خودرو GTT متعلق به فروشگاه طراحی صفر تا ۶۰ است نه کمپانی فورد

خودرو GTT متعلق به فروشگاه طراحی صفر تا ۶۰ است نه کمپانی فورد

GTT  به‌صورت کامل توسط فروشگاهی با نام طراحی صفر تا ۶۰ طراحی شده و فورد آن را نساخته است.

قبل از برگزاری رویداد SEMA، طراحی جالبی از ترکیب یک فورد موستانگ GT و یک فورد GT مشاهده شد. این طرح‌ها در نهایت منجر به شکل‌گیری خودرویی شد که در نمایشگاه در معرض دید همگان قرار گرفت. نام این خودرو GTT گذاشته شده و در فروشگاه طرح‌های صفر تا ۶۰ (Zero to 60 Designs) شهر کورونا در ایالت کالیفرنیا شکل گرفته است. GTT عضلانی‌تر از GT است زیرا بر پایه‌ی یک موستانگ ایجاد شده است. ظاهر خودرو نیز بسیار جذاب است و یکپارچگی خوبی در آن مشاهده می‌شود.

گزارش شده است که وکلای کمپانی فورد به GTT حساسیت نشان داده‌اند. بر اساس گزارش Motor1، وکلای فورد در جلسه‌ای که با تیم طراحی صفر تا ۶۰ برگزار کردند، به بررسی شیوه‌ی نام‌گذاری GTT پرداختند که یادآور ماجرای کمپانیهای Singer و پورشه در نام‌گذاری مدل ۹۱۱ است. مشخصاً نمی‌توان خودروی مذکور را فورد موستانگ GTT نامید.

در حال حاضر خودروی موردبحث، GTT طراحی صفر تا ۶۰ نامیده می‌شود. اثری از فورد یا موستانگ نخواهد بود و لوگوی عقب موستانگ GT اصلی به‌روزرسانی شده که در نتیجه از طرح‌های فورد استفاده نمی‌شود.

کمپانی فورد را بایستی به خاطر عدم توقف به‌روزرسانی این خودروی منحصربه‌فرد تحسین کرد. طراحی GTT بسیار اغواکننده و زیبا به نظر می‌رسد و امید است به‌زودی در جاده‌ها دیده شود.

منبع motorauthority

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید