رکوردشکنی مک‌ لارن در میزان فروش محصولاتش

رکوردشکنی مک‌ لارن در میزان فروش محصولاتش

مک‌لارن در سال ۲۰۱۵ موفق به فروش ۱۶۵۴ دستگاه خودرو شده که بدین ترتیب برای سومین سال متوالی میزان فروش این شرکت با رشد همراه بوده است. از سوی دیگر گزارش‌ها حکایت از فروش دو برابری محصولات این شرکت در سال ۲۰۱۶ دارد. با زومیت همراه باشید.

سرعت رشد مک‌لارن در چند سال اخیر نگاه‌های زیادی را به خود جلب کرده است. این شرکت مطرح انگلیسی موفق شد در سال ۲۰۱۵، ۱۶۵۴ دستگاه خودرو را در سرتاسر جهان به فروش برساند. مک‌لارن پیش‌‌تر در سال ۲۰۱۴ تعداد ۱۶۴۹ سوپراسپرت به مشتریان خود تحویل داده بود که بدین ترتیب افزایش فروش ۰.۰۶ درصدی را در سال ۲۰۱۵ تجربه کرده است. مک‌لارن از سال ۲۰۱۳ همواره رشد فروش را تجربه کرده است.

آمریکای شمالی و ایالات متحده، بزرگ‌ترین بازار مک‌لارن به شمار می‌روند. سال گذشته ۱۲ عامل فروش جدید مک‌لارن در سرتاسر دنیا تاسیس شد که ۵ مورد آن‌ها در آمریکای شمالی بود. نمایندگی مک‌لارن در شهر دالاس نیز بیشترین میزان فروش این خودرو را به نام خود ثبت کرده است.

نمایندگی دالاس مک لارن

شاید در ابتدا رشد اندک ۰.۰۶ درصدی فروش مک‌لارن نسبت به سال گذشته را موفقیت بزرگی نشمارید. اما در نظر داشته باشید که مک‌لارن در سال گذشته هزینه‌ی زیادی در تاسیس کارخانه‌های بیشتر کرده است. به همین دلیل آمار فروش این شرکت مطرح تولید کننده‌ی سوپراسپرت در سال ۲۰۱۶، فوق‌العاده پیش‌بینی می‌شود. میزان فروش محصولات این شرکت در ایالات متحده رشد ۷۸ درصدی را به همراه داشته و تا پایان نیمه‌ی اول سال میلادی، ۴۵۱ دستگاه فروش (تقریبا برابر با آمار کل این منطقه در سال ۲۰۱۵) را به ثبت رسانده است.

با توجه به روند رو به رشد مک‌لارن در سال ۲۰۱۶، کارشناسان افزایش ۱۰۰ درصدی فروش این شرکت را در پایان سال و نسبت به سال گذشته، تخمین می‌زنند. این در حالی است که آمار فروش این شرکت در سال ۲۰۱۵، بهترین عملکرد تاریخ این شرکت در بازار سوپراسپرت‌ها است. مک‌لارن امیدوار است در پایان سال جاری به رکورد فروش ۳۰۰۰ دستگاه خودرو دست پیدا کند. در صورت رسیدن به این هدف، مک‌لارن پس از لامبورگینی و استون‌ مارتین با آمار فروش سالیانه‌ی ۳۲۴۵ و ۳۶۱۵ خودرو، در رده‌ی سوم محبوب‌ترین برند سوپراسپرت جهان قرار می‌گیرد.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده