رولزرویس داون Black Badge در فستیوال گودوود رونمایی شد

رولزرویس در فستیوال سالانه‌ی گودوود اقدام به رونمایی از نسخه‌ی ویژه‌ی مدل داون (Dawn) از سری Black Badge کرد. 

رولزرویس در فستیوال سرعت گودوود (Goodwood) امسال اقدام به رونمایی از یک محصول بی‌نظیری از سری Black Badge کرد که در حقیقت نسخه‌ای خاص از مدل روباز داون است. این محصول نیز همانند مدل Wraith Black Badge و Ghost Black Badge یک خودرو با عملکرد بالا و امکانات ویژه محسوب می‌‌شود که در عین قدرت بالای خود صلابت و آرامشی را که نماد رولزرویس است نیز در خود حفظ کرده است.

رولزرویس Dawn Black Badge

در مدل Black Badge از یک پیشرانه‌ی ۱۲ سیلندر V شکل به حجم ۶.۶ لیتر استفاده شده که به سیستم تویین توربو مجهز است و می‌تواند ۵۹۳ اسب بخار قدرت تولید کند. این مقدار قدرت در مقایسه با مدل استاندارد این خودرو، ۳۰ اسب بخار بیشتر است. گشتاور تولیدی پیشرانه نیز با ۲۰ نیوتون متر افزایش به ۸۴۰ نیوتون متر رسیده است. در این مدل همچنین تغییراتی در سیستم فرمان، جعبه‌دنده و دریچه‌ی گاز داده شده تا عملکرد خودرو بهبود پیدا کند؛ ضمن اینکه از یک سیستم اگزوز فعال نیز بهره‌گیری شده است. همچنین برای متوقف کردن این کشتی لوکس و سریع، رولزرویس قطر دیسک‌های ترمز را به میزان ۱ اینچ افزایش داده است.

رولزرویس Dawn Black Badge

از نظر ظاهری نیز این خودرو در بخش بیرونی و داخلی دارای تفاوت‌هایی با مدل استاندارد است. تمامی بخش‌های کرومی مدل استاندارد در این خودرو به رنگ تیره درآمده‌اند و سقف و تودوزی چرم داخل کابین نیز به رنگ مشکی هستند. در داخل کابین به‌وفور می‌توان استفاده‌ی رولزرویس از الیاف کربن، چوب آبنوس و چرم مشکی‌رنگ را مشاهده کرد که در کنار آن‌ها از تریم نارنجی نیز در برخی نقاط استفاده شده است تا تضاد رنگ زیبایی ایجاد شود که یادآور طلوع خورشید است.

رولزرویس Dawn Black Badge

رولزرویس در خصوص قیمت این خودرو سکوت اختیار کرده است؛ اما از آنجایی که مدل استاندارد داون دارای قیمت پایه‌ای در حدود ۳۴۰ هزار دلار است، انتظار می‌رود که قیمت مدل Black Badge از حدود ۴۰۰ هزار دلار شروع شود.  

منبع motortrend

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید