کادیلاک از سیستم امنیتی نظارتی ۳۶۰ درجه برای CT6 رونمایی کرد

کادیلاک از سیستم امنیتی نظارتی ۳۶۰ درجه برای CT6 رونمایی کرد

سیستم‌های امنیتی جدی اعم از کلید‌های الکترونیکی به همراه ایموبلایزر و سیستم‌های تعیین محل آنی خودرو، امکان سرقت خودرو را کاهش داده‌اند. حال کادیلاک از سیستم جدید نظارتی برای سدان لوکس CT6 رونمایی کرده که توانایی ضبط اتفاقات حول خودرو را دارد. با زومیت همراه باشید.

کادیلاک با ارایه‌ی راه‌حل‌های نوین قصد غیرممکن کردن دزدی خودرو را دارد. در جدیدترین سیستم امنیتی این شرکت مطرح آمریکایی که در سدان CT6 در دسترس است، هنگامی که خودرو پارک است و فردی به آن نزدیک می‌شود، به صورت خودکار با دوربین‌ها‌ی اطراف خودرو اقدام به ضبط اتفاقات رخ داده می‌کند.

دوربین‌های اطراف خودرو عموما به نحوی تعبیه شده‌اند تا تصویر ۳۶۰ درجه‌ای مناسب از حول خودرو بدهند. این دوربین‌ها کاربرد‌های متنوعی دارند؛ به عنوان مثال هنگامی که سنسور‌های ضربه، ضربه‌ای را حس می‌کنند بلافاصله دوربین‌ها اقدام به ضبط وقایع می‌کنند و کلیپ‌های ضبط شده نیز در کارت حافظه‌ی SD درون سیستم اطلاعاتی و چندرسانه‌ای خودرو ذخیره می‌شود. فیلم‌های ضبط شده را سپس می‌توان از طریق سیستم چندرسانه‌ای خودرو مشاهده کرد یا به دستگاه‌های خارجی اعم از لپ‌تاپ‌های پلیس دانلود کرد.

کادیلاک CT6

در خودروهای مدرن دو دوربین اصلی در جلو و انتها خودرو قرار دارند که به صورت همزمان اقدام به ضبط تصویر می‌کنند. این تصاویر می‌توانند هنگام بروز تصادفات برای تشخیص علت حادثه بسیار مفید باشند. حال کادیلاک از تمامی دوربین‌های به کار رفته در خودرو برای کاربرد جدید جلوگیری از سرقت خودرو استفاده کرده است. اگر خودرو خاموش و در حالت پارک باشد، با نزدیک‌ شدن فردی به آن، بلافاصله دوربین‌های ۳۶۰ درجه‌ای اقدام به ضبط می‌کنند. بدین ترتیب حتی با سرقت خودرو و پس از یافتن آن نیز می‌توان اتفاقات رخ داده هنگام ارتکاب جرم و مشخصات مجرم را مشاهده کرد.

کادیلاک CT6

سیستم امنیتی جدید کادیلاک در تمامی انواع CT6‌ در دسترس است. اگر سارق کمی زرنگ باشد، می‌داند پیش از اقدام به دزدی CT6 باید از ماسک صورت استفاده کند؛ یا می‌تواند به عنوان جایگزین اقدام به سرقت خودروی دیگری بکند.

Banner Zoomit HR
منبع caranddriver

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده