لامبورگینی: ما تقلبی در رکوردگیری پیست نوربرگ رینگ نکرده‌ایم

دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
لامبورگینی هوراکان پرفورمانته پس از شکستن رکورد پیست نوربرگ‌رینگ، حالا در مظان اتهام قرار گرفته است. برخی از کارشناسان، لامبورگینی را به تقلب در فیلم‌برداری از این رکوردگیری متهم می‌کنند.

لامبورگینی به دنبال ثابت کردن صحت رکورد هوراکان پرفورمانته در پیست مشهور نوربرگ‌رینگ است. این خودروساز ایتالیایی که اصولا باید در نمایشگاه خودروی ژنو امسال مورد توجه بسیار قرار می‌گرفت، با انبوهی از اتهام‌ها مواجه شد؛ بنابراین ناچار به دفاع از رکورد ۶:۵۲:۰۱ دقیقه‌ی پرفورمانته در پیست نوربرگ‌رینگ شد.

برخی از افراد، لامبورگینی را متهم به افزایش سرعت فیلم‌برداری از ۲۴ فریم در ثانیه به ۲۵ فریم کرده‌اند. آن‌ها مدعی هستند که زمان واقعی ثبت‌شده از سوی پرفورمانته ۷:۰۸ دقیقه است. حتی جیمز گلیکنهاوس، مالک شرکت ابر خودروی اسکودریا کامرون گلیکنهاوس، نیز درخواست رکوردگیری مجدد در یک روز مشخص برای تأیید این زمان کرده است. استفانو دومنیکالی، مدیرعامل لامبورگینی، در پاسخ به این حجم از انتقادات می‌گوید:

او افزود:

سخنگوی لامبورگینی می‌گوید تمامی این جنجال‌ها از سوی یک وب‌سایت کم‌ارزش تجاری که درآمد خود را به ازای هر کلیک به دست می‌آورد، شروع شده است.

استفان ریل، مدیر بخش تولید آئودی اسپرت نیز هفته‌ی پیش در خلال معرفی آئودی RS3 تأکید کرد که لامبورگینی دلیلی برای تقلب ندارد. این خودرو با چنین آیرودینامیکی قادر به ثبت رکورد یادشده است. آئودی یکی از برادران لامبورگینی تحت مالکیت برند فولکس‌واگن است.

ریل افزود:

دانلود لینک ویدئو با کیفیت 1080P | 720P | 360P

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود