ایلان ماسک با Cyberwhistle پنجاه دلاری تسلا، اپل را دست انداخت

ایلان ماسک با Cyberwhistle پنجاه دلاری تسلا، اپل را دست انداخت

اپل هم‌زمان با معرفی مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی جدید خود، تکه پارچه‌ای ۱۹ دلاری نیز معرفی کرد؛ حالا تسلا در اقدامی مشابه، سوت سایبرتراکش را با قیمت ۵۰ دلار برای فروش عرضه کرد.

موجودی تکه پارچه‌ای ۱۹ دلاری که در رویداد اکتبر ۲۰۲۱ (مهر ۱۴۰۰) اپل برای تمیز کردن دستگا‌ه‌های این شرکت معرفی شده بود، تنها پس از چند روز به اتمام رسید. در این میان ایلان ماسک هم با دیدن بازار داغ اکسسوری‌ها و هیاهوی بازار برای خرید لوازم جانبی گران‌قیمت، سوتی به نام سایبرویسل (Cyberwistle) را معرفی کرده است که بدنه‌اش با سایبرتراک برقی وعده داده شده تسلا همخوانی دارد.

مدیرعامل تسلا، روز سه‌شنبه ۹ آبان ۱۴۰۰ با انتشار پستی در توییتر، سایبر‌ویسل جدید این شرکت را با شعار «سوار بر تسلا سوت بزنید» معرفی کرد.

در ساخت این اکسسوری از سایبرتراک برقی آینده تسلا الهام گرفته شده است، این شرکت درباره سایبرویسل اینگونه توضیح می‌دهد:

سایبرویسل با الهام از سایبرتراک با الهام از فولاد ضد زنگ و روکش صیقلی یکپارچه ساخته شده است و تعداد محدودی از آن موجود است.

او طبق روال تمام توییت‌هایش، در توییتی اضافه کرد:

پول خود را برای پارچه احمقانه اپل هدر ندهید، در عوض سوت ما را بخرید!

teslawebsite

تسلا سایبرویسل و پارچه اپل را در وب‌سایت خود با هم مقایسه کرده و این محصول را با قیمت ۵۰ دلار برای خرید قرار داده است. هنوز زمان مشخصی برای ارسال سفارشات سایبرویسل وجود ندارد، اما به احتمال زیاد خریداران تا قبل از دریافت سایبرتراک برقی، این محصول را دریافت خواهند کرد.

شما درباره این اقدام طعنه‌آمیز ایلان ماسک چه دیدگاهی دارید؟

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده