جدیدترین اخبار و قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در سایت «خبرماشین»

مجله ماشین به عنوان یکی از قدیمی‌ترین نشریات کشور و معدود کانال‌های انتشار اخبار خودرویی که سابقه فعالیت چند دهه‌ای دارد، با پایگاه اینترنتی خبرماشین، بصورت روزانه اخبار خودروسازان داخلی و خارجی را پوشش می‌دهد.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

از سال ۱۳۸۷ در کنار انتشار «مجله ماشین» اقدام به راه اندازی وب سایت خبری کردیم. پس از ۷ سال با توجه به بالارفتن حجم اخبار صنعت خودرو و استقبال بازدید کنندگان، متوجه شدیم می توان زمینه های بهتری برای بهره مندی علاقه مندان از فضای مجازی را فراهم کنیم. در همین راستا مرداد ماه سال ۱۳۹۴ درخواست تبدیل سایت خبری «مجله ماشین» به پایگاه خبری - تحلیلی «خبرماشین» را به دبیرخانه هیات نظارت بر مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فرستادیم که خوشبختانه در جلسه دی ماه ۱۳۹۴ هیات نظارت با این درخواست موافقت شد. موضوع پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مندرج در مجوز صادره اجتماعی - اقتصادی است. به همین منظور روزانه اخبار خودروسازان داخلی و خارجی را به صورت تخصصی و اخبار حوزه حوادث، انتظامی، نظامی، حقوقی، قضایی، نمایشگاه و ... در سرویس اجتماعی و اخبار حوزه صنعت، معدن، نفت، انرژی، بانک، بیمه، بورسه، راه، ساختمان و ... را در سرویس های مربوطه اقتصادی منتشر می کنیم. جهت مشاهده جدیدترین اخبار خودروسازان داخلی و خارجی اینجا کلیک کنید.

قیمت خودرو

در حال حاضر با توجه به نوسانات نرخ ارز و شرایط بازار، قیمت خودروهای داخلی و وارداتی نه تنها روزانه بلکه همانند دلار به صورت ساعتی در حال تغییر است. همچنین قیمت گذاری خودروهای کارکرده نیز از مواردی هست که خریداران و فروشندگان منبع موثقی برای تعیین آن به جز عرف بازار ندارند. جهت مشاهده جدیدترین قیمت خودروهای داخلی و وارداتی و همچنین تعیین قیمت خودرو کارکرده با توجه به کیلومتر کارکرد و میزان رنگ شدگی و تصادفات روی لینک زیر کلیک کنید:

قیمت خودروهای داخلی و وارداتی

خبرماشین

شرایط فروش نقد و اقساط خودرو

شرایط فروش خودروهای داخلی و وارداتی، یکی دیگر از مواردی است که علاقه مندان و افرادی که قصد خرید خودرو دارند، به دنبال آن هستند. جهت مشاهده جدیدترین شرایط فروش خودروهای داخلی و وارداتی روی لینک زیر کلیک کنید:

 

شرایط فروش نقد و اقساط خودرو 

خبرماشین

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید