته در نسخه‌ی اروپایی موستانگ بولیت رونمایی شد، در حال حاضر روی نسخه آمریکایی فورد موستانگ ۲۰۱۹ با ۱۲ بلندگو، قدرت ۱۰۰۰ وات و یک آمپلی فایر ۱۰ کاناله در دسترس خریداران است.

دیگر نوآوری‌های نسخه ویژه کالیفرنیا شامل پالت رنگ می‌شود که در حال حاضر با طرح‌های رنگ نید فور گرین (Need for Green)، آبی ولوسیتی (Velocity Blue) و دارک هایلند سبز (Dark Highland Green) عرضه خواهد شد. 

تابستان امسال نسخه ویژه کالیفرنیا از خودروی فورد موستانگ مدل ۲۰۱۹ به فروش خواهد رسید و جزئیات مربوط به قیمت نیز در روزهای منتهی به آغاز فروش اعلام می‌شود. 

ویدئو

دانلود

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده