تبدیل فلزات اوراقی به ابر خودروهایی با اندازه واقعی توسط عده ای هنرمند در لهستان

تبدیل فلزات اوراقی به ابر خودروهایی با اندازه واقعی توسط عده ای هنرمند در لهستان

تعدادی از هنرمندان سراسر دنیا در کشور لهستان گرد هم آمده و با استفاده از فلزات اوراقی نمونه­‌هایی از چند ابر خودرو را با اندازه حقیقی و جزئیاتی باور نکردنی بازسازی کرده‌­اند. با زومیت همراه باشید تا بیشتر با هنر این هنرمندان آشنا شویم.

۵۰ هنرمند از سراسر دنیا به یک محوطه اوراق خودروها در شهر پروشکوف (Pruszkow) لهستان (نزدیک ورشو پایتخت این کشور) رفته و با استفاده از فلزات موجود در این منطقه اقدام به ساخت خودروهای مشهور کرده‌­اند.

نتیجه‌­ی کار این ۵۰ هنرمند یک خودروی مرسدس بنز 300 SL، یک بوگاتی ویرون، یک لامبورگینی اونتادور، یک فیات 500، یک مازراتی گرن­‌توریزمو و البته یک موتورسیکلت است.

وسواس در رعایت جزئیات توسط این هنرمندان به حدی بوده که حتی فضای داخلی این خودروها نیز تا حد زیادی شبیه به نمونه­‌های حقیقی است. توجه به جزئیات حیرت‌­انگیز است. کافی است تا نگاهی به انحناهای مرسدس SL، موتور بوگاتی و فضای داخلی فیات بیاندازید تا شما هم با ما هم عقیده شوید.

متأسفانه در میان این خودروها جای یک فراری خالی است که البته ممکن است در نمایشگاه اتومبیل دبی ۲۰۱۷ (Dubai Auto Show 2017)، که قرار است در آنجا برای دومین بار اثر این هنرمندان به نمایش گذاشته شود، یک فراری 250 GTO نیز به این کلکسیون افزوده شود.

در ادامه شما را به تماشای تصاویر این خودروهای حیرت­‌انگیز دعوت می­‌کنیم.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده