چگونه در همراه کارت در کمتر از ۲۰ ثانیه کارت به کارت کنیم؟

اپلیکیشن همراه کارت با سه روش کارت‌به‌کارت «بدون داشتن شماره‌کارت مقصد» و «با اسکن دوربین گوشی» و «با استفاده از متن کامل پیامک» عملیات کارت‌به‌کارت را در کمتر از ۲۰ ثانیه انجام می‌دهد. 

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شما برای رسیدن به محل کار در تاکسی نشسته‌اید که در لحظه‌ی آخر متوجه می‌شوید کیف پول خود را جا گذاشته‌اید. در این شرایط، با استفاده از یکی از اپلیکیشن‌های پرداخت کرایه‌ی تاکسی را برای راننده کارت‌به‌کارت می‌کنید. برای این کار نیاز دارید شماره‌ی ۱۶ رقمی کارت مقصد را وارد کنید؛ اما این کار زمانبر است. شرایط دیگری هم وجود دارد که شما عجله دارید و می‌خواهید کارت‌به‌کارت کنید.

اپلیکیشن همراه کارت با سه روش هوشمندانه، زمان انجام عملیات کارت‌به‌کارت را به کمتر از ۲۰ ثانیه رسانده است. این روش‌ها عبارت‌اند از:

  • کارت‌به‌کارت بدون داشتن شماره‌کارت مقصد
  • کارت‌به‌کارت با اسکن دوربین گوشی
  • کارت‌به‌کارت با استفاده از متن کامل پیامک

کارت‌به‌کارت بدون داشتن شماره‌کارت مقصد

شما می‌خواهید برای یکی از دوستان خود پول کارت‌به‌کارت کنید؛ اما برای گرفتن شماره‌کارت به او دسترسی ندارید. همراه‌کارت این قابلیت را ایجاد کرده است که می‌توانید از فهرست مخاطبان گوشی، دوست خود را پیدا و مبلغ مدنظر را کارت‌به‌کارت کنید.

همراه کارت

کارت‌به‌کارت با اسکن دوربین گوشی

در این روش، به واردکردن شماره‌ی ۱۶ رقمی کارت نیازی نیست. در همراه کارت به‌راحتی می‌توانید کارت بانکی را درمقابل دوربین گوشی قرار دهید تا ۱۶ رقم کارت به‌راحتی خوانده و به‌صورت خودکار در قسمت شماره‌کارت مقصد نمایش داده شود.

همراه کارت

کارت‌به‌کارت با استفاده از متن کامل پیامک

پیامکی از طرف دوست شما ارسال شده و در آن از شما درخواست پول کرده و شماره‌کارت خود را نیز فرستاده است. با کپی‌ تمام متن و Paste کردن آن در قسمت شماره‌کارت مقصد، شماره‌کارت خوانده و سایر بخش‌های پیامک حذف می‌شود.

برای اطلاع از سایر ویژگی‌های همراه کارت مانند خرید شارژ و پرداخت قبض یا دانلود همراه کارت، می‌توانید روی لینک زیر کلیک کنید:

https://hamrahcard.ir/

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید