بهین تکنولوژی با زیربرند UNIVO، سازمان‌ها و صنایع را هدف قرار داده است

بهین تکنولوژی در الکامپ ۱۳۹۸ با نمایش مینی پی‌سی و آل‌این‌وان برند UNIVO، از تسخیر بازار سازمان‌ها خبر دارد.

بهین تکنولوژی یکی از نام‌های قدیم صنعت IT کشور است که بیش از ۲۷ سال به تولید و عرضه‌ی محصولات کامپیوتری می‌پردازد. این شرکت در الکامپ ۱۳۹۸ نیز حضور داشت تا جدید‌ترین محصولات خود را در معرض نمایش عموم قرار دهد. یکی از تفاوت‌های حضور امسال بهین تکنولوژی به محصولات نمایش‌درآمده باز می‌گردد جایی که به ادعای مدیران این شرکت همگی تولید بهین تکنولوژی بودند.

بهین تکنولوژی

فرصتی فراهم شد تا با فرشاد صالحی، قائم مقام مدیرعامل شرکت بهین تکنولوژی گفت‌و‌گویی درباره‌ی محصولات جدید این شرکت داشته باشیم. صالحی در ابتدا به تغییر سیاست و برنامه‌های کاری شرکت اشاره کرد؛ جایی که در گذشته بهین تکنولوژی را می‌شد شرکتی بازرگانی دانست. اما در حال حاضر تولید، محور اصلی این شرکت را تشکیل می‌دهد. کارخانه‌ی اصلی بهین تکنولوژی در شهرک صنعتی عباس‌آباد واقع است که از سال ۹۷ تولید مینی پی‌سی و آل‌این‌وان‌ UNIVO (برند زیرمجموعه بهین تکنولوژی) را برعهده دارد و تاکنون ۵ هزار دستگاه از آن‌ها را به بازار عرضه کرده است.

بهین تکنولوژی

صالحی در خصوص مشتریان فعلی شرکت گفت:

بیشتر مشتریان ما را سازمان‌ها و اداره‌های کاری تشکیل می‌دهند و البته به‌تازگی بخشی از صنایع نیز از محصولات ما استفاده می‌کنند. عموما کاربران خانگی تمایلی به استفاده از مینی پی‌سی و All-in-One ندارند و به‌همین دلیل سهم ما در این بخش از بازار اندک است. ما نیز تمرکز اصلی خود را بر مشتریان سازمانی و صنایع معطوف کرده‌ایم.

مینی‌ پی‌سی‌های یونیوو در مشخصات فنی مختلفی اعم از پردازنده‌های دو هسته‌ای تا انواع Core i7 به بازار عرضه می‌شوند. به‌گفته‌ی صالحی از مادربورد‌های ایسوس و ای‌لایت نیز در این کامپیوتر‌ها استفاده شده است. هدف اصلی بهین تکنولوژی تبدیل شدن به برند اول مینی پی‌سی و آل‌این‌اوان در کشور است که در حال حاضر MSI آن را در اختیار دارد.

بهین تکنولوژی

بهین تکنولوژی در کنار تجهیزات کامپیوتری به‌تازگی وارد بازار پوشیدنی‌ها نیز شده است و محصولاتی را با برند یونیوو عرضه می‌کند.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید

تبلیغات