تدکس اصفهان هشتم شهریور ۱۳۹۸ با نام پیشگامان برگزار می‌شود

تدکس اصفهان با هدف به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات و با نام پیش‌گامان در تاریخ ۸ شهریور ۱۳۹۸ برگزار می‌شود.

تدکس رویدادی مستقل و محلی با هدف دنبال کردن فلسفه‌ی TED است که با احترام به قوانین محلی، با هدف ایجاد تجربه‌ی رویدادهای تد در شهرهای متعدد جهان برگزار می‌شود. تفاوت رویداد TEDx با TED تاحدودی در شیوه‌ی برگزاری تدکس دیده می‌شود که البته بسیار جزئی و تنها با همان هدف رعایت قوانین شهر برگزاری است.

در رویداد تدکس مانند تد، سخنران‌ها با ایده‌های متنوع شرکت حضور دارند و تجربه‌ها و ایده‌های خود را با شرکت‌کننده‌ها به اشتراک می‌گذارند. تدکس مانند مسابقه‌ای ورزشی در یک شهر است که ضمن رعایت قوانین فدراسیون جهانی آن ورزش، مقررات محل برگزاری را نیز رعایت می‌کند. سخنرانی‌های تدکس همگی بدون جهت‌گیری خاص و تنها با هدف اشتراک‌گذاری ایده و تجربه انجام می‌شوند.

اصفهان به‌عنوان یکی از شهرهای بزرگ و تأثیرگذار ایران از سال‌ها پیش رویداد تدکس را برگزار کرده است. رویدادهای قبلی با نام تدکس نقش جهان برگزار شدند و از امسال، نام تدکس اصفهان برای رویداد محلی این شهر انتخاب شد. رویداد تدکس سال ۱۳۹۸ با عنوان پیش‌گامان در تاریخ ۸ شهریور برگزار می‌شود. هنرسرای خورشید میزبان تدکس اصفهان ۱۳۹۸ است و رویداد از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ به طول خواهد انجامید.

زومیت به‌عنوان حامی رسانه‌ای رویدادهای مرتبط با کسب‌وکار و پیشرفت شخصی، در تدکس اصفهان حضور دارد و علاوه بر اطلاع‌رسانی، گزارشی را نیز از آن منتشر می‌کند. علاقه‌مندان برای ثبت‌نام در رویداد تدکس اصفهان ۱۳۹۸ می‌توانند به این لینک مراجعه کنند.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید