فولکس واگن شیروکو R 2016 و بسته جدید ارتقای ظاهر خودرو

فولکس واگن شیروکو R 2016 و بسته جدید ارتقای ظاهر خودرو

فولکس واگن بسته ای به منظور ارتقاء ظاهر شیروکو، خودروی محبوب هاچ بک خود، ارئه کرده است. شیروکو یکی از تولیدات قدیمی فوکس واگن به شمار می آید که شاهد بازطراحی‌های اساسی از زمان ورودش به بازار در سال ۱۹۷۴ بوده است. در ادامه با زومیت همراه باشید تا از جزئیات بسته‌ی ارتقایی فولکس واگن برای شیروکو مطلع شوید.

جدا از رسوایی عجیب فولکس واگن در پیشرانه های دیزلی خود، این شرکت از محبوبیت بالایی برخوردار است. اغلب مدل‌های فولکس واگن قابل اطمینان و قدرتمند است. شیروکو (Scirocco) یکی از مدل های محبوب این شرکت است و پس از سال‌ها انتظار در سال ۲۰۱۴ تحت بهینه‌سازی‌های گسترده‌ای قرار گرفت. این ارتقاء شامل اضافه شدن رینگ‌های ۱۸ اینچی، نمای جلو و عقب متفاوت و حجیم‌تر شدن ظاهر خودرو است. همچنین با اضافه شدن کد R به شیروکو یک پیشرانه‌‌ی ۲ لیتری توربوشارژ شده با سیستم چهارچرخ محرک Haldex به خودرو افزوده شد.

اکنون برای مدل ۲۰۱۶ شیروکو، فولکس واگن اعلام کرده که پکیچ جدیدی با نام Black Style برای آن در نظر گرفته است. این بسته شامل تعدادی بروزرسانی‌ ظاهری خودرو است که زیبای آن را افزایش داده است. به طور خلاصه این بسته شامل سقف رنگی، رینگ‌های زیباتر و رنگ‌های جدید بدنه است که موجب می‌شود بسته Black Style برای شیروکو بسیار جذاب شود.

فولکس واگن سیراکو

یکی از قابلیت های مهم بسته‌ی ارتقایی Black Style سقف خودرو است که با یک شیشه سیاه رنگ پوشیده شده است. این سقف جدید تاثیر بسزایی در نمای خارجی خودرو داشته و با قسمت‌های دیگر بدنه مانند جلو پنجره و ورودی هوای جلو سازگاری دارد. در کنار سقف مشکی رنگ، مجموعه رینگ ۱۹ اینچی آلیاژی Lugano به همراه تایرهای ۳۵/۲۳۵ بر روی خودرو تعبیه شده است. این رینگ‌های جدید حاوی قفل هستند تا در مقابل هر گونه سرقت در امان باشند و رنگ سیاه آن نیز با سقف خودرو مطابقت دارد. آینه های جانبی بسته‌ی جدید شیروکو R نیز سیاه رنگ است تا تناسب رنگی بیشتر در بدنه‌ی خارجی دیده شود.

در بسته Black Style شیروکو، فوکس واگن رنگ‌های مختلفی برای انتخاب به عنوان رنگ بدنه خودرو در نظر گرفته است. بهترین آن‌ها رنگ سفید خالص است؛ هم‌چنین رنگ‌های دیگری از قبیل خاکستری Urano، خاکستری متالیک Indium، آبی متالیک Rising، طلایی متالیک Pyramid، بنفش متالیک Ultra و سفید Oryx هم دیده می‌شود. در این بسته هیچ گونه تمهیداتی برای ارتقاء فضای داخلی و زنجیره توان این خودرو در نظر گرفته نشده است. ممکن است خیلی از مشتریان به خاطر عدم ارتقاء کابین و قوای محرکه‌ی شیروکو در بسته Black Style ناراضی باشند، ولی باید در نظر داشته باشید که قیمت این بسته تنها ۷۵۴ دلار است که به نسبت تغییرات ظاهری مهمی که در آن به وجود آورده بسیار مقرون به صرفه است.

با وجود قیمت مناسب پکیج Black style و تغییرات ظاهری زیبای آن، استفاده از این بسته خیلی هم بد به نظر نمی‌رسد. البته ایجاد تغییرات دیگری همچون تغییر تریم داخلی و اصلاح اندک زنجیره‌ی توان، خرسندی بیشتر را نصیب مشتریان می‌کرد.

فولکس واگن سیراکو

اولین نسل شیروکو در سال ۱۹۷۴ وارد بازار شد. این مدل تا سال ۱۹۸۱ تولید شد که پس از آن خودرو با تغییرات انقلابی همراه شد. پس از انجام طراحی جدید، تولید نسل دوم این خودرو تا سال ۱۹۹۲ ادامه یافت و سپس خط تولید شیروکو متوقف شد. نسل سوم هاچ‌بک زیبای فولکس واگن بالاخره پس از ۱۶ سال توقف در سال ۲۰۰۸ وارد بازار شد. شیروکو R در سال ۲۰۰۹ معرفی شد و تا سال ۲۰۱۴ تولید این خودرو بدون تغییر انجام شد. در نهایت در سال ۲۰۱۴ فولکس واگن مدل جدیدی از شیروکو را به بازار عرضه کرد. این خودرو با دو پیشرانه دیزلی و بنزینی ۲ لیتری ارائه می‌شود. قیمت پایه‌ی این خودروی زیبا ۲۱۰۴۰ دلار است که تا قیمت ۲۸۵۰۰ دلار برای مدل شیروکو GTS خواهد رسید.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع topspeed
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده