مذاکره‌ لاجیتک برای تصاحب پلنترونیکس بی‌نتیجه ماند

با آنکه انتظار می‌رفت لاجیتک بتواند پلنترونیکس را با رقم احتمالی ۲.۲ میلیارد دلار تصاحب کند، ولی مذاکرت بین دو شرکت بی‌نتیجه ماند.

خبرگزاری رویترز پیشتر اعلام کرده بود که . اما ظاهرا مذاکرات میان دو شرکت بی‌نتیجه مانده است و قرار نیست معامله‌ای بین دو شرکت به نتیجه برسد. 

پلنترونیکس یکی از شرکت‌های تولیدکننده‌ی هدفون با ارزشی در حدود ۲.۲ میلیارد دلار است که قرار بود با توجه به تعرفه‌های واردات از چین به آمریکا، لاجیتک آن را تصاحب کند؛ اما آخرین خبرها حاکی از این است که مذاکرات لاجیتک برای تصاحب پلنترونیکس موفقیت‌آمیز نبوده است. 

لاجیتک در گفتگویی با سایت خبری TechCrunch اعلام کرد: «با وجودی که مذاکرات بین دو شرکت به‌خوبی پیش می‌رفت ولی مذاکرات شرکت لاجیتک با پلنترونیکس متوقف شده است و قرار نیست ادامه داشته باشد».

اگر مذکرات به نتیجه می‌رسید، قرارداد ۲.۲ میلیارد دلاری لاجیتک برای تصاحب پلترونیکس، یکی از بزرگترین معامله‌هایی می‌شد که تاکنون لاجیتک به ‌انجام رسانده است. هرچند این معامله لزوما منعکس‌کننده‌ی ارزش بالای مشتریان کسب‌وکار پلنترونیکس نیست. در اوایل سال جاری میلادی، شرکت Plantronics راهکار ویدئو کنفرانس شرکت پلی‌کام (Polycom) را به ارزش ۲ میلیارد دلار خریداری کرد، که همین مساله می‌تواند یکی از عوامل انگیزه‌بخش برای لاجیتک به منظور تصاحب پلنترونیکس باشد. 

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید