مرکز اجاره خودرو تهران

اجاره خودرو طباطبایی با لوگو تشریفات خودرو طباطبایی ازطریق دو برادر در سال ۱۳۸۲ پا به عرصه‌ی رنت نهاد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

به‌دلیل نوپا‌بودن رنت در ایران و شرایط سخت کرایه ماشین در تهران، در این زمینه‌ مشکلات فراوانی وجود داشت که توانستیم با پشت‌سرگذاشتن سختی‌های زیاد برند معتبری در میان رنت‌ کاران ایران شویم. تنها فرق ما با بقیه‌ی همکاران، مالکیت خودروها (رنت ماشین و خودرو) است و از تیم تخصصی اجاره‌دهنده و تحویل‌دهنده و تحویل‌گیرنده به‌همراه تیم تخصصی تعمیرات و پشتیبانی شبانه‌روزی مشتری برخورداریم. این امکانات باعث شده با مشتریان خاص و شرکت‌ها و اداره‌های دولتی همکاری بسیار زیادی داشته باشیم. افتخار بزرگی است که توانسته‌ایم با ارزان‌ترین نرخ و بهترین خدمات و مالکیت خودروها – اجاره ماشین و خودرو خارجی – روز دنیا مشتریان بسیار زیادی را جذب شرکت و به‌صورت دائمی با آ‌ن‌ها همکاری کنیم.

مزیت‌های نسبی درمقایسه‌با سایر رقبا

۱. خودروهای این مجموعه در مالکیت خودِ مجموعه است؛ بنابرین، مشتری هزینه‌ی واسطه‌گری را پرداخت نمی‌کند.

۲. به‌دلیل مالکیت مجموعه بر خودروهای ناوگان به‌منظور حفظ منافع مجموعه و رضایتمندی مشتریان، خودروها ازلحاظ فنی سالم و سرویس‌شده تحویل مشتری می‌شود.

۳. به‌دلیل سودآوری مجموعه از محل دریافت اجاره‌بها، این مجموعه در تعیین خسارات احتمالی برخلاف بسیاری از شرکت‌های واسطه، انصاف را رعایت و از دریافت وجهی مازاد بر هزینه‌کرد و خسارت وارده به‌جدّ خودداری می‌کند.

۴. تمامی اسناد و ودیعه‌ی دریافتی هنگام عقد قرارداد برخلاف بسیاری از شرکت‌های واسطه بی‌قیدوشرط به مشتری بازگردانده می‌شود.

اجاره خودرو چیست؟

اجاره یا رنت خودرو چگونه است؟ معنی لغوی این کلمه، یعنی اجاره. وقتی رنت کار نوشته می‌شود، یعنی اجاره خودرو.

اجاره خودرو در ایران

درحال‌حاضر، تولید خودرو دیگر مانند قبل نیست و همه‌روزه خودروهای جدید به بازار می‌آیند. با افزایش ماشین‌های لوکس و مدل‌های متنوعی که همه‌روزه وارد کشور می‌شود، همه‌ی ما می‌خواهیم با آن‌ها رانندگی را تجربه کنیم؛ ولی به‌دلیل هزینه‌ی بسیار گران خودروهای لوکس، کمتر کسی توان خرید آن‌ها را دارد. افزون‌براین، افرادی که به‌دنبال استفاده از این خودروها هستند، انگشت‌شمار هستند؛ به‌همین‌دلیل شرکت‌های رنت ماشین به‌وجود آمدند و خدمات رنت کار را به شما عزیزان ارائه می‌کنند. بدین‌ترتیب که شما با پرداخت هزینه‌ای مشخص برای اجاره‌ خودرو و دراختیارگذاشتن ضمانت نزد شرکت رنت کار، خودرو دلخواه‌تان را برای هر مدتی می‌توانید اجاره کنید.

این کار به‌نفع بسیاری از کسانی شد که می‌خواستند از این خودروها در جشن‌ها و قرارهای مهمشان استفاده کنند؛ چراکه می‌توانند مثلا برای مراسم عروسی خود از کرایه ماشین عروس در تهران استفاده کنند.

در این اواخر، رنت ماشین در ایران خیلی باکیفیت‌تر از قبل شده و کسانی که خدمات اجاره خودرو در ایران را دریافت می‌کنند، حتما این موضوع را تجربه کرده‌اند. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از اجاره خودرو با راننده از اجاره ماشین بدون چک استفاده کنید؛ البته در‌صورتی‌که شرکت رنت کاری که از آن ماشین را اجاره کرده‌اید، شامل این خدمات باشد.

مرکز اجاره خودرو

چرا اجاره خودرو؟

واقعا چرا اجاره خودرو، آن‌هم خودرویی که اجاره روزانه آن از ۴۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان است. بله، اجاره خودرو دلایل خاص اجاره‌کنندگان را دارد. بعضا مشتری‌های ما برای درخشیدن در لباس عروس و دامادی، خودرو عروس لوکس تهیه می‌کنند و آن‌هم ارزش خرید خودرویی ۵۰۰ میلیون تومانی برای یک شب عروسی بسیار هضم‌نشدنی است. بنابراین، بهترین گزینه اجاره ماشین عروس است. دقیقا به این‌ کار رنت نمی‌گویند. این، یعنی عروس کار بودن. تفسیر اینکه فقط در حوزه‌ی اجاره ماشین عروس می‌توانند کار کنند و اکثرا در زمان اجاره یک نماینده از عروس کار به‌همراه ماشین است. همچنین، اکثر این عروس کارها خودشان واسطه هستند و از رنت کاران ماشین اجاره می‌کنند. ناگفته نماند کسانی هستند که مالک ماشین هم باشند. بله، رنت سرشاخه‌ی انواع و اقسام اجاره‌ها محسوب می‌شود.

مدارک لازم برای اجاره خودرو

شرایط و مدارک لازم به‌منظور اجاره خودرو بدون راننده برای اتباع ایرانی

۱. یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو؛

۲. کارت شناسایی معتبر؛

۳. گواهینامه؛

۴. فقط و فقط یکی از موارد ذیل:

الف. ۷ تا ۱۰ درصد ارزش خودرو به‌عنوان ودیعه (برای خودروهای ایرانی ۱۵ درصد ارزش خودرو)؛

ب. سند ملکی به‌نام متقاضی؛

ج. توقف خودرو شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن به شرکت.

شرایط و مدارک لازم به‌منظور اجاره خودرو بدون راننده برای اتباع خارجی

۱. کارت شناسایی معتبر؛

۲. ویزا و پاسپورت متقاضی؛

۳. تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی؛

۴. گواهینامه؛

۵. هفت تا دَه درصد ارزش خودرو به‌عنوان ودیعه به ریال یا سایر ارزهای خارجی (برای خودروهای ایرانی ۱۵ درصد ارزش خودرو).

مرکز اجاره خودرو تهران

شرکت‌های دیگر رنت خودرو عبارت‌اند از: اجاره خودرو تهران لاین و اجاره خودرو کمیل و اجاره خودرو شهاب.

مرکز اجاره خودرو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید