میت X2 هواوی احتمالا همراه با قلم معرفی می‌شود

پتنت جدید هواوی از معرفی میت ایکس ۲، جانشین میت ایکس، با قلم استایلوس خبر می‌دهد. 

هواوی اوایل سال جاری میلادی و در رویدادی اختصاصی در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹، گوشی هوشمند تاشدنی  معرفی کرد. انتظار می‌رود اکتبر (آبان‌) رویداد رونمایی دیگر هواوی را شاهد باشیم؛ چراکه بخش تحقیق‌و‌توسعه‌ی این غول فناوری چینی مشغول ساخت مدل جدید هواوی میت ایکس است.

هواوی میت ایکس 2

پتنت جدید هواوی در دفتر ثبت اختراعات و علامت تجاری ایالات متحده (USPTO) ثبت شده است که به دستگاهی با ویژگی‌های مشابه هواوی میت ایکس و بهره‌مندی از قلم استایلوس اشاره می‌کند. 

با توجه به تصاویر منتشرشده‌ی LetsGoDigital، به‌نظر می‌رسد در باتری و دوربین گوشی جدید هواوی، شاهد تغییراتی خواهیم بود. هواوی قصد دارد به‌شکلی روی پتنت جدید کار کند که سایر شرکت‌هایی که قصد دارند به بازار گوشی‌های تاشدنی وارد شوند، نتوانند از ایده‌ی جدیدش کپی‌برداری کنند. البته داشتن قلم استایلوس برای گوشی هوشمند هواوی موضوع جدیدی نیست و در‌حال‌حاضر نیز، برخی از تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند این شرکت ازجمله هواوی میت ۲۰ از قلم M-Pen بهره می‌برند.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع گوشی هواوی نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع گوشی‌های هواوی و برند آنر در کنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش در دسترس شما خواهد بود.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید