آریو و هایس در ایران تاکسی می‌شوند

آریو و هایس در ایران تاکسی می‌شوند

خودروهای آریو و هایس در ایران جایگزین تاکسی‌های فرسوده شده و به جمع تاکسی‌های ایرانی می‌پیوندند. امروز از این دو خودرو رونمایی شد و قرار است در اختیار دارندگان تاکسی‌های فرسوده قرار بگیرد. همراه زومیت باشید.

محصولات گروه خودروسازی سایپا به ناوگان تاکسیرانی می‌پیوندند تا جایگزین خودروهای فرسوده شوند.

دو خودروی آریو و هایس قرار است در اختیاری سازمان‌های تاکسیرانی شهرهای مختلف قرار می‌گیرند. آریو یا S300 سدان تولیدی سایپا با پیشرانه‌ی ۱۶۰۰ سی‌سی است که با قیمت تقریبی ۵۴ میلیون تومان به فروش می‌رسد. ون هایس نیز تولید شرکت جین‌بی، زیرمجموعه‌ی بریلیانس است که توسط پارس‌خودرو در ایران عرضه می‌شود. 

آریو تاکسی

آریو تاکسی

امروز در نشستی مشترک معاونت امور تعاون وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، گروه خودروسازی سایپا و اتحادیه تعاونی‌های تاکسیرانی کشور از دو خودروی تاکسی جدید یعنی آریو و هایس (ون) رونمایی شد.

به گفته‌ی مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تاکسیرانی کشور، بر اساس این تفاهم‌نامه ۶۰ هزار تاکسی فرسوده در کشور نوسازی شده و خودروهای آریو و هایس جایگزین آنها می‌شود. دولت نیز از محل صرفه‌جویی بنزین به گاز در حدود ۱۲ میلیون تومان برای هر دستگاه در نظر می‌گیرد که این کار تا ۵ سال ادامه دارد.

رانندگان تاکسی‌های فرسوده برای ثبت‌نام در این طرح باید به سایت اتحادیه تعاونی‌های سراسری تاکسیرانی کشور به نشانی اینترنتی http://taxiholding.ir مراجعه کنند.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع ایسنا
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده