رضوانی نسخه تارگا سوپراسپرت بیست را تولید می کند

رضوانی نسخه تارگا سوپراسپرت بیست را تولید می کند

شرکت ایرانی-آمریکایی رضوانی موتورز (Rezvani motors) که توسط فریس رضوانی طراح معتبر جهانی تاسیس شده، به زودی محصول جدید خود را که با نام بیست آلفا (Beast Alpha) شناخته می‌شود، عرضه می‌کند. به گفته‌ی رضوانی در نسخه‌ای مخصوص از این خودرو با سقف تارگا نیز عرضه می‌شود. با زومیت همراه باشید.

شرکت سوپراسپرت سازی ایرانی-آمریکایی رضوانی که در کالیفرنیا واقع شده است، با معرفی سوپراسپرت بیست یا هیولا، نگاه‌‌های زیادی را به خود جلب کرد. این خودرو از طراحی فوق‌العاده‌ای بهره می‌برد. تمامی خودروهای تولیدی این شرکت از داشتن سقف بی‌بهره بودند. حال رضوانی اعلام کرده است که در صورتی که علاقه‌ای به جریان دائمی باد در کابین ندارید می‌توانید نمونه‌ی مجهز به سقف تارگا را سفارش دهید.

سقف تارگا نوع خاصی از خودروی روباز است که شیشه‌ی عقب در آن ثابت است و تنها قسمت سقف خودرو که عموما از پارچه ساخته می‌شود، قابل برداشتن است (این عملیات نیز عموما به صورت دستی انجام می‌شود). بیست تارگا نیز همانند نسخه‌ی اصلی روی پلتفرم آریل اتم ساخته می‌شود و به بدنه‌‌ای از جنس فیبرکربن مجهز شده است.

رضوانی بیست

نمونه‌ی مجهز به سقف تارگا سوپراسپرت بیست به احتما فراوان از پیشرانه و سیستم انتقال قدرت نسخه‌ی اصلی بیست بهره می‌برد. این موضوع بدین معنی است که این خودرو به پیشرانه‌ی ۲.۴ لیتری چهرا سیلندر و سوپرشارژ ساخت شرکت هوندا مجهز شده است که توانایی تولید ۵۰۰ اسب بخار را دارد. خریداران می‌توانند برای انتقال قدرت به سفارش جعبه‌دنده‌ی مورد نظر خود از میان انواع ۶ سرعته‌ی دسته و سکوئنشال، بپردازند.

رضوانی بیست به واسطه‌ی وزن اندک ۷۵۰ کیلوگرمی و پیشرانه‌ی توانمند خود، توانایی‌‌های حرکتی بالایی دارد و برای رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت به تنها ۲.۷ ثانیه زمان احتیاج خواهد داشت. نسخه‌ی تارگا این خودرو نیز با قابلیت استفاده در چهار فصل (برخلاف سایر نمونه‌های این خودرو) به احتمال قوی همین میزان از عملکرد را به نمایش می‌گذارد.

رضوانی بیست

نظر شما در رابطه با این سوپراسپرت بسیار زیبا چیست؟

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع motorauthority
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده