استارتاپ گرایند ۲۲ اصفهان ۵ اسفند برگزار می‌شود

شهر اصفهان در آخرین رویداد استارتاپ گرایند خود در سال ۱۳۹۷، میزبان بنیان‌گذار استارتاپ شیپ‌نو خواهد بود. این رویداد پنجم اسفند برگزار می‌شود.

استارتاپ گرایند رویدادی جهانی با هدف آشنایی علاقه‌مندان به کارآفرینی و ارزش‌آفرینی با یکدیگر و فعالان باتجربه‌ی این حوزه است. اصفهان، یکی از شهرهای پیش‌گام برگزاری این رویداد، تاکنون ۲۱ استارتاپ گرایند برگزار کرده و رویداد ۲۲ را نیز ۵ اسفند سال جاری برگزار خواهد کرد.

میهمان رویداد ۲۲ استارتاپ گرایند اصفهان امیر عرفانی، از فعالان باسابقه‌ی اکوسیستم فناوری اطلاعات ایران است. عرفانی از سال ۱۳۸۵ فعالیت جدی‌اش را در حوزه‌ی فناوری اطلاعات شروع کرد و آخرین دستاوردش استارتاپ «شیپ‌نو» در صنعت حمل‌ونقل است. او شیپ‌نو را در سال ۱۳۹۴ تأسیس کرد و اکنون، ۴۰ کارمند تمام‌وقت و بیش از ۱،۵۰۰ موتورسوار طرف قرارداد دارد.

از ساعت ۱۷ تا ۲۰ پنجم اسفند در سالن همایش کتابخانه‌ی مرکزی اصفهان، رویداد استارتاپ گرایند ۲۲ برگزار می‌شود. حضور در این رویداد برای عموم رایگان است. علاقه‌مندان برای حضور در استارتاپ گرایند اصفهان از این لینک می‌توانند اقدام کنند. زومیت، حامی رسانه‌ای رویدادهای کسب‌وکار، در این رویداد نیز حضور دارد و پس از برگزاری،‌ گزارش کاملی از آن منتشر می‌کند.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید