چاپ و نشر کتب و مقالات علمی در مؤسسه اندیشمند

مؤسسه‌ی اندیشمند با تکیه بر تیم تخصصی خود در حوزه‌ی پژوهش، خدمات مجلات و نشر مقالات علمی و کتاب به یاری محققان و پژوهشگران ارجمند شتافته و با تمام توان می‌کوشد رضایت کامل تمام مشتریانش را جلب کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

در‌حال‌حاضر با وجود مشکلات فراوان دراثر تحریم‌ها، فرصت مناسبی پدید آمده تا از قابلیت و توانایی جوانان و دانشمندان داخلی کشورمان نیز استفاده شود؛ از‌این‌رو، مؤسسه‌ی اندیشمند با تیمی متشکل از بسیاری از پژوهشگران و متخصصان توانمند برآن شده است در حوزه‌ی خدمت‌رسانی گام برداد و با آموزش و انجام طرح‌های پژوهشی و ارائه‌ی خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌ها و مراجع آموزشی و پژوهشی باری از دوش این مرز‌و‌بوم بردارد. در‌حال‌حاضر، این تیم در چندین حوزه در رشته‌های مختلف مشغول فعالیت است و از علاقه‌مندان به پژوهش نیز برای همکاری دعوت می‌کند.

تقویت رزومه با چاپ مقاله و کتاب

با توجه به اینکه چاپ مقاله و کتاب آخرین بخش در به‌ثمر‌رساندن پژوهش است، این مرحله یکی از مهم‌ترین بخش‌های طرح‌های پژوهشی تلقی می‌شود. برای اینکه حاصل زحمات و نتایج به‌دست‌آمده از پژوهش خود را منتشر کنید و دیگران را از آن بهره‌مند کنید، التزام در نشر امری واجب است. در این میان، برترین روش‌ها برای نشر نتایج خود چاپ مقاله و کتاب است که می‌توان به زبان‌های مختلف دنیا آن‌ها را منتشر کرد.

کتاب به سه طریق صوتی و الکترونیکی و چاپی منتشر می‌شود که هریک به‌نوبه‌ی خود مخاطبان فراوانی دارد و با استقبال مواجه می‌شود. برای چاپ مقاله‌ی مناسب باید در ابتدا مقاله‌ای هدفمند نگارش کرد که کارشناسان فراوانی برای یاری به شما عزیزان در این زمینه آماده همکاری هستند. درادامه به یافتن مجله‌ای معتبر برای چاپ مقاله نیاز است که مهم‌ترین بخش در فرایند چاپ مقالات محسوب می‌شود که با یاری متخصصان و محققان باسابقه این امر نیز بسیار ساده خواهد بود.

مشاوره و انجام طرح‌های پژوهشی شرکتی و دانشجویی

در‌حال‌حاضر، بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌ها برای دستیابی به نتایج بهتر به ارتباط علم و صنعت روی آورده‌اند و این امری بسیار سودمند برای ارتقای شرکت‌ها و سازمان‌ها محسوب می‌شود. بنابراین، مؤسسه‌ی اندیشمند با تکیه بر توان و تجربه‌ی محققان خود به یاری ارگان‌ها و افراد شتافته تا با پشتوانه‌ی علم شکلات آن‌ها را برطرف کند. باید به این نکته توجه کرد که امر پژوهش نیازمند دانش و تخصص در رشته‌ی مرتبط است و تیم بسیار کارایی برای انجام ان باید دست‌به‌دست یکدیگر دهند.

ارائه‌ی خدمات مجلات

با توجه به رشد روزافزون علم، نیاز به چاپ مقالات افزایش یافته و به‌طبع به نشریات فراوانی برای نشر این مطالب نیاز است؛ از‌این‌رو، برای ساخت و پرداخت نشریه‌ای مناسب، باید از ابتدا بنیان درستی برای آن در نظر گرفته شود و با مشاوره با افراد متخصص، این امر بسیار آسان خواهد بود. مؤسسه‌ی اندیشمند با تکیه بر توان تیم تخصصی خود از ابتدای کسب مجوزها تا نمایه‌سازی و طراحی وب‌سایت درکنار شما خواهد بود.

پرداخت ارزی

در‌حال‌حاضر با توجه به نوسانات ارز، پرداخت‌های ارزی با مشکلات فراوانی مواجه شده است و باید برای پرداخت ارزی روشی مطمئن و مناسب در پیش گرفت و از افراد و شرکت‌های سودجو فاصله گرفت. شرکت‌های فراوانی ازجمله مؤسسه‌ی اندیشمند این روند را با کمترین خطر و تضمین کامل انجام می‌دهند.

ساختار سازمان روند انجام و ارائه خدمات

 • انجام طرح‌های پژوهشی: یکی از اصلی‌ترین خدمات این مؤسسه انجام طرح‌های پژوهشی در تمامی رشته‌ها است؛
 • چاپ مقاله: با توجه به اینکه روند چاپ مقاله نیازمند دانش فراوانی درزمینه‌ی شناخت مجلات یا نگارش مناسب مقاله است، مؤسسه‌ی اندیشمند محققان و داوران مجلات بین‌المللی را به‌خدمت گرفته است تا خدمتی شایسته به کاربران ارائه دهد؛
 • چاپ کتاب: بخش انتشارات این مؤسسه با نشر دستاوردهای علمی این گروه یا استادان و دانشمندان گرامی به سه طریق نشر صوتی و نشر دیجیتال و چاپی دانش را ترویج می‌دهد؛
 • ارائه‌ی خدمات مجلات: مؤسسه‌ی اندیشمند برای نمایه‌سازی یا ارتقای مجلات علمی با پشتوانه‌ی دانش خود به‌صورت مشاوره‌ای و اجرایی به یاری نشریات شتافته تا سریع‌تر رشد یابند؛
 • خدمات پرداخت ارزی: خدمات پرداخت ارزی در‌حال‌حاضر به‌دلیل سودجویی برخی افراد دچار مشکلات فراوانی شده است؛ از‌این‌رو، برای تسهیل در روند پرداخت‌های ارزی برای مجله‌ها یا دانشگاه‌ها و... مؤسسه‌ی اندیشمند در خدمت شما خواهد بود؛
 • اپلای و بورسیه تحصیلی: با توجه به اینکه کسب تأییدیه از دانشگاه معتبر روند نسبتا پیچیده‌ای دارد و رزومه افراد در این بین بسیار ارزشمند است؛ بنابراین، مؤسسه‌ی اندیشمند به دانشجویان کمک می‌کند تا به‌صورت هدفمند به دانشگاه ایده‌آل خود راه یابند؛
 • ترجمه تخصصی: تیم تخصصی مؤسسه‌ی اندیشمند مقالات و کتب استادان و دانشجویان محترم را به‌شیوه‌ی نیتیو ترجمه می‌کند و به تمامی زبان‌ها در سه زمان‌بندی و سه سطح کیفی خدمت ارائه می‌کند؛

از دیگر خدمات مؤسسه‌ی اندیشمند معرفی مجلات مناسب یا نشر کتب در انتشارات خارجی، برگزاری همایش و کنفرانس و... است که به‌صورت موردی روی سایت این مؤسسه قرار گرفته است که درصورت تمایل می‌توانید آن‌ها را در آنجا ملاحظه کنید.

توجه: با توجه به رویکرد علمی این مؤسسه، برخی خدمات نظیر کسب مجوز چاپ کتاب، بررسی مقاله، معرفی نشریه مناسب و... به‌رایگان ارائه می‌شود و سایر خدمات نیز با کمترین هزینه و در کمترین زمان ارائه می‌شود.

مؤسسه‌ی اندیشمند با تمام توان و پشتوانه‌ی تیم تخصصی خود برای یاری مؤسسه‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشجویان و استادان محترم آماده است تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکلات پژوهشی آن‌ها را برطرف کند. در‌حال‌حاضر، تقریبا سه‌هزار پژوهشگر مشغول همکاری با این مؤسسه هستند و تمامی پروژه‌ها اعم از پژوهشی، خدمات نمایه‌سازی مجلات، چاپ کتاب، ترجمه و... در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه ارائه می‌شوند.

برخی خدماتی که مؤسسه‌ی اندیشمند ارائه می‌دهد

 • تبدیل پایان‌نامه به کتاب (کسب مجوز تا چاپ)
 • ترجمه‌ی تخصصی در تمامی رشته‌ها
 • کسب بورسیه و اپلای
 • اکسپت و چاپ مقالات در مجلات موردتأیید
 • خدمات چاپ و تبلیغات دیجیتال
 • انجام طرح‌های پژوهشی شخصی و شرکتی

آدرس سایت: Andishmandproject.com

آدرس ایمیل:  [email protected]

شماره‌های تماس:  66492504-66176087-09905445006

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید