قیمت و شرایط فروش محصولات آمیکو آسنا و آراز

رئیس سازمان فروش شرکت ارس خودرو دیزل، از آغاز شرایط جدید فروش ویژه وانت‌های آمیکو خبر داد.

گروه صنعتی آمیکو، فعالیت صنعتی تولیدی خود را در سال ۱۳۶۸ با تاسیس شرکت صنعتی آذر موتور در منطقه جلفا و انتخاب و ثبت جهانی برند آمیکو (AMICO) آغاز کرد. ارس خودرو دیزل، بزرگ‌ترین شرکت تولیدی گروه آمیکو است که در زمینه فروش انواع وانت دوکابین و تک‌کابین فعالیت می‌کند.

قیمت پیش‌بینی شده برای وانت‌های دوکابین ۲۱۷ میلیون تومان و برای مدل‌های تک‌کابین ۱۴۵ میلیون تومان پیش‌بینی شده است. زمان تحویل این خودروها کمتر از ۳۰ روز خواهد بود و خودروهای ثبت‌نامی در حدود ۲۰ روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد. شرایط جدید فروش ویژه وانت پیک‌آپ‌ آمیکو تا ۱۵ روز آینده ادامه خواهد داشت.

وانت پیک‌آپ دوکابین آمیکو آسنا

آمیکو

پیکاپ آمیکو آسنا (ASENA) با پیشرانه ۲.۴ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ، با استاندارد آلایندگی یورو ۵ از گروه خودروسازی میتسوبیشی عرضه خواهد شد، که ۱۴۳ اسب بخار قدرت و ۲۰۰ نیوتون‌متر گشتاور دارد. این خودرو توانایی یدک‌ کشیدن بار ناخالص ۳۲۰۰ کیلوگرم خواهد داشت؛ درحالی‌که مصرف سوخت آن، ۱۰.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خودرو از هر دو سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و (EBD)، در کنار پایداری الکتریکی (ESP) بهره می‌برد. وانت آسنا دوگانه‌سوز است و از بنزین و گاز طبیعی فشرده برای احتراق استفاده می‌کند.

 

وانت پیک‌آپ دوکابین آمیکو آراز

amico araz pickup / وانت پیک‌آپ آمیکو آراز

پیکاپ آمیکو آراز (ARAZ) با همان پیشرانه‌ی آسنا عرضه می‌شود. این خودرو توانایی یدک‌ کشیدن بار ناخالص ۳۴۵۰ کیلوگرم خواهد داشت؛ درحالی‌که مصرف سوخت آن، ۱۰.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. آراز از هر دو سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و (EBD)، در کنار پایداری الکتریکی (ESP) بهره می‌برد. وانت آراز نیز دوگانه‌سوز است و از بنزین در کنار گاز طبیعی فشرده برای احتراق استفاده می‌کند.

وانت‌های آمیکو علاوه بر طراحی فورد آمریکا، دارای قفل دیفرانسیل، تایرهای عریض، گاردکشی اتاق، تهویه مطبوع خودکار، نمایشگر میان داشبورد و ناوبری ماهواره‌ای هستند. این پیک‌آپ‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند، که کپسول CNG زیر صندوق مخفی شود و مشکلی برای حمل یک تن بار در قسمت عقب نداشته باشند.

 

منبع آمیکو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید