نسخه‌ای خاص از نیسان روگ ۲۰۱۷ مجهز به شنی

چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
نیسان در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۷ قصد دارد مدل ویژه‌ای از کراس اوور روگ را به نمایش بگذارد که مجهز به شنی است.

مدل خاصی از نیسان روگ ۲۰۱۷ با نام Trail Warrior Project روانه‌ی نیویورک خواهد شد تا در نمایشگاه خودروی نیویورک ۲۰۱۷ به نمایش درآید. این مدل به دنبال سنت همیشگی نیسان که نمایش شاسی بلندهای خاص است، ساخته شده و در معرض بازدید عموم قرار خواهد گرفت.

این مدل بر اساس نیسان روگ ۲۰۱۷ فیس لیفت ساخته شده که به جای رینگ و لاستیک استاندارد، روی چهار عدد شنی قرار گرفته است. هر کدام از این شنی‌ها ۱۲۲ سانتی‌متر طول، ۷۶ سانتی‌متر ارتفاع و ۳۸ سانتی‌متر پهنا دارند. همچنین برای همخوانی با این شنی‌ها، اقداماتی در راستای تقویت و بهبود عملکرد سیستم تعلیق این خودرو انجام شده است. 

مشخصه دیگر این خودرو، استفاده از رنگ‌آمیزی استتاری صحرایی با طرح نظامی است که در کنار شیشه‌های زردرنگ خودرو خودنمایی می‌کند؛ ضمن اینکه حتی شیشه‌ی چراغ‌ها نیز به رنگ زرد هستند. بدنه خودرو به رنگ خاکی و حاشیه‌ی شیشه‌ها به رنگ مشکی است. همچنین در این مدل باربند سقفی از نوع ARB Gear Basket، چراغ‌های LED و وینچ Warn با ظرفیت کشش ۴ تن موجود است.

مایکل بانس معاون بخش مدیریت تولید نیسان در مورد این محصول می‌گوید:

توان مورد نیاز برای حرکت این نیسان روگ خاص از یک پیشرانه‌ی چهار سیلندر خطی به حجم ۲.۵ لیتر تأمین می‌شود که می‌تواند ۱۷۰ اسب بخار قدرت و ۲۳۷ نیوتون‌متر گشتاور تولید کند. این پیشرانه به یک جعبه دنده از نوع ضریب متغیر CVT کوپل شده که جدیدترین مدل جعبه دنده‌ی CVT ساخت نیسان است و با نام Xtronic شناخته می‌شود. همچنین توان تولیدی توسط پیشرانه به‌صورت استاندارد به هر چهار شنی انتقال پیدا می‌کند. 

سال گذشته نیز نیسان اقدام مشابهی انجام داد و چند خودروی شاسی بلند مجهز به شنی را که بر اساس مدل‌های مورانو، پث فایندر و روگ ساخته شده بودند، به نمایشگاه خودروی شیکاگو برد و به نمایش گذاشت.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود