ارائه‌ی محتوای 4K در آیتونز پیش از عرضه‌ی سری جدید تلویزیون اپل

عرضه‌ی تلویزیون جدید اپل از ۲۲ سپتامبر شروع خواهد شد؛ اما کوپرتینویی‌ها از هم‌اکنون ارائه‌ی محتوای 4K را در آیتونز شروع کرده‌اند.

به نظر می‌رسد اپل برای ارائه‌ی نسل جدید تلویزیون خود آمادگی کامل دارد؛ چرا که از هم‌اکنون برخی فیلم‌ها را با کیفیت 4K در آیتونز قرار داده است. این فیلم‌ها با دو برچسب 4K و Dolby Vision در فروشگاه آیتونز و اپلیکیشن TV در آی او‌اس، مک و تلویزیون اپل مشخص شده‌اند. محتوای 4K هنوز به‌طور یکپارچه در تمام محصولات اپل عرضه نشده است؛ اما احتمالا این مسئله در آینده‌ی نزدیک صورت می‌پذیرد.

در حال حاضر تعداد کمی فیلم‌ اچ‌دی در فروشگاه اپل در دسترس است؛ اما احتمالا تعداد این فیلم‌ها تا زمان عرضه‌ی نسل جدید اپل تی‌وی بیشتر خواهد شد. در حال حاضر محتوای 4K از قیمتی برابر با محتوای اچ‌دی برخوردار است و افرادی که پیش از این محتوای اچ‌دی خریداری کرده‌اند می‌توانند بدون پرداخت هزینه، محتوای اچ‌دی خود را به کیفیت 4K ارتقاء دهند.

پیش‌فروش نسل جدید تلویزیون اپل با پشتیبانی از محتوای 4K هم‌اکنون شروع شده است و تحویل آن از جمعه ۲۲ سپتامبر شروع خواهد شد. در حال حاضر قیمت نمونه‌ی ۳۲ گیگابایتی تلویزیون اپل ۱۷۹ دلار است و اپل برای نمونه‌ی ۶۴ گیگابایتی برچسب قیمت ۱۹۹ دلاری در نظر گرفته است.

منبع MacRumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید