اپلیکیشن های پولی اندروید و آیفون که امروز رایگان شده‌اند (۱۴ مرداد)

هر روز تعدادی از اپلیکیشن‌های پولی اندروید و آیفون برای مدت کوتاهی رایگان می‌شود. در این مقاله که به‌صورت روزانه به‌روزرسانی می‌شود، این اپلیکیشن‌ها و بازی‌ها را معرفی می‌کنیم.

همان‌طور که می‌دانید اپلیکیشن‌ها به سه شکل توسط توسعه‌دهندگان منتشر می‌شوند: رایگان، پولی و رایگان با پرداخت درون برنامه‌ای. حتما برایتان پیش آمده است که با دیدن اپلیکیشنی به وجد بیایید و قصد داشته باشید که آن را نصب کنید؛ اما ناگهان متوجه پولی بودن آن شوید. همه ما این تجربه را داشته‌ایم. در این مواقع معمولا یا قید استفاده از آن را می‌زنیم یا به‌دنبال نسخه کرک‌شده آن می‌گردیم. البته نسخه کرک‌شده هم داستان‌های خاص خودش را دارد و حتی می‌تواند آسیب جدی به گوشی شما وارد کند.

اما گاهی همین اپلیکیشن‌های پولی برای مدت محدودی رایگان می‌شوند و ما می‌توانیم با نصب آن‌ها و افزودن به فهرست اپ‌های خود، در آینده هم به آن‌ها دسترسی داشته باشیم. درواقع، توسعه‌دهندگان برای افزایش تعداد مخاطبان خود، هرازگاهی اپلیکیشن‌هایشان را به‌رایگان عرضه می‌کنند؛ بنابراین، توصیه‌ی ما این است که حتما اپلیکیشن‌های پولی رایگان شده را یک بار دانلود کنید تا به فهرست اپ‌های شما اضافه شوند. بعدا می‌توانید هر زمانی‌که تمایل داشتید، از آن‌ها استفاده کنید.

با زومیت همراه باشید تا اپلیکیشن‌های پولی رایگان شده امروز را معرفی کنیم.


اپلیکیشن NT Calculator - Extensive Calculator Pro

اسکرین شات اپلیکیشن NT Calculator - Extensive Calculator Pro 

یک ماشین حساب حرفه‌ای که امکان محاسبه‌ی هرچیزی از تفاوت دو تاریخ تا محاسبات علمی را برای کاربر فراهم می‌کند. نکته‌ی مهم درباره‌ی این ماشین حساب این است که کاربر می‌تواند براساس نیاز خود بین حالت‌های مختلف ماشین حساب معمولی، ماشین حساب مهندسی، ماشین حساب محاسبه‌ی مبنا، ماشین حساب محاسبه‌ی زمان و تبدیل ساعت به دقیقه و ثانیه، ماشین حساب محاسبه‌ی وام با میزان مبلغ و سود و مدت‌زمان بازپرداخت و... انتخاب کند و این موضوع باعث می‌شود با یک صفحه‌ی شلوغ و گیج‌کننده روبه‌رو نباشد. این اپلیکیشن همچنین، ویژگی تبدیل واحدهای مختلف را نیز درخود گنجانده است و می‌تواند انواع واحدهای وزنی، انواع واحدهای طولی، انواع واحدهای سرعتی، انواع واحدهای دمایی، انواع واحدهای داده‌ها، انواع واحدهای انرژی، فشار، حجم، سوخت و... را به یکدیگر تبدیل کند. طراحی برنامه‌ رابط کاربری ساده‌ای دارد؛ اما اپلیکیشن به‌طورکلی دارای کاربردهای زیادی است.

دانلود برای اندروید


بازی Colorzzle

اسکرین شات بازی Colorzzle

یک بازی فکری با طراحی جذاب که می‌تواند ساعت‌ها کاربر را سرگرم کند. کاربر در این بازی باید کاشی‌های رنگی را طوری تکان دهد تا رنگ‌های مشابه درکنار یکدیگر قرار بگیرند. زمانی که بازیکن رنگ‌ها را با موفقیت بهم می‌رساند یک درخت یا گل رشد می‌کند و می‌تواند به مرحله‌ی بعدی برود. این بازی ۱۰۰ مرحله‌ی متفاوت دارد که به‌ترتیب دشوارتر خواهد شد. بازی طراحی مینیمال و خلوتی دارد؛ اما درعین‌حال جذابیت خود را به‌رخ می‌کشد.

دانلود برای اندروید


بازی Becker Cat's Advanture

اسکرین شات بازی Becker Cat

یک بازی بامزه که شخصیت اصلی آن یک گربه است و بازیکن باید به او کمک کند در مسیری که می‌رود قوطی‌های تن ماهی را به‌دست آورد و آن‌ها را برای خانوداه‌ی خود ببرد؛ اما موانعی در راه بازگشت، سر راه او سبز می‌شوند و باید او را هدایت کند تا از موانع عبور کند. گرافیک بازی جالب است و مانند نقاشی‌های کودکانه انجام شده است.

دانلود برای اندروید


مجموعه آیکون Amons

اسکرین شات مجموعه آیکون Amons

یک مجموعه آیکون با طراحی مینیمال و شیک است که در رنگ‌آمیزی آن فقط از دو رنگ استفاده شده است. این مجموعه دارای ۲٬۵۰۰ آیکون متفاوت با کیفیت بالا است. همچنین، ۱۰ تصویر پس‌زمینه‌ی QHD نیز همراه آیکون‌ها دردسترس کاربران قرار می‌گیرد. این مجموعه آیکون روی لانچرهای مختلفی قابل اجرا است که ازجمله می‌توان به Action، Abc، CM، Evie، Lucid، Next و... اشاره کرد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن 7 Minute Workout: Lose Weight

اسکرین شات اپلیکیشن 7 Minute Workout: Lose Weight

یک اپلیکیشن ورزشی با تمرکز بر تمرین روزانه ۷ دقیقه‌ای است. این اپلیکیشن یک برنامه‌ی ۳۰ روزه ارائه می‌کند و کاربر فقط باید روزانه ۷ دقیقه تمرین‌های برنامه را انجام دهد تا درنهایت بعد از یک دوره‌ی ۳۰ روزه وضعیت ماهیچه‌ها و آمادگی جسمانی او به سطح مطلوبی برسند. این اپلیکیشن شامل ۳۵ تمرین با سطوح مختلف سختی می‌شود که ازطریق ویدئوهای انیمیشنی سه‌بعدی آموزش داده خواهند شد؛ همچنین امکان بررسی گزارش پیشرفت و نمایش تایمر و... از سایر ویژگی‌های اپلیکیشن به‌شمار می‌روند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن iSafeCharge

اسکرین شات اپلیکیشن iSafeCharge

این اپلیکیشن یک ابزار ضدسرقت برای زمانی است که گوشی خود را درحالت شارژ رها کرده‌اید. برای مثال، زمانی که در فرودگاه یا دفتر کاری خود مجبور به شارژ مجدد گوشی هستید و درعین‌حال امکان ایستادن درکنار گوشی را ندارید، با کمک این اپلیکیشن می‌توانید دستگاه خود را به حرکت و جابه‌جایی حساس کنید. بنابراین، اگر موقعیت مکانی گوشی، قبل‌از ورود رمزعبور تغییر کند، زنگ هشدار به‌صدا درخواهد آمد. ناگفته نماند استفاده از این برنامه به‌منزله‌ی جلوگیری قطعی از سرقت گوشی نیست؛ اما شاید به‌عنوان یک فاکتور کمک‌کننده بتوان روی آن حساب باز کرد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Pedometer Plus

اسکرین شات اپلیکیشن Pedometer Plus

یک برنامه‌ی بسیار کاربردی برای نمایش مسافت طی‌شده توسط کاربر روی ساعت‌های هوشمند اپل است. این اپلیکیشن روی گوشی آیفون نصب می‌شود و می‌تواند به‌طور مداوم و درکنار نمایش زمان، میزان مسافت طی شده را روی ساعت هوشمند اپل نشان دهد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Quick Volume Control in Notification Bar

اسکرین شات اپلیکیشن Quick Volume Control in Notification Bar

یک برنامه‌ی کاربردی برای تنظیم میزان صدای خروجی گوشی است که امکانات خاصی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید صدای زنگ یا پخش آهنگ گوشی را درهر زمانی که تمایل داشتید و دربین اجرای هر برنامه‌ی دیگری، تغییر دهید و نیازی به فشردن دکمه‌های فیزیکی نخواهید داشت. این اپلیکیشن فقط ۱۵۰ کیلوبایت حجم دارد که نشان می‌دهد به‌خوبی بهینه‌سازی شده است.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Bubble Battery Indicator

اسکرین شات اپلیکیشن Bubble Battery Indicator - Charging Animation

یک اپلیکیشن که در دسته‌ی برنامه‌های شخصی‌ساز قرار می‌گیرد و ابزاری دراختیار کاربر قرار می‌دهد که به‌واسطه‌ی آن زمانی که گوشی شارژ می‌شود، انیمیشنی از حباب‌های متحرک روی صفحه‌نمایش پخش می‌شود و سبب زیبایی محیط گوشی کاربر خواهد شد. انیمیشن قابلیت شخصی‌سازی دارد و کاربر می‌تواند اندازه و رنگ حباب‌ها را براساس سلیقه‌ی خود تغییر دهد. همچنین، در این برنامه کاربر می‌تواند برای شارژ کامل یا زمانی که شارژ بسیار کم است اعلان هشدار تعریف کند تا از خاموش‌شدن یا بیش‌ازحد در شارژماندن گوشی هوشمند جلوگیری کند.

دانلود برای اندروید


مجموعه آیکون Oscuro

اسکرین شات مجموعه آیکون Oscuro

یک مجموعه آیکون با بیش‌از ۱۱٬۳۰۰ آیکون متنوع است که همچنان به‌روزرسانی دریافت می‌کند و کاربران می‌توانند آیکون اختصاصی نیز درخواست کنند. درکنار انواع آیکون‌ها در این مجموعه ۲۸ ویجت ساعت قرار گرفته است و تصاویر پس‌زمینه نیز بخش دیگری از این اپلیکیشن را تشکیل می‌دهند. این مجموعه آیکون با لانچرهای مختلفی از جمله Action، Holo، Nova، Smart، Zero و بسیاری دیگر قابل اجرا است.

دانلود برای اندروید


مجموعه آیکون Rest

اسکرین شات مجموعه آیکون Rest

این مجموعه آیکون ۱٬۵۰۰ آیکون با کیفیت ارائه می‌کند که با دقت و ظرافت طراحی شده‌اند. علاوه‌بر انواع آیکون، در این مجموعه تصاویر پس‌زمینه با کیفیت QHD نیز تعبیه شده‌اند و کاربر می‌توان با استفاده از آن‌ها جلوه‌ی زیبایی به رابط کاربری گوشی خود ببخشد. همچنین، امکان درخواست آیکون برای کاربر فراهم شده است. این مجموعه آیکون با لانچرهای مختلفی از جمله Action، Holo، Nova، Smart، Zero و بسیاری دیگر قابل اجرا است.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Ad Block Multi

اسکرین شات اپلیکیشن Ad Block Multi

یک اپلیکیشن کاربردی برای جلوگیری از تبلیغات مزاحم در زمان وب‌گردی است. با استفاده از این اپلیکیشن دیگر تبلیغات بنری یا پاپ‌آپ در مرورگر سافاری باز نمی‌شود و ۲۲ فیلتر تعبیه‌شده در این برنامه به کاربر امکان می‌دهد که تبلیغات را کاملا تحت مدیریت داشته باشد. این اپلیکیشن با جلوگیری از تبلیغات، احتمال آلودگی به malware و spyware را به‌طرز چشم‌گیری کاهش می‌دهد و از رهگیری‌های وب‌سایت‌ها جلوگیری می‌کند تا حریم شخصی شما به‌خوبی حفظ شود. این اپلیکیشن تاکنون به انتخاب بسیاری از کاربران در کشورهای مختلف رتبه‌های برتر بهترین اپلیکیشن‌ها را به‌خود اختصاص داده است.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن EXIF Viewer by Fluntro

اسکرین شات اپلیکیشن EXIF Viewer by Fluntro

یک ابزار کاربردی برای دسترسی و نمایش و حتی ویرایش فراداده‌های عکس‌ها است. این برنامه به کاربر امکان می‌دهد به اطلاعاتی نظیر موقعیت مکانی، زمان و تاریخ عکس‌ها دسترسی داشته باشد، آن‌ها را ویرایش یا حتی حذف کند. علاوه‌بر این داده‌ها، کاربران حرفه‌ای می‌توانند به داده‌های تخصصی ثبت عکس مثل ISO، سرعت شاتر، فاصله کانونی، مدل دوربین، مدل لنز، برچسب زمان، اندازه‌ی دیافراگم، تعداد شات و نام فایل دسترسی داشته باشند. کاربر در این اپلیکیشن می‌تواند فراداده‌های EXIF را در هر عکس تغییر دهد یا کپی کند و در جای دیگری ذخیره کند. این برنامه‌ی فوق‌حرفه‌ای عکاسی امکانات بسیار زیادی دیگری نیز به کاربر ارائه خواهد کرد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن English Puzzle

اسکرین شات اپلیکیشن English Puzzle

این اپلیکیشن درواقع یک بازی آموزشی زبان انگلیسی است که کاربر باید در آن جملات نامرتب انگلیسی را براساس دستور زبان مرتب کند. به‌عبارتی دیگر، کاربر پازل‌های انگلیسی را حل می‌کند و مراحل را پشت سر می‌گذارد. این اپلیکیشن به‌خصوص برای افرادی که درحال یادگیری زبان انگلیسی هستند می‌تواند علاوه‌بر سرگرمی، جنبه‌ی آموزشی نیز داشته باشد. تقریبا تمام مباحث گرامر انگلیسی در این برنامه وجود دارد و در مراحل مختلف نوع جملات پیچیده‌تر خواهند شد تا با ایجاد چالش، ادامه‌ی بازی برای کاربر جذاب بماند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Speed View GPS Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Speed View GPS Pro

یک اپلیکیشن برای اندازه‌گیری سرعت، مسافت، زمان و موقعیت مکانی است. دیگر ویژگی مهم این اپلیکیشن فراهم‌کردن امکان بررسی زمان آغاز مسیر، زمان سپری‌شده، میانگین سرعت و حداکثر سرعت است. این برنامه به‌خصوص برای افرادی که روزانه به ورزش‌های هوازی مثل دوچرخه‌سواری می‌پردازند، کاربرد دارد؛ البته این بدین معنا نیست که درصورت طی مسافت با خودرو یا وسایل نقلیه‌ی دیگر، توان اندازه‌گیری سرعت را نداشته باشد. کاربر با اجرای این برنامه حتی اگر مسیری را بدون وسیله‌ی نقلیه طی کند می‌تواند تمام اطلاعات مربوط به سرعت و مسافت را در این برنامه بررسی کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن PowerAudio Pro Music Player

اسکرین شات اپلیکیشن PowerAudio Pro Music Player

یک اپلیکین پخش موسیقی با محبوبیت بسیار زیاد در بین کاربران است که ویژگی‌های زیادی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. مهم‌ترین ویژگی‌های این برنامه شامل ویجت کامل با دسترسی به فهرست آهنگ‌ها، اکولایزر ۵ باندی برای ویرایش صدای خروجی، افزودن آهنگ به صف آهنگ‌های درحال پخش و بسیاری امکانات دیگر می‌شود. چیزی که این برنامه را در بین سایر رقبا متمایز می‌کند امکان اشتراک‌گذاری آهنگ بدون نیاز به اینترنت با اطرافیان است. علاوه‌براین ویژگی‌ها، ظاهر این اپلیکیشن به‌گونه‌ای طراحی شده است که مانند نرم‌افزارهای بومی اندروید به‌نظر برسد. این اپلیکیشن تقریبا تمام فرمت‌های صوتی ازجمله amr، flac و... را پشتیبانی می‌کند.

دانلود برای اندروید


بازی Alice Trapped in Wonderland

اسکرین شات بازی Alice Trapped in Wonderland

یک بازی ماجراجویانه و فکری که کاربر باید در سرزمین عجایب، گشت‌وگذار و معماهای رمزآلود را حل کند تا رازهای آن سرزمین آشکار شوند. کاربر در بازی شخصیت «آلیس» را هدایت می‌کند و داستان کلی بازی براساس داستان «آلیس در سرزمین عجایب» طراحی شده است. بازی با نامه‌ی «خرگوش سفید» به آلیس آغاز می‌شود و آلیس پا به سرزمین عجایب می‌گذارد تا در آن به ماجراجویی بپردازد. این بازی می‌تواند برای کودکان بسیار سرگرم‌کننده باشد و معماهای جذاب آن قوای ذهنی آن‌ها را تقویت کند.

دانلود برای اندروید


مجموعه آیکون Glow

اسکرین شات مجموعه آیکون Glow

مجموعه آیکونی با طراحی و رنگ‌های جذاب که بیش‌از ۱٬۲۵۰ آیکون با وضوح بالا را برای کاربر ارائه می‌کند؛ همچنین عکس‌های با کیفیت HD نیز در فضای ابری برنامه دردسترس هستند تا کاربران بتوانند از بین آن‌ها نیز تصویر پس‌زمینه‌ی هماهنگ با آیکون‌های جدید خود را انتخاب کنند. این مجموعه آیکون به‌صورت منظم به‌روزرسانی دریافت خواهد کرد و کاربران می‌توانند آیکون‌های اختصاصی و ویژه‌ی خود را درخواست کنند تا در به‌روزرسانی‌های آتی قرار بگیرد. ناگفته نماند این مجموعه آیکون با لانچرهای مختلفی از جمله Action، Holo، Nova، Smart، Zero و بسیاری دیگر قابل اجرا است.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Eyehacks - Yoga for Eyes

اسکرین شات اپلیکیشن Eyekacks - Yoga for Eyes

دنیای تکنولوژی با تمام مزایایی که دارد باعث می‌شود افراد ساعت‌ها خیره به نمایشگرهای دیجیتال بمانند و این مدت‌زمان زیاد درنهایت منجر به آسیب در چشم‌ها و بینایی این دسته از افراد می‌شود؛ بنابراین، باید حتما برنامه‌ای منظم برای استراحت چشم‌ها درطول ساعات کار با لپ‌تاپ و سایر دستگاه‌ها داشته باشید. این اپلیکیشن به کاربران به‌خصوص افرادی که ساعت‌های زیادی را در مقابل نمایشگرها سپری می‌کنند، کمک خواهد کرد تا از چشمان خود مراقبت کنند. با استفاده از این اپلیکیشن می‌توانید زمان هشدار تنظیم کنید تا روزانه تمرینات لازم برای محافظت از بینایی را انجام و عادت روزانه‌ی رسیدگی به چشم‌ها را در برنامه‌ی خود قرار دهید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Pomodoro Focus Timer

اسکرین شات اپلیکیشن Pomodoro Focus Timer

این برنامه همان‌طورکه از عنوانش مشخص است برپایه‌ی روش مدیریت زمان «تکنیک پومودورو» طراحی شده است تا با بهره‌گیری از این تکنیک مدیریتی، زمان را بهینه‌سازی کنید. تکنیک مدیریتی پومودورو توسط فرانچسکو چیریلو ارائه شده است. در این تئوری زمان تمرکز برای انجام هرکار ۲۵ دقیقه برآورد شده، که مدت‌زمان لازم برای درست‌کردن سس پومودورو (سس گوجه‌فرنگی سنتی ایتالیایی) است. فرد پس‌از ۲۵ دقیقه کار باید مدت کوتاهی بین ۳ تا ۵ دقیقه استراحت کند و پس‌از چهار پومودورو ۲۵ دقیقه‌ای، فرد می‌تواند برای ۱۵ تا ۲۰ دقیقه استراحت بلندمدت داشته باشد. حال در این اپلیکیشن، تایمر به‌صورت پیش‌فرض روی ۲۵ دقیقه تنظیم شده است که برابر با یک پومودورو است؛ البته کاربر می‌تواند مدت‌زمان را براساس نیاز خود تغییر دهد و بعداز ۲۵ دقیقه صدای زنگ به‌صدا در‌می‌آید تا کاربر ۵ دقیقه استراحت کند. سایر ویژگی‌های این اپلیکیشن شامل بررسی آمار و ارقام روند انجام کارها، میان‌بر دستیار صوتی اپل Siri و... می‌شود.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Pro Mp3 Player - Qamp

اسکرین شات اپلیکیشن Pro Mp3 Player - Qamp

یک اپلیکیشن پخش موسیقی حرفه‌ای برای گوشی‌های اندروید است که قابلیت‌های زیادی را برای کاربر فراهم می‌کند. این اپلیکیشن امکان اکولایزر ۱۰ باندی برای اعمال تغییرات در خروجی صدا را به کاربر ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند با استفاده از پروفایل‌های از پیش تنظیم‌شده یا تنظیم به‌صورت دستی، خروجی موسیقی یا به‌طور کلی صدای گوشی هوشمند خود را بهبود ببخشد. این برنامه قابلیت پخش انواع فرمت‌های صوتی ازجمله wma، flac، mpc و... را دارد. دیگر ویژگی مهم این برنامه را می‌توان تایمر خواب آن دانست که به‌واسطه‌ی آن کاربر قادر است مشخص کند که در چه زمانی پخش موسیقی به‌صورت خودکار متوقف شود.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Game Booster Pro | Bug & Lag Fix

اسکرین شات اپلیکیشن Game Booster Pro | Bug & Lag Fix

یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های بهینه‌سازی گوشی اندروید است که با هدف رفع نیاز موبایل گیمرها طراحی شده است؛ بنابراین می‌توان از این برنامه توقع حرفه‌ای داشت. اساسی‌ترین هدف این اپلیکیشن، تخلیه و پاک‌سازی رم اشغال‌شده از اپلیکیشن‌های غیرضروری است تا فضا را برای اجرای بازی‌های سنگین آماده کند و این فرایند فقط با یک اشاره از سوی کاربر انجام خواهد شد. دیگر هدف مهم این برنامه رفع باگ‌ها و ازبین‌بردن لگ‌ها و تأخیر اجرای بازی است که گاهی اوقات بسیار مشکل‌ساز خواهند شد. قسمت حرفه‌ای این برنامه را می‌توان در امکان رفع مشکل پینگ بالا پیدا کرد که به علاقه‌مندان به بازی‌های آنلاین کمک می‌کند با خدمات DNS، بتوانند پینگ خود را کاهش دهند و درنتیجه تجربه‌ی لذت‌بخشی از بازی آنلاین خود داشته باشند. درنهایت، حتی اگر با گوشی خود بازی نمی‌کنید و کاربری پیچیده‌ای ندارید، بازهم توصیه‌ی ما به شما این است که حتما این برنامه‌ی حرفه‌ای را نصب کنید.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Snipback - Smart Voice Recorder Pro HD

اسکرین شات اپلیکیشن Snipback - Smart Voice Recorder Pro HD

یک اپلیکیشن با ابزاری هوشمند برای ضبط صدا که چندین هزار کاربر فعال دارد. این اپلیکیشن هوشمند ضبط صدا به شما کمک خواهد کرد در هرزمانی که اراده کنید، صدای اطراف خود را ضبط کنید. بدین ترتیب باید اپلیکیشن را در حالت Listening Mode بگذارید و درزمانی که تمایل داشتید با لمس گزینه‌ی Retrieve Audio اپلیکیشن Snipbacl آخرین صداهایی که شنیده است را در قالب یک فایل ذخیره برای خواهد کرد. از دیگر ویژگی‌های این برنامه می‌توان به امکان ضبط مخفیانه‌ی صدا اشاره داشت که در این حالت با نمایشگر خاموش این فرایند را انجام می‌دهد؛ البته توصیه می‌کنیم پیش‌از انجام این کار حتما از قوانین و مقررات ضبط مخفیانه‌ی صدا آگاه شوید تا شما را دچار مشکلات قضایی نکند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Widgets - CPU | RAM | Battery

اسکرین شات اپلیکیشن Widgets - CPU | RAM | Battery

این اپلیکیشن انواع ویجت‌های لازم برای بررسی لحظه‌ای وضعیت گوشی هوشمند شما را ارائه می‌کند تا با استفاده از آن به‌صورت لحظه‌به‌لحظه گوشی اندروید خود را زیر نظر داشته باشید. ازجمله ویجت‌های این برنامه می‌توان به ویجت پردازنده اشاره کرد که فرکانس‌های لحظه‌ای، میزان استفاده از پردازنده و هسته‌های فعال را با مشخصات دقیق پردازنده و شرکت سازنده‌ی آن نشان می‌دهد. در ویجت رم نیز اطلاعاتی مربوط به فضای آزاد و اشغال شده، میزان بافر و... به‌نمایش درخواهد آمد. ویجت باتری نیز شامل اطلاعاتی درباره‌ی دمای باتری، ولتاژ و میزان شارژ باقی‌مانده می‌شود.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن iStratus

اسکرین شات اپلیکیشن iStratus

یک اپلیکیشن با انواع ابزار مدیریت و برنامه‌ریزی زمان برای تدوین فهرست کارها و فعالیت‌های روزانه است که می‌توانید با به‌کارگیری ابزار مختلف آن، زمان خود را به‌صورت بهینه‌شده مدیریت کنید. ازجمله ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به افزودن رویدادها و کارهای مهم به تقویم، ایجاد و سازمان‌دهی فایل‌های مختلف به‌خصوص برای افرادی که کارهای فریلنسینگ می‌کنند، افزودن فایل‌هایی که ضمیمه‌ی ایمیل شده‌اند به تقویم کاری، ایجاد و ویرایش فایل PDF، افزودن فایل صوتی به تقویم، بکاپ‌گیری و به‌روزرسانی روزانه‌ی تقویم، و... اشاره داشت. ناگفته نماند که این برنامه یک نسخه‌ی حرفه‌ای نیز دارد که ویژگی‌های بیشتری نظیر نمایش و ویرایش فایل‌های رمزنگاری‌شده، مدیریت رمزهای عبور و... را دراختیار کاربر قرار می‌دهد و برای استفاده از نسخه‌ی حرفه‌ای (Pro) برنامه باید اشتراک سالانه خریداری شود.

دانلود برای iOS


بازی Magnet Balls 2: Physics Puzzle

اسکرین شات بازی Magnet Balls 2: Physics Puzzle

یک بازی آرامش‌بخش و سرگرم‌کننده‌ی ذهنی است که مشابه آن را پیش‌از این معرفی کردیم. در این بازی نیز باید با شلیک توپ‌ها به تعدادی از توپ‌های هم‌رنگ خود، آن‌ها را منفجر کنید تا امتیاز دریافت کنید و تمام توپ‌هایی که به نمایش درآمده‌اند را ازبین ببرید. تفاوت این بازی با نسخه‌ی قبلی در آن است که بازی Magnet Balls 2 توپ‌های متحرک دارد و کاربر باید با چالش سخت‌تری در مسیر نابودی دسته‌ی توپ‌ها رو‌به‌رو شود و بتواند برای کسب امتیاز کامل توپ‌ها را نابود کند. این بازی دارای ۶۰۰ مرحله‌ی مختلف است و می‌توانید بازی را در دو حالت مختلف انجام دهید. علاوه‌براین، در این بازی امکان رقابت با سایر کاربران در سراسر جهان نیز فراهم شده است و کاربران براساس امتیازی که دریافت می‌کنند در رتبه‌بندی جهانی قرار می‌گیرند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Quick Cleaner - Clean Storage

اسکرین شات اپلیکیشن Quick Cleaner - Clean Storage

این اپلیکیشن یک ابزار کاربردی برای پاک‌سازی گوشی آیفون است که به شما امکان مدیریت حرفه‌ای مخاطبان، اسکرین‌شات‌ها، عکس‌های مشابه و... را می‌دهد تا با کمک این اپلیکیشن بتوانید فضای اشغال‌شده‌ی حافظه‌ی ذخیره‌سازی را پاک‌سازی کرده و به فضای آزاد اضافه کنید. رابط کاربری برنامه بسیار روان است و به‌طور طبقه‌بندی شده انواع فایل‌ها را به‌نمایش درخواهد آورد تا بتوانید باتوجه‌به نیاز خود در دسته‌بندی مدنظر وارد شده و فایل‌های اضافی را حذف کنید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Blue Light Filter Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Blue Light Filter Pro

یک ابزار کاربردی برای کاهش حجم نور آبی صفحه‌نمایش است. اساس کار این اپلیکیشن بدین ترتیب است که فرایند کاهش نور آبی را با افزودن یک لایه فیلتر نیمه‌شفاف روی تصاویر به‌انجام می‌رساند تا در ساعات شب و محیط‌های کم‌نور، آسیب واردشده به چشم را به حداقل برساند. حتما تاکنون از مضرات تابش نور آبی نمایشگرها و اثرات مخربی که روی مغز دارند، شنیده‌اید؛ بنابراین، برای کاهش آسیب‌های احتمالی، به‌خصوص برای افرادی که مدت زمان طولانی را با گوشی هوشمند یا صفحات نمایشی دیجیتال کار می‌کنند، این اپلیکیشن می‌تواند بسیار کارآمد باشد. از ویژگی‌های این برنامه می‌توان به تنظیمات فیلتر برای نمایش رنگ‌ها، تنظیم ساعت فعال و غیرفعال شدن خودکار برنامه و ویجت اشاره کرد. یکی از نقاط قوت این برنامه، امکان کنترل اپلیکیشن از منوی اعلان‌ها است که سرعت اعمال تغییرات را بسیار بالا می‌برد و کاربر می‌تواند درصورت تمایل، فیلترها را غیرفعال کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Auto-rotate Control Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Auto-rotate Control Pro

این اپلیکیشن یک ابزار کامل برای کنترل چرخش خودکار نمایشگر است که به کاربر کمک می‌کند تا تعیین کند چه اپلیکیشن‌هایی به‌محض بازشدن، نمایشگر را به‌صورت خودکار بچرخانند یا از چرخش خودکار نمایشگر در زمان اجرای برخی اپلیکیشن‌ها، جلوگیری شود. این مسئله زمانی اهمیت پیدا می‌کند که به‌طور هم‌زمان از دو برنامه با زاویه نمایش متفاوت پرتره و عریض استفاده می‌کنید و جابه‌جایی بین اپلیکیشن‌ها به‌کندی انجام می‌شود. با استفاده از این برنامه می‌توانید از چرخش خودکار جلوگیری کنید و سرعت کاربری را افزایش دهید.

دانلود برای اندروید


بازی Magnet Balls Pro: Physics Puzzle

اسکرین شات بازی Magnet Balls Pro

یک بازی فکری سرگرم‌کننده است که کاربر باید توسط توپی که دراختیار دارد، توپ‌های هم‌رنگ را هدف قرار دهد تا آن‌ها را منفجر کند. قانون بازی این است که توپ شلیک‌شده باید با حداقل دو توپ هم‌رنگ خود برخورد کند تا تخریب صورت بگیرد. برای کسب امتیاز بیشتر باید سعی کنید با یک هدف، توپ‌های بیشتری را هدف قرار دهید. از ویژگی‌های این بازی می‌توان به جایزه‌های روزانه، استفاده از شتاب‌دهنده، سه حالت بازی مختلف، توپ‌های خاص با قابلیات‌های ویژه و... اشاره کرد. هم‌اکنون می‌توانید این اپلیکیشن پولی رایگان شده اندروید را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Touch Block Pro - Screen, Touch, Block

اسکرین شات اپلیکیشن Touch Block Pro - Screen, Touch, Block

این اپلیکیشن ابزاری را دراختیار کاربر قرار می‌دهد تا بتواند لمس نمایشگر را در برخی قسمت‌ها یا درحین اجرای بعضی اپلیکیشن‌ها غیرفعال کند. این برنامه به‌خصوص در گوشی‌های اندروید با نمایشگرهای بدون حاشیه یا نمایشگرهایی که لبه‌های خمیده دارند، می‌تواند بسیار کاربردی باشد. این برنامه قادر است طوری تنظیم شود که درحین اجرای برنامه‌ای خاص، برای مثال، اپلیکیشن‌های پخش ویدئو مثل یوتیوب و...، حساسیت بخش‌های خمیده‌ی نمایشگر را نسبت‌به لمس، غیرفعال کند تا کاربر بدون ایجاد مزاحمت به‌تماشای ویدئو یا فیلم بپردازد. وجود ویجت و میان‌بر به کاربر امکان می‌دهد که این اپلیکیشن را با سرعت مورد استفاده قرار دهد یا درصورت عدم تمایل به استفاده، با یک اشاره غیرفعال کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Engineer Companion & Advanced Calculators

اسکرین شات اپلیکیشن Engineer Companion & Advanced Calculators

این اپلیکیشن، حاوی اطلاعات و ابزاری است که برای دانشجویان رشته‌های مهندسی به‌خصوص مهندسان مکانیک کاربرد دارد. در این برنامه به کتاب‌های زیادی دسترسی دارید که در آن‌ها شکل‌ها به‌صورت سه‌بعدی طراحی شده‌اند‍. برای مثال ازجمله ویژگی‌های این برنامه، می‌توان به تصویر جعبه‌دنده، پیلو بلاک، قرقره‌ی مکانیکی، چرخ‌دنده‌ها، یاتاقان، پیچ‌ومهره، پروانه، ابزار اندازه‌گیری و امکان نمایش فایل‌های STL و... اشاره داشت. با کمک این برنامه می‌توان محاسبات مختلفی ازجمله محاسبات هیدرولیک، پنوماتیک را انجام داد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Matrix Determinant Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Matrix Determinant Pro

این اپلیکیشن، تمام ابزار برای محاسبه‌ی ماتریس‌های ریاضی را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. به‌وسیله‌ی این اپلیکیشن کاربر می‌تواند دترمینان ماتریس‌های مختلف نظیر ماتریس‌های ۲×۲، ۳×۳، ۴×۴، ۵×۵ و n×n را به‌دست آورد. رابط کاربری برنامه ساده است؛ اما درمقابل، می‌تواند بسیار در زمان محاسبه صرفه‌جویی کند و به فرایند کاری سرعت ببخشد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Decimal to Fraction Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Decimal to Fraction Pro

یک اپلیکیشن کاربردی دیگر برای محاسبات ریاضی است که انجام محاسبه‌ها را ساده می‌کند. با استفاده از این اپلیکیشن، کاربر می‌تواند اعداد اعشاری را به اعداد کسری و بالعکس تبدیل کند. این برنامه برای دانش‌آموزان و دانشجویان بسیار کارآمد خواهد بود و می‌تواند سرعت انجام محاسبات مختلف را افزایش دهد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن English for all! Pro

اسکرین شات اپلیکیشن English for all! Pro

یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی است که می‌تواند برای آموزش کودکان و بزرگسالان مناسب باشد، زیرا در این برنامه آموزش لغات انگلیسی به‌وسیله‌ی تصویر انجام می‌شود و کاربر فقط با ترجمه آموزش نمی‌بیند. لغات انگلیسی در این اپلیکیشن براساس موضوع‌های مختلف طبقه‌بندی شده‌اند تا علاوه‌بر آموزش موضوعی، به‌یاد‌سپاری و فراخوانی ذهنی نیز برای کاربر آسان شود و کدگذاری ذهنی بهینه‌تر صورت بگیرد. تا درصورتی‌که کاربر در موقعیت‌های مختلف قرار می‌گیرد، بتواند کلمه‌ها را به‌آسانی به‌خاطر بیاورد. ازسویی دیگر، در این اپلیکیشن برخی آموزش‌ها برای ایجاد جذابیت به‌وسیله‌ی بازی و معما انجام می‌شوند؛ بنابراین، بدین ترتیب عکسی نمایش داده می‌شود و کاربر کلمه‌ی مربوط به عکس را با مرتب‌کردن حروف نامرتب، حدس می‌زند.

دانلود برای اندروید


بازی Trigono - Geometric Brain Boiling Adventure

اسکرین شات اپلیکیشن Trigono - Geometric Brain Boiling Adventure

بازی Trigono یک بازی جذاب و سرگرم‌کننده است که کاربر در آن با اشکال مختلف هندسی سروکار دارد و تنها کاری که باید بکند این است؛ از هر جسم یا خط قرمزی که می‌بیند دور شود. درواقع، اسم این بازی به مثلثی اشاره دارد که کاربر آن را تحت کنترل دارد. روش بازی بسیار ساده است و در اولین اجرای بازی به کاربر آموزش داده خواهد شد. این بازی یک بازی فکری با طراحی مینیمال است که برای هرسلیقه‌ای می‌تواند سرگرم‌کننده باشد.

دانلود برای اندروید


بازی Word Search Champion PRO

اسکرین شات بازی Word Search Champion PRO

یک بازی برای ارزیابی تسلط بر لغات انگلیسی است که کاربر با یک جدول متشکل از حروف مختلف روبه‌رو است و باید درون این جدول با انتخاب حروف نزدیک به‌هم، کلمه بسازد. نکته‌ی جالب درباره‌ی بازی این است که همه‌ی کاربران درسراسر جهان با یک جدول یکسان رو‌به‌رو هستند و چالش آن‌ها این است که باید در زمان مشخصی هرتعداد که می‌توانند لغت پیدا کنند. البته، می‌توانید از بین جدول‌های متفاوت انتخاب کنید و بر سر آن جدول با سایر کاربران رقابت کنید. در این بازی بیش‌از ۵۰۰ هزار کلمه‌ی انگلیسی وجود دارد. توجه داشته باشید که پیدا کردن لغاتی که از حروف بیشتری تشکیل شده‌اند، امتیاز بیشتری دربر خواهد داشت.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Calc Fast

اسکرین شات اپلیکیشن Calc Fast

این اپلیکیشن یک بازی ریاضی است که هدف آموزشی نیز دارد. فرایند بازی بدین ترتیب است که کاربر باید در مدت زمان ۶۰ ثانیه معادلات ریاضی به‌نمایش درآمده را حل کند؛ بنابراین هرچه تعداد معادلات حل‌شده در این زمان بیشتر باشد، کاربر امتیاز بیشتری دریافت می‌کند. معادلات در این برنامه شامل جمع، تفریق، ضرب و تقسیم می‌شوند؛ درنتیجه استفاده از این بازی می‌تواند برای دانش‌آموزان دوره‌ی ابتدایی بسیار مناسب باشد.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Calculus Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Calculus Pro

این برنامه یک ماشین حساب حرفه‌ای برای محاسبه‌ی درس حسابان است که برای مدت محدودی به‌رایگان می‌توانید آن را نصب کنید. این برنامه مجموعه‌ی وسیعی از مثال‌ها، آموزش‌ها و راه‌حل‌های معادلات مختلف را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. ازجمله می‌توان به حد، پیوستگی، تابع مشتق‌پذیر و بسیاری موضوع دیگر اشاره کرد. بنابراین، کاربران می‌توانند با نصب این اپلیکیشن، دانش ریاضی خود را تقویت کنند و با روش‌های جدید آشنا شوند.

دانلود برای iOS


بازی Cress Pro

یک بازی فکری با طراحی مینیمال است که قوانین ساده‌ای دارد. کاربر باید درک کند که با لمس هر کدام از شکل‌های هندسی، بخشی از نقطه‌ها را تبدیل به گل خواهد کرد و باید به‌گونه‌ای پیش برود تا بتواند تمام نقطه‌ها را تبدیل به گل و امتیاز دریافت کند.

دانلود برای اندروید


بازی Wormster Dash

اسکرین شات بازی Wormster Dash

یک بازی جذاب ماجراجویانه که باید شخصیت بازی را از کرم غول‌آسایی که هرچیزی را می‌بلعد نجات دهید. بنابراین، باید راه سریع‌تر را انتخاب و بی‌وقفه فرار کنید و از نابودی فاصله بگیرید. این کرم غول‌آسا هرچیزی که در مسیرش باشد می‌بلعد، فرقی نمی‌کند ساختمان باشد یا مسیر یا شما، پس معطل نکنید و فرار کنید. طراحی این بازی کاملا توسط یک نقاش و روی کاغذ انجام شده است و از همین‌رو جنبه‌ی هنری بیشتری را به‌رخ می‌کشد.

دانلود برای اندروید


بازی Math Puzzles 2019

اسکرین شات بازی Math Puzzles 2019

یک بازی فکری ریاضی است که در آن معادلات را باید به‌صورت ذهنی محاسبه کنید و مراحل را پشت‌سر بگذارید. این بازی حاوی معادلات پایه‌ی ریاضی مثل جمع، تفریق، ضرب، تقسیم و... است و هرمرحله‌ای که رد می‌کنید با معادلات پیچیده‌تری مواجه خواهید شد. هرمرحله مدت‌زمان مشخصی دارد و کاربر باید بتواند پاسخ صحیح را در زمان مشخصی وارد کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن IQ Test - What's my IQ

اسکرین شات اپلیکیشن IQ Test - What

یک اپلیکیشن کامل برای اندازه‌گیری ضریب هوشی ازطریق آیفون یا آیپد است که البته، با هدف سرگرمی طراحی شده است و خیلی نمی‌توان به نتایج به‌دست آمده به‌عنوان شاخص تخصصی استنباط کرد. در این برنامه دو آزمون وجود دارد که یکی از آن‌ها دارای ۳۹ پرسش و دیگری دارای ۳۳ پرسش است. علاوه‌بر پرسش‌ها، پاسخ‌های صحیح نیز در اپلیکیشن گردآوری شده است تا بتوانید برای اطمینان به آن‌ها رجوع و اشتباه خود را بررسی کنید.

دانلود برای iOS


بازی Dinosaur Hunt Jurrasic

اسکرین شات بازی Dinosaur Hunt Jurrasic

این بازی شما را در قالب شکارچی دایناسور به گذشته‌های بسیار دور می‌برد تا بتوانید دایناسور شکار کنید. نقطه‌ی قوت این بازی، گرافیک خوب آن است که سبب جذابیت بیشتر آن می‌شود. با شلیک تیر اول، دایناسور نمی‌میرد و تازه اوضاع وخیم می‌شود و او به‌دنبال شما می‌گردد؛ بنابراین، باید مواظب باشید که شما را پیدا نکند تا بتوانید با شلیک‌های بعدی، او را از پای درآورید. این بازی سلاح‌های متفاوتی تدارک دیده است تا باتوجه‌به نیاز خود بتوانید ازبین آن‌ها انتخاب کنید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Geometry Pro

اسکرین شات اپلیکیشن Geometry Pro

این اپلیکیشن یک ابزار کاربردی برای یادگیری درس هندسه با زبان انگلیسی است. در این برنامه دروس مختلف هندسه از جمله محاسبه‌ی حجم، محیط، فواصل بین نقاط، محاسبه ی مثلثات و... گردآوری شده است و کاربر می‌توان مانند یک معلم خصوصی از این برنامه کمک بگیرد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن RAM & Game Booster by Augustro

اسکرین شات اپلیکیشن RAM & Game Booster by Augustro

یک ابزار کاربردی برای بهینه‌سازی مصرف رم توسط اپلیکیشن‌ها برای اجرای روان بازی است که برای مدت محدودی به‌رایگان دردسترس قرار دارد. این برنامه به کاربر امکان می‌دهد به‌صورت دستی، فضای رم اشغال‌شده را آزاد کند یا به‌صورت خودکار با اولویت اجرای فهرست بازی‌ها، به‌محض اجرای یک بازی توسط کاربر، آزادسازی فضای رم را انجام دهد تا بازی روان و سریع اجرا شود. ازسویی دیگر، کاربر می‌تواند با فعال‌کردن قابلیت بهینه‌سازی خودکار، تعیین کند زمانی‌که فضای رم اشغالی به ۷۰ تا ۹۵ درصد رسید، فرایند آزادسازی انجام شود. این اپلیکیشن همچنین، برای سرعت بخشیدن به فرایند آزادسازی رم دارای ویجت است تا کاربر بتواند بدون نیاز به بازکردن اپلیکیشن و از روی ویجت، عملیات بهینه‌سازی را کنترل کند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Keep Screen Awake

اسکرین شات اپلیکیشن Keep Screen Awake

یک اپلیکیشن که ابزار لازم برای تنظیم مدت زمان روشن‌ماندن نمایشگر را دراختیار کاربر قرار می‌دهد. این ابزار بیشتر برای افرادی مناسب است که زمان زیادی را به وب‌گردی مشغول‌اند یا با گوشی هوشمند خود کتاب الکترونیک مطالعه می‌کنند؛ بنابراین، برای جلوگیری از خاموش‌شدن نمایشگر می‌توانند از ویجت این برنامه با یک اشاره تنظیم خاموشی خودکار صفحه‌نمایش را تغییر دهند تا نمایشگر در مدت وب‌گردی و مطالعه، به‌صورت خودکار خاموش نشود.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن BabyBook Journal - Baby Tracker & Newborn Diary

اسکرین شات اپلیکیشن BabyBook - Baby Tracker & Newborn Diary

یک ابزار کارآمد برای زوج‌های جوانی که به‌تازگی خانوده تشکیل داده‌اند و نوزادشان به‌دنیا آمده است. این اپلیکیشن ابزارهای زیادی را دراختیار والدین قرار می‌دهد تا بتوانند با برنامه‌ی مرتب و مشخصی فعالیت‌های نوزاد خود را مدیریت و تمام حالت‌ها و کارهای نوزادشان را ثبت کنند تا یک گزارش کامل برای ارائه به پزشک فراهم و همچنین، خاطرات مربوط به فزرندشان را با تاریخ دقیق نگه‌داری کنند. درواقع، مهم‌ترین هدف این اپلیکیشن، کمک‌رسانی به شکل‌گیری و بهبود عادت‌های رسیدگی والدین به نوزاد است تا درنهایت منجر شود استرس و نگرانی‌های احتمالی را کنترل کنند و از انتقال آن به نوزاد جلوگیری شود. ویژگی‌های این اپلیکیشن شامل تقویم رویداد برای ثبت علائم پزشکی و سایر پیشامدهای روزانه می‌شود.

دانلود برای اندروید


بازی Super Mega Space Game

اسکرین شات بازی Super Mega Space Game

یک بازی اکشن با طراحی فضایی که کاربر مأمور است با افرادی که قصد دارند جهان هستی را نابود کنند، مبارزه کند و آن‌ها را از رسیدن به اهدافشان بازدارد. با هر مبارزه علاوه‌بر کسب امتیاز، قدرت و توانایی کاربر افزایش می‌یابد؛ البته حریف‌ها نیز در هرمرحله قدرتمندتر خواهند شد تا بازی یکنواخت نباشد و بتواند جذابیت خود را حفظ کند. گرافیک بازی فانتزی نیست و توسعه‌دهنده‌ی بازی از طراحی‌های گرافیکی قدیمی مخصوص دهه‌ی ۱۹۸۰ برای محیط بازی استفاده کرده است.

دانلود برای اندروید


بازی Word Search Fun - PRO

اسکرین شات بازی Word Search Fun - PRO

یک بازی فکری که در آن باید از حروف نامرتب لغت‌ها را کشف کنید. این بازی به‌خصوص برای تقویت دایره‌ی لغت می‌تواند مفید باشد، زیرا بیش‌از ۱۵۰ هزار کلمه‌ی انگلیسی را در خود جای داده است و کاربران می‌توانند در چهار حالت مختلف بازی را اجرا کنند.

دانلود برای اندروید


اپلیکیشن Title - Add text On Photo

اسکرین شات اپلیکیشن Title - Add text On Photo

یک اپلیکیشن برای ساخت عکس‌نوشته و افزودن متن با فونت‌های متنوع و جذاب به عکس است. این برنامه می‌تواند به شما کمک کند تا عکس‌های جذابی را با دوستان خود در فضای مجازی به‌اشتراک بگذارید. به‌خصوص افرادی که در شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام تولیدمحتوا می‌کنند، با استفاده از این برنامه قادر خواهند بود مطالب خود را با زیبایی بیشتری به مخاطبان خود عرضه کنند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Stellar Tour - AR Stargazing

اسکرین شات اپلیکیشن Stellar Tour - AR Stargazing

این اپلیکیشن توسط یک محقق نجوم با هدف آموزش و سرگرمی طراحی شده است. با استفاده از این برنامه کاربر می‌تواند محل استقرار ستار‌ه‌ها و سیاره‌ها در فضای بی‌کران آسمان را درک کند. برای استفاده از این اپلیکیشن بعداز نصب و اجرای آن، باید دوربین گوشی آیفون خود را به‌سمت آسمان بگیرید تا باتوجه‌به موقعیت مکانی شما، آنچه در آسمان وجود دارد و باید آن را ببینید به شما نشان دهد. با کمک این برنامه می‌توان به یک سفر آموزشی میان‌ستاره‌ای بروید و دانش خود را درباره‌ی ناشناخته‌های محیط خارج از زمین افزایش دهید. ناگفته نماند این اپلیکیشن با Siri همگام‌سازی شده است و می‌توان ازطریق فرمان صوتی نیز اجرام آسمانی را مورد مطالعه و بررسی قرار دهید.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Transition Maker

اسکرین شات اپلیکیشن Transition Maker

این برنامه یک ابزار کامل برای اتصال دو ویدئو به یکدیگر است و این فرایند را به‌زیبایی هرچه تمام‌تر انجام می‌دهد. یک اپلیکیشن کاربردی برای چسباندن دو ویدئو به‌هم است و برای انجام این فرایند، بیش‌از ۸۰ افکت مختلف دراختیار کاربر قرار می‌دهد و درنهایت می‌توان فایل خروجی را با سه کیفیت بالا، متوسط و پایین ذخیره کرد.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن My Sketch - Pencil Sketches

اسکرین شات اپلیکیشن My Sketch - Pencil Sketches

این اپلیکیشن می‌تواند عکس‌ها را به نقاشی‌های سیاه‌قلم واقعی تبدیل کند. این برنامه ازمحبوبیت زیادی برخوردار است و بیش‌از ۱۰ میلیون کاربر دارد. از ویژگی‌های این اپلیکیشن می‌توان به ۲۰ مدل مختلف نقاشی با وضوح تصویر بالا اشاره کرد که خروجی‌های بسیار واقعی خواهند داشت. علاوه‌بر افکت نقاشی حرفه‌ای، در این برنامه کاربران می‌توانند روشنایی و کنتراست تصاویر را نیز تغییر دهند.

دانلود برای iOS


اپلیکیشن Tbox Technologies

اسکرین شات اپلیکیشن Tbox Technologies

این اپلیکیشن به کاربر امکان می‌دهد تا درحین ضبط ویدئو بتواند میزان سرعت و شتاب خود را اندازه‌گیری کند. فرقی نمی‌کند که درحال رانندگی، موتورسواری یا درحال پرواز با هواپیما باشید، با کمک این اپلیکیشن می‌توانید سرعت و شتاب خود را ازطریق دوربین اندازه‌گیری کنید. دیگر ویژگی کلیدی این اپلیکیشن حالت Sky Dive است که با فعال کردن آن می‌توانید سرعت خود را درحین اسکای دایوینگ یا چتربازی نیز اندازه‌گیری کنید، علاوه‌بر محاسبه‌ی اندازه‌ی سرعت، این اپلیکیشن در حالت اسکای دایوینگ طول ارتفاع را نیز محاسبه می‌کند. اگر دوربین GoPro داشته باشید می‌توانید گوشی آیفون خود را به آن متصل کنید و از دوربین آن برای فرایند اندازه‌گیری استفاده کنید.

دانلود برای iOS


اگر اپلیکیشن یا بازی پولی دیگری را می‌شناسید که رایگان شده است، در بخش نظرات معرفی کنید تا به اپلیکیشن‌های این مقاله اضافه کنیم. راستی اگر اهل بازی با گوشی موبایل یا به اصطلاح، «موبایل گیمر» هستید، حتما مقاله بهترین بازی‌های اندروید را در زومجی بخوانید.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید