آئودی با فیلتر جدید سیستم تهویه از افراد مبتلا به آلرژی محافظت می کند

آئودی با فیلتر جدید سیستم تهویه از افراد مبتلا به آلرژی محافظت می کند

آئودی از فیلتر ضد‌آلرژی جدید برای سیستم تهویه‌ی مطبوع خودرو‌های کامپکت خود رونمایی کرد. این فیلتر با استفاده از چند لایه‌ با ساختارهای متفاوت، اقدام به جذب ذرات و گاز‌های تشدید کننده‌ی آلرژی در افراد بیمار می‌کند. با زومیت همراه باشید.

از ماه ژوئن سال جاری خودروهای کامپکت آئودی با فیلتر جدیدی در سیستم تهویه‌ی مطبوع خود به بازار عرضه خواهند شد. این فیلتر برای حذف گاز‌ها و مواد مضر موجود در هوا برای افراد مبتلا به آلرژی که بیماری آن‌ها در فصل بهار و تابستان به اوج خود می‌رسد، به کار می‌رود. 

شرکت‌های SGS Fresenius و Fiatec GmbH‌ که به بررسی آلرژی‌ها و دستگاه‌های عرضه شده جهت کنترل این دسته از بیماری‌ها می‌پردازند، از موثر بودن فیلتر جدید آئودی سخن گفته‌اند. 

فیلتر جدید سیستم تهویه‌ی مطبوع آئودی در دو نمونه‌ی مختلف و هر کدام متشکل از سه لایه عرضه خواهند شد. نمونه‌ی اول از ماده‌ی گیاهی به نام پلی‌فنول برای جذب آلرژن‌ها استفاده می‌شود. این در حالی است که در نمونه‌ی دوم فیلتر تهویه مطبوع آئودی از ترکیب خاص پروتئینی برای این امر استفاده شده است.

آئودی در خصوص فیلتر هوای جدید سیستم تهویه مطبوع خود گفت:

فیلتر‌های جدید به کار رفته در سیستم تهویه‌ی مطبوع خودروهای ما، توسط لایه‌های مختلف خود قادر به جذب میزان قابل توجهی از ذرات آلرژن موجود در هوا هستند. لایه‌های این فیلتر از میکروفایبر‌های مخصوصی تولید شده‌اند که حتی کوچک‌ترین ذرات معلق در هوا را ره خود جذب می‌کنند. گاز‌های ایجاد کننده‌ی آلرژی در افراد نیز در لایه‌‌ی کربنی فعال شده‌ی این فیلتر، جذب و تصفیه خواهند شد. 

اولین خودرو‌هایی که از فیلتر تهویه‌ی مطبوع ضد آلرژی جدید آئودی بهره‌ خواهند بود عبارتند از A1، A3، Q3 و TT. این در حالی است که کراس‌اوور جدید Q2 نیز هنگام آغاز عرضه و فروش از این فیلتر بهره‌مند خواهد بود. مالکان هم‌چنین باید در سرویس‌های دوره‌ای به عنوان بخشی از برنامه، اقدام به تعویض این فیلتر بکنند.

آئودی Q2

آئودی Q2

آئودی Q2

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع carscoops
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده