قیمت قطعی و شرایط فروش فاو B30 اعلام شد

قیمت قطعی و شرایط فروش فاو B30 اعلام شد

شرکت بهمن موتور قیمت قطعی و شرایط پیش‌فروش خودروی فاو B30 به‌عنوان جدیدترین عضو سبد محصولات خود را اعلام کرد.

گروه بهمن موتور به‌زودی خودروی جدید و اتوماتیک فاو B30‌ را روانه بازار داخلی خودروی کشور خواهد کرد. این شرکت با رونمایی از این عضو چینی محصولات خود طی نمایشگاه خودروی مشهد، اعلام کرد که از روز دوشنبه ۱۶ مرداد ۹۶، علاقه‌مندان می‌توانند نسبت به پیش‌خرید این خودرو اقدام کنند. قیمت نهایی و نقدی خودروی B30‌ برابر با ۵۸ میلیون و ۳۶۷ هزار تومان خواهد بود.

جدیدترین خودروی فاو با پیش‌پرداخت ۲۰ میلیون تومان پیش‌فروش خواهد شد و سود مشارکت و انصراف آن به ترتیب ۱۸ و ۱۶ درصد خواهد بود. به گفته بهمن موتور، اولین زمان تحویل این خودرو، پاییز امسال خواهد بود.

faw b30

مدل B30‌ محصول جدید شرکت FAW‌ است که اولین بار در نمایشگاه خودروی شانگهای سال ۲۰۱۵، در چین رونمایی شد. شرکت FAW با همکاری بزرگان خودروسازی جهان مانند فولکس‌واگن، مزدا، جنرال موتورز و آئودی، توانسته است طی سالیان اخیر پیشرفت چشم‌گیری داشته باشد و به رکورد تولید سالانه ۳ میلیون دستگاه خودرو دست یابد. مدل B30‌ روی پلتفرم بورا از شرکت فولکس‌واگن توسعه یافته؛ پلتفرمی که پیش از این برای تولید خودروی جتا (Jetta) یا همان نسخه سدان فولکس‌واگن گلف، توسط این خودروساز برجسته آلمانی استفاده شده است.

faw b30

مدل ۲۰۱۶ این خودرو دارای فاصله محوری ۲.۶۳ متر، طول بدنه ۴.۶۲ متر، عرض ۱.۷۹ متر و ارتفاع ۱.۵ متری است. پیشرانه این خودرو دارای حجم ۱.۶ لیتر خواهد بود.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده