لکسوس مراحل نهایی توسعه نسل جدید LS را سپری می کند

لکسوس مراحل نهایی توسعه نسل جدید LS را سپری می کند

لکسوس در حال توسعه‌ی نسل جدید سدان بزرگ و لوکس خود با نام LS است که به تازگی تصاویری از این خودرو در تست‌های میدانی منتشر شده است. هر چند که این تصاویر جزئیات طراحی این خودرو را مشخص نمی‌کند اما می‌توان مشخصات ابعادی خودرو را تخمین زد که طبق آن‌ها به شباهت‌های زیاد نسل جدید سدان لوکس لکسوس با مدل مفهومی LF-LS، پی می‌بریم.

سدان لوکس LS‌ جایگاه بسیار ویژه‌ای در خودروهای تولیدی لکسوس دارد. این شرکت ژاپنی در تولید نسل جدید پرچمدار خود سنگ تمام گذاشته است و قصد دارد خودروی بی‌نقصی را ارایه کند. لکسوس در حال حاضر مراحل نهایی توسعه‌ی LS را سپری می‌کند و پیش‌بینی می‌شود این خودرو در اوایل سال آینده‌ی میلادی به صورت رسمی معرفی شود.

نسل جدید لکسوس LS که در حال تست‌ میدانی بوده، توسط یک عکاس ناشناس و به صورت غیرمجاز تصویربرداری شده است. تصاویر منتشر شده از ابعاد بزرگ بدنه و طراحی کشیده‌ی آن، خبر می‌دهند. لکسوس از پوشش مخصوصی برای پنهان کردن طراحی نسل جدید سدان لوکس خود استفاده کرده است که تنها بخش‌های از چراغ‌های جلو و عقب در کنار جلو پنجره مشخص هستند. از این تصاویر به جز اندازه بدنه چیزی دیگری را نمی‌توان دریافت کرد.

اما در صورتی که علاقه‌ی زیادی به آشنایی با سبک طراحی لکسوس در پرچمدار خود دارید، تصاویر بالا را فراموش کنید و نگاهی به مدل مفهومی فوق العاده‌ی LF-FC بیاندازید که سال گذشته در نمایشگاه خودروی توکیو به نمایش در‌آمد. لکسوس در سدان LS قطعا از زبان طراحی مشابهی با این مدل مفهومی بهره خواهد برد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع autonews
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده