آئودی Q3 2017 با تغییراتی جزئی در ظاهر و یک نسخه‌ ویژه ارائه می‌ شود

آئودی Q3 2017 با تغییراتی جزئی در ظاهر و یک نسخه‌ ویژه ارائه می‌ شود

آئودی Q3 یکی از محصولات جذاب این کمپانی آلمانی است که قرار است در سال 2017 با تغییرات ظاهری اندک به‌­فروش برسد.

شاید آئودی در حال کار بر روی نسل دوم Q3 برای ارائه به بازار خودروی جهان باشد اما، به نظر می‌­رسد نسل فعلی آن فاصله­‌ی زیادی تا توقف تولید داشته باشد. با زومیت همراه باشید تا مروری بر تغییرات ایجاد شده در مدل 2017 این خودرو داشته باشیم.

آئودی Q3

این کراس‌­اوور جمع‌­وجور و پر طرفدار، که امسال با معرفی مدل Q2 دیگر کوچک­‌ترین کراس‌­اوور آئودی نیست، برای ارائه در سال 2017 تغییرات اندکی در ظاهرش را متحمل شده است. این تغییرات ظاهری شامل طراحی تهاجمی‌­تر در نسخه‌­ی اسپرت تریم می­‌شود.

در نسخه­‌ی اسپرت تریم، ورودی­‌های هوا بزرگ‌­تر شده­‌اند، جلوپنجره‌­ی آن به رنگ خاکستری درآمده و تیغه­‌ی زیر سپر جلو نیز هم­‌رنگ بدنه­‌ی خودرو شده است. علاوه بر این، رنگ قهوه­‌ای تاندرا (Tundra Brown) از لیست رنگ­‌های موجود برای بدنه حذف شده و جایش را به رنگ سبز کاموفلاژ (Camouflage Green) داده است (همان رنگی که در لباس‌­های ارتشی به‌­منظور استتار استفاده می‌شود).

آئودی Q3

آئودی برای ایجاد ظاهری اسپرت‌­تر پا را از این نیز فراتر گذاشته است و کیت بدنه­‌ی S Line را برای Q3 2017 در نظر گرفته است. این کیت بدنه شامل جلوپنجره‌­ای با الگوی الماسی شکل، قاب براق برای جلوپنجره و زیر سپرهای جدید است. علاوه بر این، از رنگ خاکستری مات زیر قسمت­‌های جانبی و سپرها استفاده شده است.

هم‌زمان با این تغییرات، آئودی تصمیم دارد تا یک نسخه­‌ی جدید از Q3 با نام Q3 S Line Competition را به نسخه­‌های ارائه شده اضافه نماید. این نسخه که از نسخه­‌ی S Line عادی الهام گرفته شده است ظاهری متفاوت از S Line های معمولی دارد. گلگیرها، زه‌های پایین درها، قاب آیینه­‌های جانبی، ریل­‌های روی سقف، قسمت زیرین سپر عقب و همچنین اسپویلر نصب شده روی سقف به رنگ مشکی براق درآمده­‌اند. این ظاهر زیبا با رینگ­‌های ۱۹ اینچی با رنگ مشکی براق تکمیل شده است و نشان S Line روی جلوپنجره­‌ی آن خودنمایی می­‌کند.

آئودی Q3

نسخه­‌ی S Line Competition با سیستم تعلیق اسپرت، سیستم انتخاب حالت رانندگی آئودی، سیستم فرمان­‌پذیری دینامیک و سیستم اطلاعات راننده برچسب قیمتی ۳۷٫۱۱۷ دلاری (۳۳٫۰۵۰ یورو) خورده است. قیمت پایه­‌ی نسخه­‌ی عادی آن نیز ۳۳٫۸۰۴ دلار (۳۰٫۱۰۰ یورو) اعلام شده است. این قیمت‌­ها مربوط به کشور آلمان و بازار اروپا است و از پاییز امسال، Q3 آماده­‌ی عرضه با قیمت­‌های اعلام شده است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده