برنامه Atlas Web Browser: مرور وب در محیطی حرفه‌ای - زوم اپ

Atlas Web Browser اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید در محیطی زیبا و متفاوت به مرور دنیای وب بپردازید.

تنها تعداد بسیار کمی از کاربران به مرورگر پیش‌فرض گوشی خود بسنده می‌کنند و اغلب به علت امکانات فوق‌العاده کم این مرورگرها، به سراغ مرورگرهای دیگر می‌روند. ولی با وجود آنکه مرورگر جدید، تجربه و امکانات بهتری در اختیار این کاربران قرار خواهد داد، همچنان مشکلی وجود دارد و آن سریع نبودن مرورگر جدید به اندازه‌ی مرورگر پیش‌فرض گوشی است. این مشکل معمولا در گوشی‌هایی اتفاق می‌افتد که رم آن‌ها کمتر از یک گیگابایت است و با وجود آنکه این روزها دیگر کمتر گوشی جدیدی با رم کمتر از یک گیگابایت ساخته می‌شود، همچنان تعداد بسیار زیادی گوشی متوسط و ضعیف در میان دستگاه‌های موبایل وجود دارد. اگر شما نیز در استفاده از مرورگرهای صاحب‌نام همچون کروم، فایرفاکس و... در گوشی خود مشکل دارید، Atlas Web Browser پیشنهادی مناسب و ایده‌آل برای شما خواهد بود.

این مرورگر دارای امکان جالبی با عنوان TextView است که توسط آن می‌توانید وب‌سایت‌ها را بدون عکس‌ها بارگذاری کنید؛ به این معنا که تنها محتویات متنی صفحات دریافت می‌شوند. این موضوع به‌ویژه برای کاربرانی که در ترافیک مصرفی دارای محدودیت هستند، بسیار باارزش است؛ چرا که با فعال‌سازی آن می‌توان سرعت بارگذاری را چندین برابر افزایش و حجم مصرفی را چندین برابر کاهش داد. برای مثال وقتی شما قصد مشاهده‌ی سایت زومیت را دارید، می‌توانید با فعال کردن این ویژگی صفحه‌ی اصلی زومیت را در شکل و شمایل همیشگی اما بدون بارگذاری تصاویر مشاهده و اقدام به خواندن تیتر و مقدمه‌ی مطالب کنید. سپس مطالبی را که مایل به خواندن آن‌ها هستید، در تب‌های جداگانه اجرا و در هر کدام اقدام به غیر فعال‌سازی این ویژگی کنید. به این ترتیب شما تنها عکس‌های مطالبی را که به آن‌ها نیاز دارید، دریافت خواهید کرد و شاهد بهبود چندین برابری سرعت و حجم مصرفی روزانه خواهید بود. برای دانلود برنامه اندروید Atlas Web می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

ویژگی‌ها

  • طراحی جالب و متفاوت رابط کاربری
  • امکان نمایش صفحات وب در سه حالت استاندارد، سرعت کم و بدون بارگذاری تصویر
  • امکان مرور به‌صورت تمام صفحه
دانلود اپلیکیشن

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید