اختصاص فضای اداری به ۲۷۰ استارتاپ در تهران و مشهد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اختصاص فضای اداری برای ۱۲۰ شرکت در مشهد و ۱۵۰ شرکت در تهران خبر داد.

محمدجواد آذری‌ جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار توییتی از اختصاص فضای اداری به ۲۷۰ شرکت نوپا یا همان استارتاپ در تهران و مشهد خبر داد. وی همچنین اعلام کرد این موضوع در سایر استان‌ها نیز در حال پیگیری است و تلاش می‌شود فضای مناسبی در اختیار کسب‌وکارهای نوپا قرار بگیرد.

آذری‌ جهرمی پیش از این نیز از استارتاپ‌های فعال در ایران حمایت کرده بود. مدتی پیش، به پیشنهاد وی شیوه‌نامه‌ی کارگروه کاهش موانع کسب‌وکارهای مجازی به‌منظور کاهش شکایت دولتی‌ها از فعالان حوزه‌ی مجازی به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد. وزیر ارتباطات همچنین با حضور در نمایشگاه باکوتل، نسبت به راه‌اندازی مرکز منطقه‌ای برای حمایت از فعالیت‌های استارتاپی با میزبانی تهران اعلام آمادگی کرده بود.

cowork space

اختصاص فضای اداری به استارتاپ‌ها یکی دیگر از گام‌های مثبت در حمایت از استارتاپ‌های فعال در ایران است. وزیر ارتباطات با انتشار تصاویری از تجهیز فضاهای اداری در توییت خود نوشت:

شاید پول نباشه، اما خلاقیت که هست. فضاهای اداری خوبی که داشتیم رو تجهیز کردیم تا در اختیار شرکت‌های نوپا بگذاریم. ظرف همین دوماه برای ۱۲۰ شرکت در مشهد و ۱۵۰ شرکت در تهران جا آماده کردیم. تو سایر استان‌ها هم با جدیت مشغولیم. جوان‌ها خودشون بلدن شغل ایجاد کنند، گیر ندیم بهشون مابقی حله.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید