لایسنس محصولات اورجینال مایکروسافت را رایگان هدیه بگیرید!

شرکت رایان نت سهامی خاص (آی تی ریسرچز)، همکار رسمی مایکروسافت در ایران، قرعه‌کشی رایگان محصولات نرم‌افزاری این شرکت را برگزار می‌کند.

سلب‌ مسئولیت: تحریریه‌ی زومیت در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

شرکت رایان نت، همکار رسمی مایکروسافت در ایران برای آشنایی عموم مردم با مزایای نسخه‌های اصلی محصولات مایکروسافت و همچنین گسترش فرهنگ حمایت از حقوق تولیدکنندگان نرم‌افزاری در ایران، قرعه‌کشی رایگان لایسنس محصولات اصلی مایکروسافت را آغاز کرده است. این شرکت که تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Partner ID: 4560062) محسوب می‌شود، دور سوم قرعه‌کشی یادشده را جهت آشنایی عموم مردم با مزایای نسخه‌های اصلی مایکروسافت و همچنین گسترش فرهنگ حمایت از حقوق تولیدکنندگان نرم‌افزاری در ایران برگزار می‌کند، برای شرکت در این قرعه‌کشی نیازی به خریداری محصولات مایکروسافت نیست و علاقه‌مندان برای ثبت‌نام رایگان در قرعه‌کشی صرفا باید به لینک http://microsoftlicense.com/IranAward مراجعه کنند.

رفع مشکل نبود نمایندگی مایکروسافت در ایران

از جمله معضلاتی که برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت و کاربران آن در ایران وجود دارد، مشکل نبود یک نمایندگی رسمی برای فروش محصولات آن‌ها به شکل قانونی و رسمی است، این امر موجب شده تا نه‌تنها بازار محصولات این شرکت‌ها در ایران از دست برود، بلکه سالانه مبالغ بسیار زیادی را به‌دلیل استفاده‌ی غیرقانونی کاربران از محصولات آن‌ها از دست دهند. این موضوع فضا را برای سودجویی برخی شرکت‌ها و افراد فراهم کرده است تا با عرضه‌ی محصولات به ظاهر اصلی و گاهی در جعبه و بسته‌بندی مشابه و حتی همراه با هولوگرام شرکت تولید‌کننده در بازار و سایت‌های اینترنتی به کلاه‌برداری یا سوءاستفاده از عدم اطلاع افرادی اقدام کنند که قصد بهره‌مندی از مزایای نسخه‌های اصلی را دارند.

امنیت، نیاز هر شخص و دستگاه متصل به اینترنت

داشتن امنیت در دنیای دیجیتالی امروز مقوله‌ای بسیار پیچیده است، هر چه فناوری پیشرفت می‌کند، خطرات و مشکلات ناشی از زندگی در دنیای دیجیتال نیز گسترش پیدا می‌کند. نخستین گزینه‌ای که به ذهن کاربران رایانه‌های شخصی و سازمان‌ها در مقوله‌ی امنیت اطلاعات می‌رسد، نصب نرم‌افزارهای امنیتی یا همان ضد ویروس از یک شرکت معتبر و به‌روزرسانی لحظه‌به‌لحظه‌ی آن است؛ اما باید توجه داشت که وجود قوی‌ترین نرم افزارهای امنیتی در یک بستر ناامن همچون ویندوز کرک‌شده بی‌فایده است.

دسترسی به رمزهای عبور مربوط به سایت‌های مختلف، اطلاعات حساس بانکی و پست الکترونیک، اطلاعات سازمانی و فایل‌های محرمانه یا خصوصی، بخشی از خطری است که هر رایانه‌ی ناامنی را تهدید می‌کند.

آی تی ریسرچز

ویندوزهای کرک شده، بمب ساعتی سازمان‌ها و اشخاص در ایران

در کشور ما که اکثر کاربران رایانه‌های شخصی، سازمانی و سرورها از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کنند، متاسفانه به دلیل تحریم‌ها، نبود امکانات برای تهیه‌ی نرم‌افزارهای اصل، عدم آگاهی از تفاوت نرم‌افزارهای اصلی با غیراصلی و نبود زیرساخت فرهنگی پرداخت هزینه برای کالایی که به‌راحتی می‌توان آن را با هزینه‌ای ناچیز کپی کرد، موجب شده است تا بخش زیادی از کاربران از ویندوز‌های Crack ‌شده و نسخه‌های غیر اورجینال استفاده کنند.

از مهم‌ترین مشکلات سیستم‌های عامل غیراصلی می‌توان به ناپایداری سیستم‌ها، کاهش سرعت، نبود امنیت کافی، نبود پشتیبانی تولیدکننده و هزینه‌های نگه‌داری (Maintenance) بالا اشاره کرد.

این مشکلات در مقیاس سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ می‌تواند هزینه‌ای به مراتب بیش‌تر از هزینه‌ی تهیه‌ی نسخه‌ی اصلی را به مجموعه تحمیل کند، هم‌چنین احتمال نفوذ در هر سازمان به تناسب اهمیت وظیفه هر شخص بالاتر می‌رود و هزینه‌هایی که هر سازمان برای نقص سرورها و سیستم‌های اصلی خود متحمل می‌شود، بسیار بیش‌تر از هزینه‌هایی است که برای نقص یا نفوذ به سیستم یک کارمند ساده می‌پردازد.

تهیه نسخه اصلی محصولات مایکروسافت

شرکت رایان نت، سهامی خاص به عنوان تنها تامین‌کننده‌ی رسمی لایسنس‌های اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Partner ID: 4560062) با سابقه‌ی فعالیت هفت‌ساله در واردات عمده‌ی محصولات اورجینال مایکروسافت و ارائه‌ی خدمات به بسیاری از سازمان‌های خصوصی و دولتی مطرح کشور و برخی کشور‌های همسایه، تمام محصولات نرم‌افزاری مایکروسافت را به‌صورت مستقیم، بدون واسطه و به‌صورت آنی ارائه می‌دهد. تمامی محصولات، به‌صورت مستقیم از مایکروسافت ارائه می‌شوند و محدودیتی برای فعال‌سازی، آپدیت یا استفاده در ایران ندارند.

روش شرکت در قرعه‌کشی محصولات اورجینال مایکروسافت

شرکت در این قرعه کشی کاملا رایگان است و شامل هیچ‌گونه هزینه‌ای قبل و بعد از انجام آن نیست.

در زمان تحویل جوایز اطلاعات هویتی و تماس ثبت‌نام‌کننده احراز می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان در قرعه‌کشی به این لینک مراجعه کنید.

علاقه‌مندان به محصولات اصلی مایکروسافت برای دریافت اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به وب‌سایت فارسی‌زبان این مجموعه در زمینه‌ی محصولات اصلی مایکروسافت به نشانی و هم‌چنین فروشگاه آنلاین به نشانی www.MicrosoftLicense.com مراجعه کنند.

 

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده
تبلیغات

بیشتر بخوانید