مرسدس بنز V250 با طراحی لارته دیزاین رونمایی شد

مرسدس بنز V250 با طراحی لارته دیزاین رونمایی شد

شرکت طراحی لارته دیزاین (Larte design) به تازگی بر روی یک ون مرسدس بنز، تغییراتی اعمال کرده که ظاهری لوکس به این خودرو داده است.

در دنیای امروز، تعداد ثروتمندان جهان بیشتر می‌شود. این دسته از افراد به دنبال لوازمی می‌گردند، که خاص باشند و حس کیفیت و جذابیت را به آن‌ها القا کنند. در این بین، کمپانی‌های زیادی وجود دارند که به دنبال جذب چنین مشتریانی هستند تا جیب خود را پر از پول کنند. در نتیجه بین آن‌ها رقابت شدیدی در نوآوری و گسترش این زمینه شکل گرفته است. این بار کمپانی لارته دیزاین روی یک ون مرسدس بنز مدل V250d، تغییراتی اعمال کرده است که در ادامه به معرفی آن‌ها میپردازیم. با زومیت همراه باشید.

طراحی خارجی

larte mercedes van

کمپانی لارته دیزاین، برای این محصول از یک بسته تغییرات که به عنوان کریستال سیاه (Black Crystal) از آن یاد می‌کند، استفاده کرده که به شدت ظاهر این خودرو را متحول کرده است. این بسته شامل تغییر اجزایی در سپر جلو و عقب است که از فیبر کربن ساخته شده‌اند و با اجزایی کریستالی جلوه ویژه‌ای ایجاد کرده‌اند.

بقیه‌ی تغییرات ظاهری این خودرو در نمای بیرونی، شامل چراغ‌های جلو، مه‌شکن‌ها و LED‌های روشنایی در روز، که با سبک طراحی خود مرسدس بنز ترکیب شده‌اند، می‌شود. به نظر این تغییرات بسیار موفق بوده است.

طراحی داخلی

larte mercedes van

به اصل مطلب رسیدید! جایی که شاهکار لارته دیزاین، خود را عیان می‌کند. مرسدس بنز از این خودرو به عنوان "کابینی روی چرخ" یاد می‌کند، ولی این یک کابین ساده نیست. بهتر است به آن اتاقی مجلل و فوق لوکس بگوییم. درون کابین از پرداخت‌ و دست‌کاری‌های متعدد و با کیفیت، و چرم طبیعی، و کروم کاری‌های زیاد، لاک و رنگ پیانو و چوب کاری‌های متعدد استفاده شده است. حتی تیم طراحی از یک نمایشگر ۳۲ اینچی نیز در این خودرو استفاده کرده.

larte mercedes van

این کابین، که بسار لوکس، مجلل، کلاسیک و سنگین است، به راحتی به شما حس فوق‌العاده‌ای القا می‌کند. این خودرو برای سوپر میلیاردرهایی طراحی شده که به کم قانع نیستند.

larte mercedes van

نظر شما در مورد این شاهکار هنری چیست؟

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده