نیسان Rogue One Star Wars در نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۶ معرفی شد

 نیسان Rogue One Star Wars در نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۶ معرفی شد

شرکت خودرو‌سازی نیسان از مدل Rogue One Star Wars در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس ۲۰۱۶ رونمایی کرد.

شرکت نیسان بخشی از حال و هوای جنگ ستارگان را با مدل Rouge One Star Wars به نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس ۲۰۱۶ آورده است. نیسان دو رنگ سیاه مغناطیسی و سفید یخچالی را همراه خود به آمریکا آورده که آن‌ها را سیاه Darth Vader (شخصیت منفی فیلم‌های جنگ ستارگان) و سفید Stormtrooper (سربازان امپراتوری در جنگ ستارگان) می‌نامد. تنها ۵۴۰۰ دستگاه از این مدل Crossover (مدلی با ویژگی‌های مشترک SUV و سدان) الهام گرفته‌شده از کهکشانی در دوردست‌ها تولید خواهد شد. با زومیت همراه شوید.

Nissan Rogue One Star Wars

بر اساس سبک طراحی داخلی همراه با سیستم‌های صدا و نور استاندارد، Rogue One از مجموعه‌ای از آپشن‌های متداول داخلی و خارجی متناسب با این مدل -که به شکل محدودی عرضه می‌شود- بهره می‌برد. از نظر طراحی خارجی؛ شیشه‌ها و اجزای کناری آن‌ها، ریل‌های سقفی و دستگیره درها با مشکی براق رنگ‌آمیزی شده‌اند. آرم منحصربه‌فردی روی درهای جلویی قرار داده شده است، درحالی‌که در انتهای بدنه نشان اتحاد شورشی در سمت راست و در سمت چپ نشان امپراتوری کهکشانی قرار دارد. آرم جنگ‌ ستارگان نیز بر روی محافظ سپر عقب قرارگرفته است. پس از تمامی این‌ها، آلیاژهای ۱۷ اینچی به رنگ مشکی براق قرار دارند.

Nissan Rogue One Star Wars

مالک خودرو می‌تواند تمامی اجزای مرتبط با جنگ‌ ستارگان مانند پدال‌های (Kick plates) نورانی و کف‌پوش‌هایی با آرم جنگ ستارگان را در اختیار داشته باشد. نشان‌های اتحاد شورشی و امپراتوری روی نگه‌دارنده لیوان حک‌ شده‌اند و مسافران می‌توانند در صندلی‌هایی با پارچه مشکی زغالی بنشینند و با نگاه کردن به سقف، پانورامیک ستاره مرگ را که در بالای سرشان شناور است تصور کنند.

به‌غیراز این ظرافت‌های خلاقانه، این مدل همان مدل کراس‌اور است که ماه پیش آزمایش شد. این مدل از پیشرانه ۲.۵ لیتری و انتقال قدرت پیوسته متغیر ایکس-ترونیک استاندارد انتقال قدرت به چرخ‌های جلو بهره می‌برد و سیستم انتقال قدرت به‌تمامی چرخ‌ها نیز  قابل تحویل به مشتری است. اما شرکت نیسان هنوز در مورد این‌که چه تعدادی از این ۵۴۰۰ دستگاه خودروی ویژه توانایی انتقال قدرت به‌تمامی چرخ‌ها را خواهند داشت، اظهارنظری نکرده است.

Nissan Rogue One Star Wars

در کنار زیبایی‌های ظاهری و طراحی، این مدل با عرضه محدود یک یادگاری زیبا نیز به همراه خود دارد: یک کلاه محافظ Death Trooper که راننده آن را به سر نخواهد گذاشت، بلکه روی یک جایگاه در داخل خودرو قرار خواهد گرفت. این کلاه در کنار مجسمه Darth Vader بسیار زیبا دیده خواهد شد.

مدل Rogue One   حدود ۱۹۹۰ دلار از مدل استاندارد Rogue SV گران‌تر است. اگر علاقه‌مند به خرید آن هستید؛ باید عجله کنید، چون از این ۵۴۰۰ دستگاه خودرو، ۵۰۰۰ دستگاه به آمریکا و ۴۰۰ دستگاه به کانادا صادر خواهد شد.

تمام مطالب مرتبط با نمایشگاه را در صفحه‌ی اختصاصی نمایشگاه خودرو لس‌آنجلس ۲۰۱۶ مطالعه کنید.
منبع autoblog

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید