آئودی A6 و A7 مدل 2017 با بهبود‌های جزیی معرفی شدند

آئودی A6 و A7 مدل 2017 با بهبود‌های جزیی معرفی شدند

آئودی مدل ۲۰۱۷ سدان‌های لوکس A6 و A7 را تحت بهینه‌سازی‌هایی قرار داده تا بتواند به رقابت با محصولات قدرتمند این کلاس اعم از مرسدس بنز ای کلاس و بی ام و سری 5 بپردازد. با زومیت همراه باشید.

۶ سال پیش آئوی خودروهای A6 و A7 را به بازار عرضه کرد. سدان‌های سایز بزرگ آئودی هنوز دستخوش تغییرات عمده‌ای نشده‌اند. با این حال خودروساز اینگلشتات برای ادامه‌ی رقابت فشرده‌ با محصولات مرسدس بنز و بی‌ام‌و، بهینه‌سازی‌های در بخش بدنه و کابین A7 و A6 اعمال کرده و از جدید‌ترین تکنولوژی‌های موجود در آن‌ها بهره برده است.

آئودی A6

تغییرات ظاهری A7 و A6 مدل ۲۰۱۷ عبارت است از طراحی جدید قسمت جلو و عقب، سپرها عضلانی‌تر و دیفیوز‌های جدید بخش انتهایی خودرو. از تغییرات داخل کابین نیز می‌توان به نورپردازی ال‌ای‌دی جدید، روکش‌های جدید و رنگ‌های متنوع‌تر نام برد. سیستم چندرسانه‌ای و سرگرمی نیز بروزرسانی‌های گسترده‌ای برای ارتقای تجربه‌ی کاربری تجربه کرده و در بخش عقب کابین نیز دو تبلت‌ تعبیه شده است تا به سرنشینان این بخش نیز امکانات گسترده‌ی چندرسانه‌ای و سرگرمی ارایه بدهد. بازه‌ی رنگ‌های بدنه و رینگ‌ها نیز A7‌ و A6 افزایش یافته است. در بخش قوای محرکه و انتقال قدرت، آئودی از نمونه‌های به کار رفته در نسل پیشین این خودروها استفاده کرده است.

آئودی A6

آئودی امیدوار است بدین وسیله و با ارایه‌ی محصولاتی بی‌نقص، نظر مشتری‌ها را به محصولات خود جلب کند. البته باید در نظر داشته باشیم که در این رده‌ی قیمتی رقبای سرسخت و جدیدی اعم از مرسدس بنز E-Class، کادیلاک CTS، جاگوار XF و مازراتی گیبلی قرار دارند. در این کلاس از خودروها نباید از بی‌ام‌و سری ۵ و لکسوس GS‌ نیز فراموش کرد که با وجود گذشت زمان زیادی از معرفی به بازار، طرفداران زیادی دارند.

تغییرات مذکور تنها به مدل‌های A6 و A7 محدود نمی‌شوند و در نمونه‌های قدرتمند‌تر S6، S7 و مدل Allroad Quattro نیز اعمال شده‌اند. فروش مدل ۲۰۱۷ سدان‌های سایز بزرگ آئودی به زودی آغاز خواهد شد و تابستان سال جاری میلادی به تحویل آن‌ها به مشتریان اختصاص یافته است.

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

منبع autoblog
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده