قیمت و شرایط فروش محصولات آمیکو آسنا و آراز

شرکت ارس خودرو دیزل، از آغاز شرایط جدید فروش ویژه وانت‌های آمیکو با قیمت جدید خبر داد.

ارس خودرو دیزل قیمت جدید وانت‌های آمیکو آسنا و آراز را برای تیر ماه امسال اعلام کرد. در این طرح فروش، انواع مدل‌های تک‌کابین و دوکابین به فروش می‌رسند.

نام محصولقیمت قبلقیمت جدیدتحویلشرایط فروش
وانت تک‌کابین آراز تک‌دیفرانسیل ۱۴۴،۰۰۰،۰۰۰

۱۶۴،۰۰۰،۰۰۰

 ---

شرایط فروش جدید ندارد 

وانت تک‌کابین آراز تک‌دیفرانسیل با قفل دیفرانسیل۱۶۹،۰۰۰،۰۰۰

۱۸۹،۰۰۰،۰۰۰

---

شرایط فروش جدید ندارد

وانت تک‌کابین آراز دو دیفرانسیل با قفل دیفرانسیل۲۱۰.۰۰۰.۰۰۰۲۳۰،۰۰۰،۰۰۰---

شرایط فروش جدید ندارد

وانت دوکابین آسنا۲۴۷،۰۰۰،۰۰۰۳۱۸،۰۰۰،۰۰۰---

شرایط فروش جدید ندارد

گروه صنعتی آمیکو، فعالیت صنعتی تولیدی خود را در سال ۱۳۶۸ با تأسیس شرکت صنعتی آذر موتور در منطقه جلفا و انتخاب و ثبت جهانی برند آمیکو (AMICO) آغاز کرد. ارس خودرو دیزل، بزرگ‌ترین شرکت تولیدی گروه آمیکو است که در زمینه فروش انواع وانت دوکابین و تک‌کابین فعالیت می‌کند.

وانت پیک‌آپ دوکابین آمیکو آسنا

آمیکو

پیکاپ آمیکو آسنا (ASENA) با پیشرانه ۲.۴ لیتری ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ، با استاندارد آلایندگی یورو ۵ از گروه خودروسازی میتسوبیشی عرضه خواهد شد، که ۱۴۳ اسب‌بخار قدرت و ۲۰۰ نیوتون‌متر گشتاور دارد. این خودرو توانایی یدک‌ کشیدن بار ناخالص ۳۲۰۰ کیلوگرم خواهد داشت؛ درحالی‌که مصرف سوخت آن، ۱۰.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. این خودرو از هر دو سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و (EBD)، درکنار پایداری الکتریکی (ESP) بهره می‌برد. وانت آسنا دوگانه‌سوز است و از بنزین و گاز طبیعی فشرده برای احتراق استفاده می‌کند.

 

وانت پیک‌آپ دوکابین آمیکو آراز

amico araz pickup / وانت پیک‌آپ آمیکو آراز

پیکاپ آمیکو آراز (ARAZ) با همان پیشرانه‌ی آسنا عرضه می‌شود. این خودرو توانایی یدک‌ کشیدن بار ناخالص ۳۴۵۰ کیلوگرم خواهد داشت؛ درحالی‌که مصرف سوخت آن، ۱۰.۷ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر اعلام شده است. آراز از هر دو سیستم ترمز ضد قفل (ABS) و (EBD)، درکنار پایداری الکتریکی (ESP) بهره می‌برد. وانت آراز نیز دوگانه‌سوز است و از بنزین درکنار گاز طبیعی فشرده برای احتراق استفاده می‌کند.

وانت‌های آمیکو علاوه‌بر طراحی فورد آمریکا، دارای قفل دیفرانسیل، تایرهای عریض، گاردکشی اتاق، تهویه مطبوع خودکار، نمایشگر میان داشبورد و ناوبری ماهواره‌ای هستند. این پیک‌آپ‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند، که کپسول CNG زیر صندوق مخفی شود و مشکلی برای حمل یک تن بار در قسمت عقب نداشته باشند.

 

آخرین به‌روزرسانی: ۱۰ تیر ماه ۱۳۹۸

منبع آمیکو

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید