تصویر منتسب به پنل پشتی شیائومی می میکس 2 فاش شد

تصویر منتسب به پنل پشتی شیائومی می میکس 2 فاش شد

تصویری از گوشی‌ هوشمند شیائومی در فضای مجازی منتشر شده است. گفته می‌شود این تصویر مربوط به قسمت پشتی می میکس ۲ است.

یک تصویر مربوط به گوشی هوشمند شیائومی می میکس ۲ در شبکه‌ی اجتماعی ویبو منتشر شده است که پنل پشتی این محصول را نشان می‌دهد. همان‌طور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید؛ بدنه‌ی پشتی می میکس ۲ سفیدرنگ است و به‌ نظر می‌رسد مربوط به یک مدل اولیه از می میکس ۲ است و رنگ سفید آن، نشان‌دهنده‌ی هیچ‌کدام از رنگ‌های رسمی مورد استفاده برای این محصول نیست.

mi mix 2 back panel

شیائومی می میکس ۲ به درگاه یواس‌بی نوع سی و یک اسپیکر دوگانه مجهز شده است. در قسمت بالای این محصول یک ماژول دوربین و یک فلاش دوگانه به چشم می‌خورد. حسگر اثر انگشت این فبلت مانند نسخه‌ی اول آن دقیقا در زیر دوربین قرار دارد. Mi Mix 2 در این تصویر  دارای لبه‌های گِرد است که میزان آن نسبت به تصاویر فاش شده‌ی قبلی بیشتر ابه نظر می‌رسد.

شیائومی می میکس ۲ اکنون تأییدیه‌ی 3C (یکی از آخرین تأییدیه‌های کیفی محصولات قبل از عرضه) را از کشور چین دریافت کرده است که نشان می‌دهد شیائومی در آینده‌ی نزدیک این محصول را معرفی خواهد کرد. طبق آخرین اطلاعات موجود؛ می میکس ۲ با صفحه‌نمایش ۶ اینچی عرضه خواهد شد و در مقایسه با می میکس اندازه‌ی کوچک‌تری خواهد داشت. انتظار می‌رود این محصول همراه با چیپست اسنپدراگون ۸۳۵ و ۶ یا ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم معرفی شود. می میکس ۲ در چند نسخه معرفی خواهد شد که پیش‌بینی می‌شود گران‌ترین نسخه‌ی آن دارای ۸ گیگابایت حافظه‌ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی باشد.

در حال حاضر تاریخ دقیق عرضه‌ی می میکس ۲ مشخص نیست؛ ولی انتظار می‌رود که شیائومی در سه‌ماهه‌ی منتهی به سال ۲۰۱۸ این محصول را معرفی کند. عرضه‌ی جهانی فبلت جدید شیائومی، موضوعی است که نمی‌توان با قطعیت راجع به آن صحبت کرد؛ اما چین و برخی کشورهای آسیایی میزبان فبلت جدید بدون حاشیه‌ی شیائومی خواهند بود.

نظر شما درباره این تصویر و شیائومی می میکس ۲ چیست؟


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید