طرح فروش فوری رنو کپچر ۲۰۱۷ با قیمت جدید (بروزرسانی)

طرح فروش فوری رنو کپچر ۲۰۱۷ با قیمت جدید (بروزرسانی)

ایران خودرو طی ابلاغیه‌ای از آغاز مرحله‌ی فروش فوری رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ از روز سه‌شنبه هفته جاری مورخ ۳۰ آبان‌ماه خبر داد.

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد به مناسبت آغاز ماه ربیع‌الاول، جدیدترین مرحله فروش فوری خودروی رنو کپچر مدل ۲۰۱۷ به تعداد محدود در هفته جاری آغاز می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. بر اساس این اطلاعیه، از روز سه‌شنبه مورخ ۳۰ آبان‌ ۱۳۹۶ ساعت ۱۰ صبح، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نسبت به خرید این خودرو اقدام کنند.

در این طرح فروش فوری، خودروی رنو کپچر با جعبه‌دنده اتوماتیک و در دو نسخه‌ی مجهز به سیستم گرمایش صندلی و فاقد آن، در ۷ رنگ مشکی، سفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای، خاکستری و قهوه‌ای با موعد تحویل ۳۰ روزه به به متقاصیان تحویل خواهد شد. نسخه‌ی مجهز به گرمکن صندلی با قیمت قطعی ۱۲۱ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و نسخه‌ی بدون گرمکن صندلی با قیمت قطعی ۱۱۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان از سوی ایران خودرو به فروش خواهد رسید.

رنو کپچر

در ادامه این بخشنامه شرایط و توضیحاتی زیر آورده شده است:

۱ - هر گونه تغييرات قيمت غير مستقيم (بيمه، عوارض دولتي ، ماليات و ...) و همچنين تغييرات ناشی از الزامات قانونی و تصميمات دولت و نهادهای قانون‌گذار تا پیش از صدور دعوت‌نامه، بر عهده مشتری خواهد بود.

۲ -در صورت تكميل ظرفيت، گروه صنعتی ايران خودرو نسبت به قطع فرآيند ثبت نام اقدام خواهد کرد.

۳ - در طرح فروش فوری رنو کپچر امکان تنظيم صلح‌نامه وجود نخواهد داشت.

۴ - پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هيچ عنوان حق انصراف نخواهد داشت.

در جدول زیر شرایط کامل این بخشنامه را می‌توانید مشاهده کنید.

خودروکد کلاسرنگ سقفرنگ بدنهقیمت فروشزمان تحویل
رنو کپچر ۲۰۱۷
(بدون گرمکن صندلی)
۷۵۰۱۱مشکیسفید، نارنجی، قرمز، نقره‌ای،
خاکستری و قهوه‌ای
۱۱۹,۹۰۰,۰۰۰۳۰ روزه
۷۵۰۱۲سفیدمشکی
رنو کپچر ۲۰۱۷

(با گرمکن صندلی)

۷۵۰۰۷مشکینقره‌ای، خاکستری، نارنجی، قرمز۱۲۱,۹۰۰,۰۰۰
۷۵۰۰۸سفیدمشکی

علاقه‌مندان می‌توانند جهت خرید این خودرو روز سه‌شنبه ۳۰ آبان‌، رأس ساعت ۱۰ صبح به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی https://esale.ikco.ir/ مراجعه کنند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید