مک دونالد برای تبلیغات خود از مدل غیر رسمی آيفون 8 استفاده می‌کند

مک‌دونالد در ایمیل تبلیغاتی جدید خود از نمونه‌ی غیر رسمی آیفون ۸ که با توجه به رندرها طراحی شده، بهره گرفته است.

مک‌دونالد به‌تازگی یک ایمیل تبلیغاتی برای مشتریان استرالیایی‌اش ارسال کرده است که در آن برای نمایش اسکرین‌شات‌هایی از اپلیکیشن موبایل خود، از نمونه‌ی غیر رسمی آیفون ۸ استفاده کرده و به همین دلیل، اقدام این شرکت مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفته است. در این تبلیغ از تصویر رندر غیر رسمی آیفون ۸ استفاده شده است. باید اشاره کنیم که این رندر با توجه به شایعاتی که در مورد آیفون بعدی اپل در دسترس قرار دارد طراحی شده است.

با توجه به توییت‌هایی که برخی دریافت‌کنندگان ایمیل تبلیغاتی مک‌دونالد منتشر کرده‌اند، این کمپانی سعی دارد اپلیکیشن موبایل خود را به کاربران پیشنهاد دهد تا با استفاده از آن بتوانند ۲۵ درصد در سفارشات خود تخفیف بگیرند. تصویر آیفون ۸ موجود در تبلیغ مک‌دونالد، در ماه می توسط بنجامین گسکین طراحی و منتشر شد. این طرح یک دید کلی از اینکه طراحی تقریبا بدون حاشیه‌ی آیفون بعدی اپل چگونه خواهد بود، ارائه می‌کند. در تصاویر منتشرشده از نمونه‌ی غیر رسمی آيفون ۸ اپل، ظاهر جدیدی برای بخش اسپیکر تماس‌های صوتی، دوربین و سنسورهای جلوی دستگاه در نظر گرفته شده؛ اما نکته‌ی مهم در مورد طراحی دستگاه نامبرده، سبک طراحی بخش بالای نمایشگر است که ظاهرا اپل سعی دارد از این ناحیه بیشترین استفاده را ببرد.

Mcdonald app

اگرچه تا به این لحظه هیچ اطلاعاتی در مورد برنامه‌های اپل برای آيفون بعدی این کمپانی به‌طور رسمی منتشر نشده است؛ اما طرح‌های مفهومی از آیفون ۸ نشان می‌دهند که اپل و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن، چگونه می‌توانند از طراحی جدید این محصول بیشترین بهره را ببرند. گفته می‌شود که به دلیل جایگاه جدید در نظر گرفته‌شده برای سنسورهای آیفون ۸، نیاز است تغییراتی در ظاهر نوار وضعیت کنونی آی‌اواس اعمال شود و بخش بالای صفحه‌نمایش، در واقع جایگاهی برای نمایش آیکون‌ اپراتور موبایل، آیکون نمایش قدرت سیگنال وای‌فای، آیکون عمر باتری و ... خواهد بود.

دقیقا مشخص نیست که آیا تبلیغ ایمیلی مک‌دونالد یک اشتباه صادقانه است که در آن سعی شده از ظاهر کلی یک گوشی هوشمند مدرن استفاده شود یا این کمپانی به دلیل محبوبیت بالای آیفون ۸ و به‌منظور جلب توجهات بیشتر از تصویر رندر غیر رسمی این محصول بهره برده است. وب‌سایت 9to5Mac این موضوع را تأیید کرده که مک‌دونالد برای استفاده از طرح مفهومی آیفون ۸ در تبلیغات خود از سازنده‌ی این تصویر رندر کسب اجازه نکرده است.

نظر شما در این مورد چیست؟

برای مطالعه‌ی تمام مقالات مرتبط با آیفون 8 به این صفحه مراجعه کنید.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع 9to5mac

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید