قیمت H30 کراس اعلام شد: کراس اور زیر ۵۰ میلیون تومانی

قیمت H30 کراس اعلام شد: کراس اور زیر ۵۰ میلیون تومانی

قیمت خودروی h30 کراس (شاسی‌بلند شهری جدید ایران خودرو) توسط معاونت بازاریابی و فروش این شرکت اعلام شد. برای اطلاع از قیمت و جزئیات پیش‌خرید این خودرو همراه زومیت باشید.

گروه صنعتی ایران خودرو از یکشنبه ۵ اردیبهشت خودروی کراس اور (شاسی بلند شهری) جدید خود را با نام H30 کراس برای تحویل مرداد تا آبان، پیش‌فروش خواهد کرد. 

مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت :«برای پیش خرید H30 مبلغ پیش‌پرداخت، ۲۰ و ۲۳ میلیون تومان منظور شده است تا مشتریان در سطوح مختلف درآمدی، توان ثبت‌نام داشته باشند. سود مشارکت این طرح ۲۱ درصد و زمان تحویل خودروها نیز مرداد تا آبان ۱۳۹۵ در نظر گرفته شده است.»

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو قیمت این شاسی‌بلندشهری جدید را کمتر از ۵۰ میلیون دانست و اعلام کرد :«به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع) و ایام پر برکت ماه رجب، H30 کراس با قیمت اولیه‌ی ۴۴ میلیون تومان به بازار ارائه خواهد شد.»

پیش فروش خودروی H30 از روز یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در نمایندگی‌های فروش  و سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو انجام می‌شود.

H30 کراس از پیشرانه‌ی TU5 با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی به همراه ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بهره می‌برد. این خودروی شاسی بلند شهری دارای ۱۰۵ اسب بخار توان خروجی در ۵۷۵۰ دور در دقیقه است. اچ ۳۰ کراس حجم باک بنزین ۵۱ لیتری دارد و مصرف سوخت ترکیبی آن ۷.۰۴ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خودرو با شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت ۱۲.۵ ثانیه، تا حداکثر  ۱۸۳ کیلومتر بر ساعت سرعت می‌گیرد. جعبه‌دنده‌ی این خودرو نیز خودکار است.

مشخصاتمیزان
حجم پیشرانه (سی‌سی)۱۶۰۰
تعدا سیلندر۴
تعداد سوپاپ۱۶
حداکثر قدرت خروجی (اسب بخار)۱۰۵
حداکثر گشتاور (نیوتن متر)۱۴۲
استاندارد آلایندگییورو۴
جعبه‌دندهاتوماتیک
شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت (ثانیه)۱۲.۵
حداکثر سرعت (کیلومتر بر ساعت)۱۸۳
حجم باک بنزین (لیتر)۵۱
مصرف سوخت (لیتر در ۱۰۰ کیلومتر)۷.۰۴

لوگوی پدال

وبسایت پدال مرجع اخبار روز دنیای خودرو، بررسی و مقالات آموزشی و مکانی برای تبادل نظر دوستداران خودرو است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده