مديا پلير سه بعدي Cowon 3D Plenue به طور رسمي در سايت Cowon معرفي شد

مديا پلير سه بعدي Cowon 3D Plenue  به طور رسمي در سايت Cowon معرفي شد

پلیر Clowon می تواند همه نوع فرمتی را پخش کند تا مجبور نباشید برای مشاهده فیلم ها (مخصوصا سه بعدی)، یک پلیر بخرید و برای گوش دادن به موزیک هم یک پلیر جدا تهیه کنید. این پلیر حتی قادر است تصاویر سه بعدی را بدون  نیاز به عینک پخش کند،.قابلیت های این مدیا پلیر که توسط Cowon  ارائه شده، در ادامه معرفی می گردد.

این پلیر سه بعدی، دارای صفحه نمایش WVGA AMOLED PMP  بوده است و سیستم عامل آن Andorod 2.1  است. Cowon 3D plenue  در حجم های 8،16 و 32 گیگابایتی موجود است. این پلیر پورت های HDMI و USB  داشته و می توان از طرق مختلف مانند Wifi، Bluetooth  به آن متصل شد. این پلیر ، تلویزیون نیز می شود، یعنی مانند برخی موبایل ها می توانید با آن تلویزیون نیز مشاهده کنید.

Cowon_3D_PMP

این Player  می تواند فیلم های 1080P را نیز پخش کند. این Player هر فرمتی که در آن قرار دهید را پخش خواهد کرد: AVI, WMV, ASF, MP4, MKV, MPG, DAT, TS, TP, TRP, 3GP, DivX, Xvid, H.264, WMV, 7/8/9, MPEG 1, MP3, WMA, OGG, PCM , FLAC از جمله  فرمت هایی هستند که این پلیر می تواند پخش کند.

منبع : Akihabaranews

http://www.zoomit.ir/it-directory-persian/%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/1080p-full-hd-%10-hd-ready-720p

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید