رنو کلیو RS 18 معرفی شد

 رنو کلیو RS 18 معرفی شد

هاچ‌بک محبوب رنو کلیو در نسخه‌ی R.S. 18 با تم F1، به مناسبت چهلمین سال حضور رنو در مسابقات فرمول یک رونمایی شد.

سال ۲۰۱۷ رنو چهلمین سال مشارکت خود در مسابقات فرمول یک را جشن گرفت و اکنون تصمیم دارد برخی از خصوصیات جادویی F1 را در هاچ‌بک پنج‌در کلیو استفاده کند. حتی نام این نسخه‌ی ویژه از بزرگ‌ترین مسابقات اتومبیل‌رانی دنیا گرفته می‌شود.

 این نسخه فقط یک پکیج بصری برای رنو کلیو RS است. نسخه ویژه مانند خودروی رنو کلیو 220 EDC ترافی خواهد بود و به‌عنوان حالت استاندارد از سیستم اگزوز آکراپوویچ (Akrapovic) استفاده می‌کند که در مدل معمولی به‌صورت اختیاری ارائه می‌شود. به‌کارگیری این سیستم باعث افزایش قدرت پیشرانه ۱.۶ لیتری بنزینی توربوشارژ با ۲۲۰ اسب بخار و ۲۸۰ نیوتن‌متر گشتاور خواهد شد که مشخصات فنی رنو کلیو R.S. 18 را بهتر به نمایش می‌گذارد.

renault clio rs 18/ هاچ‌‌بک رنو کلیو

آنچه واقعا خودروی جدید را از نسخه استاندارد رنو کلیو RS متمایز می‌کند عبارت است از علامت R.S. 18 روی درب‌های جلو و دو الماس قابل توجه روی سقف. رنو همچنین از برخی علائم خاکستری و تم سیاه در سپر جلو استفاده می‌کند تا کمی ظاهر این سوپرمینی بیش‌تر جلب توجه کند. پره جلویی الهام‌گرفته از خودروهای فرمول یک، با رنگ معمولی سیریوس زرد رنو اسپرت آراسته شده است و در ترکیب با رنگ سیاه بدنه بسیار قابل توجه جلوه می‌کند. 

renault clio rs 18/ هاچ‌‌بک رنو کلیو

در داخل کابین، رنو کلیو R.S. 18 جدید تعدادی پادری دارد که نشان می‌دهد نسخه‌ی تولید محدود خودرو است و علاوه بر آن از تم فیبر کربن مصنوعی برای دریچه هوا در اطراف بهره می‌برد. پایان‌بخش این تغییرات، پوشش فرش رنو و ترکیبی از آلکانترا و چرم برای فرمان خودرو است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motor1
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده