نوکیا نخستین گوشی‌های اندرویدی خود را یک سال دیگر نیز به‌روزرسانی می‌کند

با وجود پایان زمان تعهد نوکیا برای به‌روزرسانی گوشی‌های هوشمند مدل ۲۰۱۷، این شرکت تا سال ۲۰۲۰ محصولات خود را به‌روزرسانی خواهد کرد.

نوکیا نخستین گوشی‌های اندرویدی خود را در کنگره جهانی موبایل در سال ۲۰۱۷ رونمایی کرد و متعهد شد برای دستگاه‌های جدید خود تا دو سال آینده به‌روزرسانی‌های جدید ارائه دهد. اکنون بیش از دو سال از آمدن گوشی‌های جدید نوکیا می‌گذرد و نوکیا تصمیم گرفته است به‌سادگی از آن‌ها دست برندارد. بنابراین اعلام کرده است که مدل‌های نوکیا ۳، ۵، ۶ و ۸ تا سال ۲۰۲۰ به‌روزرسانی‌های جدید دریافت خواهند کرد. روند به‌روزرسانی تمام این گوشی‌ها هم‌زمان به پایان نخواهند رسید و آخرین به‌روزرسانی هر کدام از آن‌ها به ترتیب زیر است:

پایان به‌روزرسانی Nokia 3: سپتامبر ۲۰۲۰

پایان به‌روزرسانی Nokia 5: اکتبر ۲۰۲۰

پایان به‌روزرسانی Nokia 6: اکتبر ۲۰۲۰

پایان به‌روزرسانی Nokia 8: اکتبر ۲۰۲۰

متاسفانه همه نسخه‌های این گوشی‌ها در تمام مناطق شاهد به‌روزرسانی جدید نخواهند بود. ورژن ایالات متحده و هند نوکیا ۶ آمازون به‌روزرسانی جدید نخواهد داشت و در اکتبر ۲۰۱۹ به‌روزرسانی آن متوقف خواهد شد.

گوگل نیز خواهان آن است که گوشی‌های مبتنی بر Android One حداقل دو ساله به‌روزرسانی شوند. گوگل برای گوشی‌های پیکسل خویش تضمین کرده است که تا سه سال به‌روزرسانی شوند؛ اما شاید کمی ناخوشایند باشد که برای داشتن گوشی‌ای که تنها برای سه سال امن و قابل استفاده است، خوشحال باشیم. بااین‌حال، نوکیا با تضمین دو سال به‌روزرسانی و یک سال تمدید این زمان برای گوشی‌های خود از بسیاری دیگر از تولیدکننده‌های گوشی‌های اندرویدی پیشروتر نشان داده است.

منبع androidpolice

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات