راهنمای خرید سرویس اینترنت ADSL با سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه

راهنمای خرید سرویس اینترنت ADSL با سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه

دسترسی به اینترنت با سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه تا چند سال پیش در کشور امکانپذیر نبود. ۴ اپراتورهای‌ اینترنت پرسرعت ADSL برای کاربرانشان دسترسی به اینترنت با سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه را ارائه می‌دهند. در این مطلب می‌توانید سرویس‌های ADSL با سرعت ۴ مگابیت را مشاهده کرده و گزینه مناسب برای خود را انتخاب کنید. با زومیت همراه شوید.

یکی از مقدمات مورد نیاز برای خرید سرویس‌های اینترنت برآورد سرعت مورد نیاز و میزان حجمی است که در روز مصرف می‌کنیم. برای این کار هر کاربر باید سطح نیازهای خود را بسنجد و در نظر داشته باشد که حجم مصرفی اینترنت تنها میزان دریافت یا دانلود نیست و علاوه بر این رقم باید حجم ارسال یا آپلود را در نظر گرفت.

در سرعت‌های چون ۴ مگابیت بر ثانیه میزان دسترسی اتوماتیک برنامه‌ها به اینترنت می‌تواند میزان ترافیک مصرفی شما را بسیار بالا ببرد. با اطلاع داشتن از این موضوع باید سرویسی را برای اینترنت خود استفاده کنید که در طول ماه با مشکل تمام شدن ترافیک روبرو نشوید.

ضمن اینکه باید توجه داشت که برنامه‌های پیام‌رسان و شبکه‌های اجتماعی به تناسب استفاده از عکس، ویدیو و فایل مصرفشان بالا می‌رود و می‌توانند به پرمصرف‌ترین اپلیکیشن دارای دسترسی اینترنت تبدیل شوند.

پس برای انتخاب سرویس باید دقت بیشتری کنید. برای دسترسی به اینترنت کاربران اینترنتی بر اساس حجم را به سه دسته ترافیک کم، ترافیک متوسط و پر ترافیک تقسیم کرده‌ایم تا به آنها سرویس‌های ۴ مگابیت بر ثانیه‌ای را پیشنهاد دهیم. پس معیار اصلی انتخاب سرویس‌های اینترنت پرسرعت دارای محدودیت ترافیکی ترافیک مصرفی کاربران است.

سرویس‌های ترافیک کم

برای کاربران کم مصرف در اپراتورهای اینترنت کشور، مصرف ماهانه یک تا ۵ گیگابایت ترافیک در نظر گرفته شده است. سرویس‌های ترافیک کم با سرعت ۴مگابیت بر ثانیه را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

این سرویس‌ها برای خانه‌هایی با بیش از ۳ کاربر و کاربرانی که فیلم و آهنگ دانلود می‌کنند، مناسب نیست.
نام شرکتترافیک ماهانهقیمت(تومان)تخفیف افت مصرف
آسیاتک۲ گیگابایت۲۲/۹۰۰۲ تا ۸ صبح نیم بها
آسیاتک۴ گیگابایت۲۵/۹۰۰۲تا۸صبح نیم بها
شاتل۴ گیگابایت۳۵/۱۵۰۱ تا ۸ صبح
داتک۳ گیگابایت۲۳/۲۸۰۲ تا ۶ صبح ۹۰ درصد و ۶ تا ۸ صبح ۷۵ درصد رایگان
داتک۵ گیگابایت۳۳/۹۰۰۲ تا ۶ صبح ۹۰ درصد و ۶ تا ۸ صبح ۷۵ درصد رایگان

 

سرویس‌های ترافیک متوسط

برای کاربرانی که مصرفشان نه زیاد است و نه کم، پیشنهاد می‌شود حجم‌های ۶ تا ۱۰ گیگابایتی شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت را خریداری کنند. سرویس‌های اینترنت سرعت ۴ مگابیت بر ثانیه با ترافیک متوسط شرکت های ارائه دهنده ADSL را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.

این سرویس‌ها به دانش‌آموزان، دانشجویان و خانواده‌ها پیشنهاد می‌شود.
 
نام شرکتترافیک ماهانهقیمت(تومان)تخفیف افت مصرف
آسیاتک۶ گیگابایت۳۱/۹۰۰۲ تا ۵ صبح نیم بها و تا ۸ صبح رایگان
آسیاتک۱۰ گیگابایت۳۹/۹۰۰۸تا۱۰صبح رایگان
پیشگامان۱۰ گیگابایت۴۷/۹۶۰ندارد

 

سرویس‌های پرترافیک

کاربرانی که مصرفشان زیاد است، می‌توانند سرویس‌های ۴ مگابیت برثانیه که ترافیک مصرفی‌شان بالای ۱۰ گیگابایت است را خریداری کنند. در جدول زیر این سرویس‌ها نمایش داده شده‌ است.

این سرویس‌ها برای بازی‌آنلاین، خانواده‌هایی با کاربران متعدد و دانلود فیلم و موسیقی پیشنهاد می‌شود.
 
نام شرکتترافیک ماهانهقیمت(تومان)تخفیف افت مصرف
آسیاتک۳۰ گیگابایت۸۴/۹۰۰۲ تا۸ صبح رایگان
آسیاتک۶۰ گیگابایت۱۳۳/۹۰۰۲ تا۸ صبح رایگان
آسیاتک۱۰۰ گیگابایت۱۹۸/۹۰۰۲ تا ۸ صبح رایگان

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید