گوشیلو؛ گوشی موبایل با گارانتی مادام العمر

بالاخره پس از مدت­‌ها شاهد پیدایش فروشگاه اینترنتی گوشیلو هستیم که جهت رضایتمندی کاربران، خدمات قابل‌توجهی را در زمینه گارانتی در وبسایت خودش به نشانی gooshilo.com ارائه می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید گوشی موبایل یا هر وسیله دیگری خریداری کنید و با معضل نداشتن گارانتی مواجه شده باشید. یا اینکه محصولی که می‌خواهید خریداری کنید، گارانتی داشته باشد و بعد از اینکه محصول را با گارانتی می‌خرید و به خانه می‌برید، با خواندن شرایط گارانتی متوجه می‌شوید که خرابی­‌های احتمالی دستگاه‌تان به‌هیچ‌وجه شامل گارانتی نشده و شرکت گارانتی اصلاً زیر بار آن نمی‌رود و فقط در صورتی‌که دستگاه ایراد کارخانه‌ای داشته باشد و از ابتدا روشن نشود، می‌توانید به مرکز خدمات پس از فروش شرکت گارانتی مراجعه کنید و تازه درخواست بدهید که تشخیص بدهند آیا شامل گارانتی می‌شود یا خیر!؟

مبالغ اضافی که فروشندگان بابت گارانتی‌ها از مشتریان دریافت می‌کنند!

نکته جالب دیگر اینکه بابت این گارانتی باید هزینه جداگانه پرداخت کنید که حداقل این قیمت‌ها باتوجه‌به قیمت گوشی‌ها از حدود ۱۰۰/۰۰۰ تومان شروع می‌شود.

باید متذکر شویم که این قیمت‌ها در مقابل خدماتی که شرکت‌های گارانتی می‌بایست برای گوشی‌ها در نظر بگیرند، بسیار ناچیز است؛ اما نکته اینجا است که خدمت قابل‌توجهی که مشتری از گارانتی انتظار دارد، برآورده نمی‌شود و این نارضایتی موجب می شود تا مشتریان با گذر زمان، دیگر اعتنایی به گارانتی‌ها نکنند و ترجیح دهند کالای مورد نیازشان را بدون گارانتی بخرند.

عواقب جبران‌ناپذیر خرید گوشی موبایل بدون گارانتی مطمئن!

قطعاً خود شما تجربه کرده‌اید یا در اطراف خود افرادی را دیده‌اید که دستگاهی را بدون گارانتی مطمئن و مورد اعتماد خریداری کرده‌اند و بعد از گذشت مدتی، دستگاه آن‌ها با مشکلی مواجه شده و مجبور شده‌اند هزینه‌های بالایی برای تعمیر آن بپردازند.

مراکز خرید در مرزهای کشور همانند «بانه» مصداق بسیار خوبی برای خریدهای این‌چنینی هستند که افراد هنگام خرید، مبلغ کمتری بابت خرید کالا می‌پردازند اما در آینده مجبورند مبالغ بیشتری برای تعمیر آن هزینه کنند.

gooshilo - گوشیلو

پس اگر بخواهیم به‌صورت خلاصه بیان کنیم، نکات زیر مشکلاتی هستند که معمولاً در خرید گوشی موبایل با آن مواجه می‌شویم:

 1. عدم وجود گارانتی‌های مطمئن و مورد اعتماد
 2. نداشتن تعهد گارانتی ها نسبت به خدمات پس از فروش
 3. نارضایتی مشتریان از خدمات ارائه‌شده توسط گارانتی ها
 4. مراجعه حضوری به شرکت‌های گارانتی برای پیگیری خدمات پس از فروش
 5. پرداخت مبلغ اضافه بر خرید برای گارانتی کردن گوشی موبایل
 6. نداشتن گارانتی برای تمامی اجزای گوشی موبایل و فقط گارانتی کردن قطعات خاص
 7. محدود بودن مدت زمان گارانتی ها (۱۲ماهه یا ۱۸ماهه)
 8. شامل نبودن بسیاری از خرابی‌های گوشی موبایل در شرایط گارانتی

حال شرایطی را تصور کنید که یک گارانتی با درنظرگرفتن تمامی مشکلات و نارضایتی­‌های مشتریان، گوشی­‌های موبایل را به‌صورت مادام العمر و با شرایط فوق‌العاده ای گارانتی کند که تابه‌حال در کشور سابقه نداشته است.

به‌عنوان مثال:

 • تعهد کامل در قبال خدمات پس از فروش داشته باشد
 • تمامی قطعات موبایل را ضمانت کند
 • بابت انجام خدمات پس از فروش نیازی به حضور مشتری نداشته باشد و تمامی موارد را خودش پیگیری کند
 • مبلغ بیشتری بابت گارانتی گوشی موبایل دریافت نکند
 • مدت زمان محدودی برای گارانتی نداشته باشد
 • تمامی مشکلات مربوط‌به خرابی گوشی را شامل شود
 • و مهم‌تر از همه اینکه در مدت زمان کوتاهی توجه مخاطبان را به خود جلب کرده و رضایت­مندی حداکثری مشتریان را کسب کند.

  گوشیلو - gooshilo

فروشگاه اینترنتی گوشیلو، فروشگاهی تخصصی در زمینه گوشی موبایل است که گوشی‌های خود را با قیمت مناسب و شرایطی استثنایی برای اولین‌بار در ایران با گارانتی مادام العمر عرضه می‌کند.

گوشیلو با این اقدام در نظر دارد تا در زمینه خرید گوشی­‌های موبایل، شرایط را برای خریداران گوشی موبایل آسان نموده و درنهایت، اطمینان و اعتماد بیشتری برای مشتریانش ایجاد کند تا کاربران بتوانند با خیالی آسوده، گوشی موبایلشان را بخرند و از آن به‌خوبی استفاده کنند.

همچنین می‌توانید با استفاده از کد تخفیف زیر تا تاریخ ۹۷/۱۰/۲۱ علاوه‌بر تخفیف ۵۰/۰۰۰ تومانی خرید گوشی موبایل از فروشگاه اینترنتی گوشیلو، قاب و گلس گوشی خودتان را به‌صورت هدیه دریافت کنید.

کد تخفیف ۵۰/۰۰۰ تومانی: 97GSL1011Z

www.gooshilo.com

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید