دانلود آهنگ و استفاده آفلاین در آپدیت جدید YouTube Music

با دریافت به‌روزرسانی جدید YouTube Music،‌ از هم‌اکنون کاربران می‌توانند موزیک‌‌ها و ویدیوها را برای استفاده در حالت آفلاین دانلود کنند.

اپلیکیشن YouTube Music ابزاری برای پخش آنلاین موزیک و ویدیو است که به کمک آن و یک ارتباط اینترنتی مناسب، می‌توانید به‌سادگی به آرشیوی عظیم از موسیقی دسترسی داشته باشید. تا به امروز این اپلیکیشن یک سرویس آنلاین صرف بود؛ به این معنا که دانلود موزیک‌ها یا ویدیوهای موجود در آن امکان‌پذیر نبود و کاربران تنها می‌توانستند به‌صورت آنلاین از خدمات برنامه استفاده کنند. اما با به‌روزرسانی جدیدی که این اپلیکیشن دریافت کرده است، از این پس امکان دانلود محتوا و استفاده از آن‌ها در حالت آفلاین نیز مهیا شده است. به کمک این امکان شما می‌توانید صدا، ویدیوی SD و HD را برای استفاده در حالت آفلاین دانلود کنید.

جهت انجام این کار، آیکون «سه‌ نقطه» را در کنار فایل مورد نظر لمس کنید تا گزینه Save در اختیارتان قرار بگیرد. کاربران آیفون نیز می‌توانند با سوایپ کردن فایل مورد نظر به سمت چپ، آن را برای حالت آفلاین ذخیره کنند. بعد از انتخاب گزینه مورد نظر، بنا به سرعت اینترنت باید مدتی منتظر اتمام دانلود بمانید. کار تمام است. از این پس هرگاه به ارتباط اینترنتی دسترسی نداشتید، کافی است تصویر پروفایل خود را در برنامه لمس و حالت Offline Mode را فعال کنید. برای دانلود برنامه اندروید YouTube Music و نسخه آیفون آن از لینک‌های زیر استفاده کنید.

دانلود اپلیکیشن

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید