مک لارن نسخه‌ ای از P1 GTR را با طرح مشابه خودروهای فرمول یک خود تولید کرد

مک لارن نسخه‌ ای از P1 GTR را با طرح مشابه خودروهای فرمول یک خود تولید کرد

هم‌زمان با آغاز نیم‌فصل دوم مسابقات فرمول‌ یک ۲۰۱۶ در بلژیک، مک‌لارن اقدام به ارائه‌ی تصاویری از خودروهای P1 GTR و MP4/31 در رنگ‌های مشابه کرده است. با زومیت همراه باشید.

نسخه‌ی خاصی از ابرخودروی خارق‌العاده‌ی P1 GTR و خودروی فرمول یک مک‌لارن هوندا MP4/31 با رنگ‌آمیزی مشابهی همراه شده‌اند. البته در خودروی P1، قرار دادن نوارهای رنگی در موقعیتی مشابه با خودروی فرمول‌یک، غیرممکن است که این امر مهندسان را مجبور به کار بیش‌تر بر روی همسان‌سازی آن‌ها کرده است.

تفاوت‌های آشکار دیگری نیز دارند که با علائم نارنجی متقارن یا نوارهای عرضی بزرگ واقع بر روی پروفیل خودرو به‌ جای برجستگی زیر شیشه‌های دور تا دور، نشانه‌گذاری شده‌اند؛ مانند آنچه مک‌لارن-هوندا بر روی MP4/31 انجام داده است.

با این حال مک‌لارن P1 GTR‌ که قدرتمند‌ترین نسخه‌ی ابرخودرو‌ی P1 است، با رنگ‌آمیزی جدید خود حال و هوایی کاملا متفاوت به خود گرفته و با تردد در پیست‌ها، خودروی فرمول یک و تبحر بالای این شرکت در تولید خودروهای قدرتمند را به همگان یادآوری می‌کند.

مک لارن f1 - P1 GTR

مک لارن f1 - P1 GTR

خودروی فرمول‌یک مک‌لارن هوندا، با بهبود مستمر پاوریونیت خود، به دنبال شکست تیم‌های فورس‌ایندیا (Force India) و ویلیامز (Williams) است. این تیم روز گذشته در گرندپری بلژیک، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت و موفق به کسب رده‌ی هفتم و بالاتر از خودروهای ویلیامز شد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده