همراه اول از نوسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد

همراه اول با برگزاری مراسمی به مناسبت روز خبرنگار و همچنین جشن ۲۴ سالگی عرضه‌ی سیم‌کارت در کشور، از همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس برای ساخت مدرسه در مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد. 

اپراتور اول تلفن همراه کشور به مناسبت ۱۷ مرداد، روز خبرنگار و ۱۹ مرداد بیست‌وچهارمین سالروز آغاز عرضه‌ی سيم‌كارت در ايران، با حضور بیش از ۲۰۰ خبرنگار فعال در رسانه های کشور، مهندس فرهنگ مدیرعامل همراه اول، دکتر حافظی رئیس جامعه‌ی خیرین مدرسه‌ساز کشور، دکتر رخشانی مهر رئیس سازمان و معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش، مهندس شیرزاد مدیرکل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و جمعی از مدیران ارشد همراه اول، مراسمی جهت گرامیداشت اين دو رويداد مهم برگزار کرد و طی تفاهم نامه‌ای با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از مشارکت خود در نوسازی مدارس در مناطق زلزله‌زده‌ی استان کرمانشاه و سایر مناطق محروم کشور خبر داد.

مهندس حمید فرهنگ، مدیرعامل همراه اول در این مراسم ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه که طی این سالها همواره حامی این اپراتور بوده و به توسعه فضای تکنولوژی کمک کرده اند، گزارش مختصری از فعالیت های این اپراتور ارائه داد.

مدیرعامل اپراتور اول با اشاره به جایگاه این اپراتور در صنعت اپراتوری تلفن همراه گفت:

همراه اول در ایران و خاورمیانه از نظر تعداد مشترک دارای رتبه‌ی نخست، در آسیای جنوبی رتبه‌ی هفتم و در جهان در بین ۱۰۰۳ اپراتور تلفن همراه، در رتبه‌ی هجدهم است.

مدیرعامل همراه اول با بیان اینکه مشترکین دیتای این اپراتور، رکورد ۳۹۰۰ ترابایت ترافیک روزانه را ثبت کرده اند، گفت:

طی ۴ ماه اول سال ۹۷ ترافیک دیتای همراه اول نسبت به سال قبل ۲.۶ برابر رشد کرده و در مجموع روند ترافیک دیتا در شبکه (ماهانه)، ۱۶۴ برابر رشد داشته است.

همراه اول

فرهنگ با اعلام اینکه رتبه‌ی شفافیت اطلاع‌رسانی همراه اول در بورس طی سال های گذشته همواره بهبود یافته است، گفت:

در آخرین ارزیابی صورت‌گرفته یعنی پایان سال ۹۶، همراه اول در بین ۳۰۲ شرکت بورسی موفق به کسب عنوان دوم شفافیت شده است. در ۵ سال گذشته درآمد حاصل از دیتا در همراه اول ۲۸ برابر رشد داشته و به ۳۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است. 

براساس اطلاعات ارائه‌شده توسط مدیرعامل همراه اول، این اپراتور در سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۶، موفق شده تا برای پنجمین سال پیاپی، نظر مقبول حسابرس را کسب کند. این مسأله با توجه به درآمد بیش از ۱۲۴۷۱ میلیارد تومانی همراه اول در سال ۹۶ قابل توجه عنوان شده است. همچنین همراه اول در همین راستا موفق شد تندیس زرین هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران را کسب کند.

مدیرعامل اپراتور اول با بیان اینکه همراه اول قصد دارد همزمان با تحولات دیجیتال علاوه‌بر به‌روزرسانی سازمان و فعالیت در کسب‌وکار اصلی خود، در حوزه های دیگر نیز فعالیت کند، گفت:

همراه اول علاوه‌بر محافظت از کسب‌وکار اصلی قصد دارد در ایجاد کسب و کارهای نوظهور و نزدیک به کسب‌وکار اصلی و فراتر از آن فعالیت کند. 

در این مراسم، شرکت ارتباطات سیار ایران دو تفاهم‌نامه با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور امضا کرد. تفاهم‌نامه‌ی اول در خصوص اعطای کمک همراه اول به احداث، تجهیز و نوسازی مدارس مناطق زلزله‌زده‌ی استان کرمانشاه با اختصاص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال کمک بلاعوض از طرف همراه اول و تفاهم‌نامه‌ی دوم در خصوص اعطای کمک‌های جمع‌آوری‌شده‌ی مشترکین همراه اول برای تجهیز و نوسازی مناطق محروم از طریق راه‌اندازی سامانه‌ی #۲۴*  توسط طرف اول همزمان با سالروز ۲۴ سالگی برند همراه اول به امضا رسید.

منبع mci

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید