اطلاعات بیشتری از گوشی‌های جدید سری Q ال جی منتشر شد

براساس اطلاعات جدید منتشرشده، ال‌جی در حال کار روی تولید گوشی‌های 5G میان‌رده است. در این بخش اطلاعات بیشتری را درباره مدل‌های جدید خواهید دید.

شرکت ال‌جی در ماه مه، نام‌های تجاری ۱۳ مدل از گوشی‌های سری کیو (Q) را ثبت کرد. درحال‌حاضر اطلاعات بیشتری از آن‌ها منتشر شده و به‌نظر می‌رسد برخی از گوشی‌های آینده سری کیو مجهز به شبکه 5G خواهند بود، علی‌الخصوص گوشی ال ‌جی Q92 5G که احتمالا جایگزین ارزان‌قیمت ال‌جی ولوت 5G است. به‌نظر می‌رسد که در ابتدا قرار بود نام گوشی، ال‌جی Q9 5G 2020 باشد، اما ال‌جی نظر خود را تغییر داده است. موارد بیشتری وجود دارد و با نگاه کردن به فهرست، می‌توان آن‌ها را به خوبی رمزگشایی کرد. به‌عنوان مثال، کاملا مشخص است که برخی از دستگاه‌ها برای KT و LG U+ هستند؛ این دو به‌عنوان بزرگ‌ترین اپراتورهای کره جنوبی شناخته می‌شوند.

گوشی های سری LG Q

عبارت 128G به‌صورت ناخودآگاه باعث هدایت ذهن به سمت فضای ذخیره‌سازی ۱۲۸ گیگابایت می‌شود، اما این‌طور نیست و اشاره به رنگ دستگاه دارد؛ در این عبارت، G معادل رنگ سبز (Green) است. احتمالا مدل‌هایی که فاقد این حروف لاتین هستند با رنگ مشکی عرضه خواهند شد. علائم تجاری ال‌جی، طیف گسترده‌ای از مدل‌های سری Q را شامل می‌شود که از Q3x تا Q5x و Q6x تا Q9x ادامه دارد. در این فهرست نام Q93 هم دیده می‌شود که این موضوع می‌تواند احتمال تغییر نام‌گذاری محصولات ال‌جی در سال آینده را قوت ببخشد.


منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید