تسلا مدل S با پکیج تیونینگ نوویتک، معرفی شد

تسلا مدل S با پکیج تیونینگ نوویتک، معرفی شد

شرکت تیونینگ آلمانی نوویتک، پس از ارائه‌ی پکیج تیونینگ تسلا مدل X، این‌ بار به سراغ سدان تسلا مدل S رفته و ظاهر جذاب‌تری به آن بخشیده است.

سدان پرچم‌دار تسلا، به لطف پکیچ تیونینگ شرکت نوویتک (Novitec) ظاهر جذاب‌تری پیدا خواهد کرد. تیونر آلمانی نوویتک که با ارائه‌ی پکیج‌های تیونینگ متنوع برای خودروهایی چون فراری، مازراتی، لامبورگینی، مک‌لارن و رولزرویس به شهرت جهانی رسیده است، با بهینه‌سازی ظاهری تسلا مدل S مدل ۲۰۱۶ به بالا با استفاده از کیت‌های کوچک و آیرودینامیک فیبر کربن، به دنبال فروش محصولات خود در بازار آینده در عصر خودروهای الکتریکی است.

 Tesla Model S NOVITEC / تسلا مدل S نوویتک


در این پکیج، موارد ظاهری چون اسپویلرهای کوچک جلو و عقب، رکاب‌ها و دیفیوزر عقب از جنس فیبر کربن وجود دارد. تیم مهندسی نوویتک در بخش شاسی و سیستم تعلیق، کمک‌فنرهای قابل تنظیم به‌صورت الکتریکی به همراه تنظیمات ارتفاع هیدرولیک را ارائه می‌کنند. دو سیستم تعلیق برای تسلا مدل S در گرفته شده است. گزینه‌ی اول، سیستم تعلیق کویل‌اور با قابلیت تنظیم برقی است که ارتفاع خودرو را تا ۳.۸ سانتی‌متر کاهش می‌دهد؛ گزینه‌ی دوم سیستم تعلیق بادی است که با بهینه‌سازی پکیج اسپرت، کاهش ارتفاع تا ۲.۲ سانتی‌متر را امکان‌پذیر می‌کند.

رینگ‌های سفارشی ۲۱ اینچی آلومینیومی برند آمریکایی ووسن (Vossen) در انواع رنگ‌های معمولی و شفاف (مانند رنگ طلایی که تصاویر آن را مشاهده می‌کنید) در دسترس هستند. علاوه بر رینگ‌ها، ترمزهای پرقدرت سرامیک کربن به همراه کالیپرها و لنت‌های سفارشی، زینت بخش مدل S نوویتک خواهند بود که با افزایش توانایی ترمزگیری، وزن کمتری هم دارند.


 Tesla Model S NOVITEC / تسلا مدل S نوویتک

در کابین نیز سفارش طرح و رنگ‌های مختلف بر روکش‌های چرمی و آلکانتارا انجام می‌شود. البته واضح است که موارد موجود در این پکیج، هیچکدام باعث ارتقاء سرعت و شتاب تسلا مدل S نخواهند شد، اما بدون شک ظاهر این خودروی برقی خیلی جذاب‌تر می‌شود؛ حتی فقط با در نظر گرفتن رینگ‌های جدید، تسلا مدل S ظاهر بسیار متفاوت‌تری پیدا می‌کند.

البته این تیونر آلمانی پیش از این، پکیج تیونینگ ویژه‌ی تسلا مدل X را هم ارائه کرده بود که همانند مدل S، شامل کیت‌های فیبر کربن، رینگ‌های سفارشی برند ووسن و طراحی اختصاصی کابین می‌شود. هنوز قیمت کلی این پکیج بهینه‌سازی اعلام نشده است؛ برای تماشای جزئیات هر بخش از این پکیج، به وب‌سایت رسمی نوویتک مراجعه کنید.

منبع motortrend

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید